dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

439 293 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z ogródkiem parter, który daje Ci własną przestrzeń na świeżym powietrzu! Klucze już w grudniu 2026 Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Wrocław,dolnośląskie

818 625 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie ma dokładnie to, czego szuka większość klientów: świetny podział na strefy, 2 sypialnie, duży salon i duży balkon - bez kompromisów Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Zabrze,śląskie

295 000 zł48 m² 6 126,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży rewelacyjnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkania w centrum Zabrza, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

669 970 zł54 m² 12 406,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m w świetnej lokalizacji. Trzy pokoje z możliwością wydzielenia czwartego dają dużą swobodę aranżacji. Idealne dla pary lub rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zarezerwowane. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem w ścisłym centrum biznesowej Woli, ul. Łucka 16a. Idealne dla osób chcących mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł183 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Idealna propozycja w stanie deweloperskim dla osób szukających perełek architektonicznych i lubiących samodzielnie projektować wnętrza na osiedlu już zasiedlonym, z ogrodem zen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł109 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 96 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z dwoma sypialniami i z dwoma łazienkami. Garderoba z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Floriana

Libertów,małopolskie

699 000 zł57 m² 12 263 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na granicy Krakowa i Libertowa. Rok budowy: 2013 r. Forma własności: odrębna własność z Księgą Wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Chcesz zamieszkać w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście? Chcesz mieć najlepsze białostockie lokale? Dwu pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w kamienicy 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł62 m² 13 532,30 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z dużym balkonem i opcją ogródka, położone na parterze 12-piętrowego budynku z windą (rok budowy: 1978), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Augustów,podlaskie

870 000 zł98 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu piękny Apartament w Centrum Augustowa. Mieszkanie o powierzchni 98 m2 w kamienicy. W skład którego wchodzi: -Salon z wyjściem na balkon -otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł30 m² 21 016,90 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje | 29,5 m | Balkon | 4. Piętro | Winda | Cena: 620 000 zł | Śródmieście | Powiśle | Świetna Lokalizacja | Stadion Legii | Wygodny Dojazd do Centrum | Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł31 m² 27 475,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Luksusowy apartament z dostępem do strefy spa | Waterlane Island | Gdańsk, ul. Chmielna 63na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament w prestiżowej inwestycji Waterlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Reda

Reda,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowość w ofercie - ciepłe, przytulne mieszkanie 42,7 m2 w Reda Park! Oferujemy przytulne mieszkanie na 1. piętrze z ekspozycją południowo-zachodnią - jasne, słoneczne i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

1 730 970 zł128 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 5 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konarskiego

Sejny,podlaskie

260 000 zł56 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy Pokoje Marzeń - Sejny, ul. Konarskiego - 260 000.00 zł do negocjacji (Czyli: targuj się jak na bazarku, ale z klasą). Powierzchnia 55,90m2. Gdzie kończy się zgiełk, a zaczyna spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39 m , położonego na parterze w budynku z 2024 roku na Osiedlu Leśnym. Atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młoszowska

Trzebinia,małopolskie

529 698 zł68 m² 7 789,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Na sprzedaż jasne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Trzebinia Lokal nr k1m4 ma powierzchnię 68 m2 położony jest na parterze na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katalońska

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa - Mokotów ul.Katalońska 7 - autobusy: 450m - tramwaje: 650 m - dojazd do metra służew 7 min komunikacją ( 2,2 km ) - Sadyba Best Mall 1,7 km, Biedronka 900 m - bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 715 000 zł67 m² 25 456,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy Z ogrodem I tarasem, 3 pokojowy apartament - 68m2, klimatyzacja, miejsce postojowe W garażu podziemnym, bez podatku 2% pcc - na nowoczesnym osiedlu, otoczenie niskiej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Parasol

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł45 m² 16 330,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m , położone na Woli, przy ul. Batalionu ak Parasol. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł24 m² 22 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulne, funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Ocieplony blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Ruda Śląska,śląskie

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twój Nowy Rodzinny Rozdział Czeka w Zielonym Zakrzowie! Wrocław - Zakrzów | 3 Pokoje | 59,85 m + 5,31 m Balkon | Gotowe do Odbioru Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

1 786 000 zł69 m² 25 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje wysoki standard! lokalizacja: nieruchomość położona przy Al. Kijowskiej dzielnica Krowodrza. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne sklepy, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pietrygi

Konin,wielkopolskie

419 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone mieszkanie 40,50 m gotowe do wprowadzenia | Konin, ul. Erazma Pietrygi | 419 000 zł Na sprzedaż oferuję nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 40,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Ogonki

Ogonki,warmińsko-mazurskie

825 000 zł46 m² 17 818,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu, położonego w sercu malowniczych Mazur, w miejscowości Ogonki, zaledwie 20 km od Giżycka. Nasza inwestycja usytuowana jest pomiędzy jeziorami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Białystok,podlaskie

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja Zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego 3-piętrowego bloku przy ulicy Szerokiej na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie o wygodnym dwustronnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł53 m² 13 533,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe z tarasem i ogrodem o powierzchni 53,20m2 na osiedlu Hiszpańskie Ogrody przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł83 m² 7 782,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest lokal użytkowy (możliwość przekształcenia na lokal mieszkalny) po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

334 000 zł34 m² 9 940,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł54 m² 11 133,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu narożne trzypokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o metrażu 53,8m2 z ogródkiem o wielkości 147m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł53 m² 11 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 53,4 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon 6,1 m2 > bardzo duże miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne dodatkowo 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

610 600 zł43 m² 14 239,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe Wykończone pod klucz -zdjęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

444 744 zł35 m² 12 663,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

To kameralne, zamknięte i monitorowane osiedle, obejmujące 5 budynków czterolokalowych, czyli łącznie 20 apartamentów. Inwestycję wyróżnia miła dla oka kolorystyka i nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 276 540 zł163 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Penthouse | 162 m | dwupoziomowy | panorama miasta | 10 piętro | taras | fotowoltaika | prestiż To nie jest zwykłe mieszkanie to Penthouse dla osób, które cenią przestrzeń, światło.