dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kraków ul.Jaremy, okolice pętli autobusowej Azory. Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie z dwustronną ekspozycją północ południe na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

795 000 zł106 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 kondygnacyjnej, pięknej, frontowej kamienicy, która znajduje się w samy sercu Krakowa - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sielec

Sosnowiec,śląskie

159 000 zł54 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Sielec, proponujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 54m2, położone na III piętrze w bloku z windą. Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, ładna łazienka wykafelkowana płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Korfantego

Gliwice,śląskie

175 000 zł71 m² 2 464,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy Alei Wojciecha Korfantego. Lokal mieści się na drugim piętrze, składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

207 500 zł26 m² 7 862,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Super oferta! kawalerka 207 tys zł + miejsce postojowe za 4 tys zł! szybki termin odbioru Oferujemy mieszkanie w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Bemowie. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. św. Krzyża

Siechnice,dolnośląskie

276 070 zł73 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie M6 W ofercie nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,65 mkw położone na I piętrze z balkonem o powierzchni 4,50 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł24 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalna kawalerka w doskonałej lokalizacji na warszawskim Bemowie. Lokal usytuowany na 6 piętrze składa się z pokoju 16m z którego jest wyjście na duży balkon, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widną kuchnią w świetnej lokalizacji na Piaskowej Górze. Mieszkanie słoneczne, ustawne i dające spore możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dekarzy

Kraków,małopolskie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| do sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Borku Falęckim. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzonego, kameralnego osiedla o niskiej, 2-piętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania ładne 2 pokojowe mieszkanie (49m2) znajdujące się na trzecim piętrze w niskim bloku z lat 70-tych w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 2 samodzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy niezwykle atrakcyjne mieszkanie , zlokalizowane na dzielnicy Szobiszowice w Gliwicach.Mieszkanie po generalnym remoncie - w lokalu zostały wymienione okna i drzwi, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

389 000 zł57 m² 6 786,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| *** rynek pierwotny - nie pobieramy prowizji od kupującego *** ***zakup od znanego I sprawdzonego dewelopera - zwolniony Z 2% podatku pcc ***dostępne metraże 27m2 - 150m2 *** Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

255 000 zł61 m² 4 174,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o pow. 61,08 m2 na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym Opole, nowy zwm (os. Armii Krajowej). Mieszkanie zadbane, przestronne, funkcjonalne pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł109 m² 8 247,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - 5 min. do metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie do własnej aranżacji, w zadbanej, przedwojennej kamienicy. Trzy lokale na piętrze.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne przestronne mieszkanie mające 50 m2 na Warszawskich Żoliborzu. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. W budynku znajduję się winda oraz ochrona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł38 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 38m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł42 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o pow 42 m2 na parterze bloku na Wyżynach. Pokoje o pow 16 i 9m2. na Podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

309 628 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje 20,97m2 oraz 9.09m2, kuchnia 8,75 przedpokój z możliwością wstawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

690 000 zł162 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

| prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie, będące idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących mieszkać w domu, ale z różnych względów nie decydujących się na to. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! po umowie przedwstępnej! Na sprzedaż komfortowo urządzone mieszkanie 3 pokojowe o pow 52m2 na III piętrze bloku z windą na Glinkach. Lokal po przebudowe wg indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

139 000 zł46 m² 3 002,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Okazja! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 mkw. na ul. Jagiellońskiej, oś. Czarnów. Mieszkanie na IV piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49 m2 na 4. piętrze w 8-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 50 m2. na 2. piętrze w 5-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

140 000 zł34 m² 4 146,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Ładne mieszkanie, jednopokojowe w Sobótce, w samym centrum miasta.Mieszkanie jednostronne, okna od strony południowo zacghodniej. Pokój o pow. 18,5mkw, osobno łazienka z wc, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł62 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dwustronne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w budynku z lat 90-tych. Powierzchnia cał. 62,30m2, balkon, czynsz ok. 550zł (media miejskie). Kuchnia oddzielna o pow. 8m2 z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

135 000 zł80 m² 1 683,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum-polecamy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 80,20 m2 usytuowane na IV piętrze V-piętrowej, przedwojennej kamienicy przy ulicy 3 Maja. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje (21 m2, 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy zadbane mieszkanie 65m2, lokal składa się z bardzo przestronnego pokoju(niesamowicie przestronny salon - pokój bardzo ustawny)mniejszej sypialni oraz kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabowo

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł57 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przytulne, 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim przedwojennym budynku z cegły, przy spokojnej ulicy w dzielnicy Grabowo. Budynek jest ocieplony, z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo solidnie wykończony apartament, położony na niewielkim osiedlu blisko rzeki Wisły. Południowo-zachodnie usytuowanie. Apartament z kominkiem wolno stojącym i antresolą. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krupnicza

Kraków,małopolskie

892 500 zł119 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| do sprzedania piękne, przestronne mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowej, pięknej, frontowej kamienicy, która znajduje się w samy sercu Krakowa - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł72 m² 4 682,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjny rozkład pomieszczeń - do każdego pokoju oddzielne wejście - idealne dla rodziny - loggia Czteropokojowe, dwustronne mieszkanie z oddzielną widną kuchnią. Położone w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

118 500 zł36 m² 3 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia na 1 piętrze! Przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 36m2 położone na 1 piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ruczaj

Kraków,małopolskie

327 000 zł50 m² 6 592,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| apartament o powierzchni 48,35 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą na salon jasną kuchnią oraz balkonem, sypialni, przedpokoju z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł53 m² 3 207,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt Ewa. M4 Czyżkówko, układ szczeciński, w bloku z płyty z 1978r (ocieplonym), do remontu kapitalnego. Mieszkanie idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, bliskość lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na Starym Żoliborzu! Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, łazienki, oddzielnej kuchni oraz przedpokoju. Większy, ponad 15 metrowy pokój służyć może jako salon. Drugi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł87 m² 9 597,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem w kamienicy z windą odbudowanej w 1954 roku położonej w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy, znajdującej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

315 000 zł76 m² 4 144,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum - oferta bez prowizji dla kupującego Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy usytuowanej na ulicy Lipowej. Okolica jest spokojna, ścisłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorzołki

Gliwice,śląskie

239 000 zł77 m² 3 103,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie! Do sprzedania mieszkanie w śródmieściu ul. Wiktora Gorzołki (boczna Częstochowskiej) idealne na działalność typu gabinet, kancelaria, biuro ( w chwili obecnej mieszkanie funkcjonuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Małe, słoneczne dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Mieszkanie przerobione z klasycznego M-2 (pokój z kuchnią) na dwupokojowe (pokoje: 21m2 i 7m2), aneks kuchenny w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

470 000 zł114 m² 4 122,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Chorzów śródmieście ok. ul. Wolności, proponujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 114m2 położone na II piętrze w nowym budynku, wybudowanym z cegły. Mieszkanie to składa się z 2.