dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Odpowiedź znajdziesz tam, gdzie kończy się miejski chaos, a zaczyna Twój prywatny, nienaruszalny azyl. To miejsce jest dowodem na to, że można oszukać system: mieszkać w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Radom,mazowieckie

365 000 zł48 m² 7 668,07 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa pokoje 47,60m, na parterze, w bloku dziesięciopiętrowym położonym przy ulicy Limanowskiego, na osiedlu Borki. Stan mieszkania pozwala zamieszkać od zaraz. Atrakcyjny dwustronny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

401 447 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 850m od morza! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Sztum,pomorskie

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1840

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,8 m , położone na parterze bloku wielorodzinnego w Sztumie przy ul. Reja. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

962 000 zł52 m² 18 524,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Łatwa możliwość utworzenia 3 pokoi (2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym). 2 pokoje, 2 tarasy na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

1 306 420 zł79 m² 16 635,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

360 000 zł41 m² 8 834,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ksm, ul. Sandomierska 40,75 m Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,75 m, zlokalizowane na 9. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruntowa

Białystok,podlaskie

424 000 zł45 m² 9 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,60 m w bloku z cegły. Wysoki parter to idealne rozwiązanie dla seniora. Niewielka liczba schodów ułatwia codzienne wchodzenie do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł30 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 29.72 m2 znajduje się na 10 piętrze i składa się z: - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

250 000 zł37 m² 6 680,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości arum prezentuje do sprzedania mieszkanie M-3 położone w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. powierzchnia 37,42 m2, 3 piętro w bloku 4 piętrowym okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Białystok,podlaskie

519 000 zł44 m² 11 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,6 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, jednoklatkowym bloku z cegły przy ul. Wesołej 25, na osiedlu Piaski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białystok,podlaskie

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49m2, położone na 2 piętrze nowoczesnym budynku w Centrum Białegostoku. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza I

Łomża,podlaskie

539 000 zł64 m² 8 356,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz mieszkania w Łomży, które naprawdę spełni Twoje oczekiwania? Ta oferta to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walczaka

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

289 000 zł39 m² 7 483,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkania w dobrej lokalizacji Gorzów Wlkp., osiedle Górczyn ul. Walczaka, w pobliżu parku. Duża kawalerka, prawie 40m2 z wydzieloną częścią salonową i sypialnianą, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrosińska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 265,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, wrocław (psie Pole) Cena: 650 000 zł Powierzchnia: 49 m Piętro: 2 z 3 Rok budowy: 2000 Typ zabudowy: blok Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

444 693 zł48 m² 9 359,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup bezpośrednio od dewelopera Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Jeśli stronisz od gwaru miasta i szukasz swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

761 000 zł41 m² 18 381,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pcc! Bez prowizji! (dostępne również mieszkanie z ogródkiem - zapytaj o szczegóły!) Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji - blisko centrum, ale z klimatem Starego Podgórza?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

648 000 zł39 m² 16 455,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Słoneczne, otulające mieszkanie z dużym balkonem - idealne dla singielki, singla lub pary! Szukasz miejsca, które daje poczucie przestrzeni? To mieszkanie Cię zaskoczy! Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 229 247 zł65 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwustronne, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 65,27 m , położone przy ul. Myśliwska - w nowo oddanym etapie kameralnego, nowoczesnego osiedla w Płaszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 650 000 zł71 m² 23 321,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie o powierzchni 70,75 m w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Apartments, z widokiem na Motławę z wszystkich pomieszczeń. Świetna lokalizacja nad samą Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł53 m² 12 172,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Mieszkanie w kameralnej inwestycji Myśliwska 17 wybudowanej przez dewelopera Hanza z bezpośrednim widokiem na staw. Atuty: widok na wodę i zieleń, słoneczne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Skawina,małopolskie

418 000 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji **na sprzedaż / zamiana funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Skawina, ul. Jana Kilińskiego** Do sprzedania bardzo jasne i dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

469 000 zł66 m² 7 073,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,30m w nowo powstającej inwestycji przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

957 500 zł70 m² 13 681 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To doskonała propozycja dla osób ceniących przestrzeń, która łączy wyjątkową lokalizację oraz komfort. - zakup bezpośrednio od developera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

468 000 zł34 m² 13 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Lipowej. Mieszkanie, usytuowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie /spółdzielczo-własnościowe/ super usytuowane przy samym parku /okna na park bródnowski/, w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 61 m2 przy ulicy Ruchu Oporu. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z dużego salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

500 000 zł42 m² 11 848,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie O metrażu 42,2 M2, na ul. Radzikowskiego, prądnik biały, kraków Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie do remontu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łęczna,lubelskie

225 000 zł46 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w zielonej okolicy. Mieszkanie: mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Chorzów,śląskie

249 000 zł45 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Mieszkanie 44 m - ul. Powstańców 20, chorzów | 3 pokoje, balkon, piwnica Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

477 000 zł43 m² 11 171 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gotowe już w styczniu! Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesny design i doskonałą lokalizację? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

1 190 000 zł100 m² 11 911,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Marzysz o przestronnym mieszkaniu z duszą, w sercu jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania? To oferta dla Ciebie - mieszkanie o powierzchni 99,86 m na Jeżycach przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł46 m² 13 369,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2016 roku z windą na Przedmieściu Oławskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

288 126 zł58 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 349 000 zł74 m² 18 107,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie z pięknym widokiem, w zabytkowej kamienicy na starym mieście. Atuty: lokalizacja na zabytkowym Starym Mieście dostęp do wszystkich atrakcji na wyciągnięcie ręki elewacja kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Łódź,łódzkie

259 000 zł44 m² 5 897,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie położone na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Pomorskiej w Śródmieściu. Lokal o powierzchni 43,92 mkw, składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł39 m² 19 314,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chciałbym zaprezentować Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Wilno. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Wierna 23b - Liczba pokoi: 2 - Powierzchnia: 38,78 m - Piętro: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze w 8-mio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

555 000 zł65 m² 8 560,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie obok Dworca Łódź Fabryczna! Lokal jest w stanie do zamieszkania. Pełna własność z kw! Na 65 m składa się: * salon * sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

631 503 zł25 m² 24 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na gdańskim osiedlu Śląska Osiem, przy ul. Śląskiej, czeka kawalerka, która idealnie wpisuje się w rytm miasta i potrzeby współczesnego życia. Położona na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł63 m² 10 359,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie posiada dwa duże pokoje, osobną kuchnię, praktyczny przedpokój, łazienkę z wanną i prysznicem. Do mieszkania przynależy piwnica oraz duża, wydzielona część wspólna na strychu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij