dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lutomierska

Łódź,łódzkie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na parterze w bloku przy ul. Lutomierskiej w Łodzi. Oferowane mieszkanie jest położone w centrum miasta, bardzo dobrze usytuowane pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płońsk

Płońsk,mazowieckie

180 000 zł62 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana na mniejsze W płońsku lub ciechanowie Przytulne mieszkanie na spokojnym osiedlu w Płońsku w atrakcyjnej cenie i na parterze? ta oferta może spełnić Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Solidarności

Białystok,podlaskie

206 000 zł58 m² 3 570,19 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 4-pokojowe mieszkanie położone bardzo blisko centrum, na Alei Solidarności. Powierzchnia mieszkania wynosi 57,7 m2. Składa się z dwóch mniejszych pokoi, salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł89 m² 5 112,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - jagodno / osiedle chronione / promocja / plac zabaw jagodno / osiedle chronione / 2003r Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie dwustronne rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

254 265 zł38 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| klient Lokalizacja mieszkania: ul Dobrego Pasterza. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej ( mpc , nie ma gazu na budynku ). Dostępne miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

| do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m 2 przy ulicy Obozowej , na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z 2003 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł57 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie we wrzeszczu do sprzedania Oferowane dwupokojowe mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowej kamienicy wybudowanej w 1956 roku i składa się z dwóch pokoi,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Panewniki

Katowice,śląskie

235 000 zł61 m² 3 827,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice, panewniki, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż Mieszkanie trzypokojowe położone na 2 piętrze w 3-pietrowym bloku po termomodernizacj, w spokojnej części Katowic w panewnikach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

412 000 zł64 m² 6 488,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc *** dostępne metraże 27m2 - 150m2 *** Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kliny Borkowskie

Kraków,małopolskie

285 264 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,94 m , usytuowane na 1 piętrze budynku będącego częścią kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

157 000 zł70 m² 2 242,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

m-6 ul. Turystyczna Prestige Nieruchomości przedstawia Państwu słoneczne M-6 przy ul. Turystycznej, usytuowane na idealnym 1. piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

224 000 zł47 m² 4 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne mieszkanie znajdujące się w centrum Oleśnicy przy Rynku o powierzchni 46,90 mkw. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł101 m² 4 965,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Sprzedam duże czteropokojowe mieszkanie we wrzeszczu Oferowane mieszkanie mieści się na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1902 roku i składa się z czterech pokoi,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

247 000 zł52 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze, 10-piętrowego budnynku, na os. Piastow w Krakowie. Idealne połączenie komunikacyjne - blisko liczne autobusy. W pobliżu: sklepy, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jasne, ustawne, dwustronne. Trzy pokoje 18, 13 i 11m2. Kuchnia jasna ale połączona z salonem (można oddzielić), po remoncie - 7m2, meble i agd w cenie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ustawne, dwustronne w układzie pólnoc - południe. Pokoje: 16 i 9m2, panele na podłodze; kuchnia: jasna 7 m2, ściany przygotowane pod flizy oraz wykładzina na podłodze; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Super oferta! Mieszkanie przestronne, jasne,ustawne w układzie północ-południe. Bardzo ładnie urządzne. Meble w kuchni zrobione na wymiar i agd w cenie. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

140 000 zł24 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Garsoniera 24 m. z wyposażeniem - meble, tv, pralka, lodówka, nowa terma gazowa, łazienkowa. Nowe okna pcv. Niewielkie pomieszczenie kuchenne znajduje sie w korytarzu. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie bardzo ustawne, jasne, ekspozycja północ-południe. Składa się z trzech pokoi ( z największego wyjście na zabudowaną loggię). Łazienka i wc osobno: flizy i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

250 000 zł51 m² 4 901,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

- mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, na czwartym piętrze, z balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: pokój z aneksem kuchennym 24,5 mkw, sypialnia 13 mkw, przedpokój 6 mkw,garderoba 2,3 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Wejherowo,pomorskie

189 000 zł46 m² 4 108,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie-kamienicy z 2008r. - w centrum miasta o pow. 46 m2 w Wejherowie. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze z 3 pięter. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Kłodzko,dolnośląskie

69 000 zł25 m² 2 760 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kłodzko ul. Okrzei. Okazja! Mieszkanie o pow. 24,6 m kw. położone na czwartym piętrze. W skład lokalu wchodzi jeden pokój, kuchnia i łazienka. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

265 000 zł47 m² 5 614,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w Mistrzejowicach. Mieszkanie usytuowane na 4 pietrze (blok ocieplony, nowa elewacja, planowany remont klatki schodowej). Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł54 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedamy W rozsądnej cenie, ładne, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na siódmym piętrze w wieżowcu na Podzamczu przy ulicy Kasztelańskiej. Lokal nie wymaga większych nakladów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

442 000 zł56 m² 7 836,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ciche dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest dobrze nasłonecznione. Okna wychodzą na wschód; widok na sąsiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Park Romualda Traugutta

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł53 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż piękne, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m.kw. w prestiżowej kamienicy położonej przy ulicy Traugutta tuż obok Traktu Królewskiego, uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

350 910 zł56 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł39 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: klient Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 39m2 na parterze kamienicy w Centrum. Lokal po kapitalnym remacie włącznie z wymianą wszystkich instalacji. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

959 000 zł80 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament! klimatyzacja! centrum! "Rezydencja Sienna" to nowoczesny budynek apartamentowy o wysokim standardzie wykończenia. Obiekt monitorowany i strzeżony. Zielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł51 m² 6 054,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania przytulne mieszkanie mieszczące się na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Mikołaja Trąby. Powierzchnia lokalu wynosi 51,2 m2, w jego skład wchodzi: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pancera

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł73 m² 5 442,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania ładne, słoneczne, rozkładowe czteropokojowe mieszkanie położone na na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z jasnego, przestronnego salonu 18,65 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł75 m² 5 186,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży komfortowe M-4 w Fordonie, na osiedlu Akademickim o pow. 75,30m2. Teren zamknięty. Mieszkanie bardzo atrakcyjnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 995 zł63 m² 3 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon /2000r rozkładowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o pow. 53m2. Składa się z 2 samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Białe Błota