dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecamy dwupokojowy apartament w doskonałym punkcie Sadyby. Mieszkanie słoneczne i ciepłe. W pobliżu kilka linii autobusowych w różnych kierunkach Warszawy.W pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł47 m² 5 826,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym, zarówno do celów mieszkaniowych jak i wynajmu ( blisko Targi Poznańskie, uniwersytet Przyrodniczy, uam wydział Nauk Społecznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

201 000 zł33 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Budynek z 1978 roku położony w odległości 10-15 minut od pkp/skm, ocieplony i otynkowany W bliskiej okolicy znajdują sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, poczta. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł68 m² 2 485,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dwudziestoletnim budynku, w bocznej, cichej ulicy Nowego Miasta.Okna drewniane, nie wymienione,ale w bardzo dobrym stanie.łazienka w kaflach, w pokoju miejsce na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 712 zł48 m² 3 914,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

737 176 zł84 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Galeria Point to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz portu lotniczego. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Lublin,lubelskie

260 000 zł49 m² 5 344,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w kameralnym bloku z własnym ogrodem w dzielnicy Śródmieście. Pomimo usytuowania w centrum miasta, jest to enklawa spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł54 m² 2 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogródek, 1 piętro, piaskowa Góra, garaż, doskonała lokalizacja Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie, składające się z 2 pokoi, dużej kuchni (możliwość zagospodarowania jej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe *** 47 m2 *** Nowe Miasto Polecam Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Duboisa. Mieszkanie położone jest na I piętrze w IV piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwinowska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł72 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy 2 pokojowe mieszanie na Ursynowie w nowym budownictwie. Klimat własnego domu w pobliżu lasu. Bardzo niski czynsz 205 pln. 2 piętrowe budynki , własny garaż pod budynkiem (16 m) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczyńska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Trzypokojowe ładne i funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku wybudowanym w 1973 roku. Mieszkanie składa się z salonu, widnej kuchni, łazienki, pokoju wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł53 m² 4 056,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 53m2. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy w Centrum miasta przy ulicy o małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

369 000 zł73 m² 5 054,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na nowym, zamkniętym osiedlu w Brwinowie. Blok z 2010 r. z cegły. Mieszkanie usytuowane na parterze w III piętrowym budynku. Metraż 72,71 m2 - 3 pokoje 10 m2, 11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł48 m² 4 951,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie dwupokojowe, III piętro o pow. 48,47m2 z 2000 roku przy ul. Żwirki i Wigury (toruń osiedle Koniuchy) Przytulne mieszkanie dwupokojowe, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł47 m² 6 652,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone jest w cichej okolicy. W pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły i parki oraz centrum handlowe Sadyba Best Moll. Dogodny dojazd do Centrum który zajmuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł46 m² 8 658,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyremontowane mieszkanie o wysokim standardzie, blisko metra na Warszawskim Ursynowie. Dwupokojowy lokal odnowiony i gotowy do zamieszkania. W otwartej kuchni z oknem, nowy sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

95 000 zł38 m² 2 493,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Wirek-polecamy środkowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze IV-piętrowego bloku. Powierzchnia 38,10 m2-dwa pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

225 000 zł85 m² 2 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, nowe mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 85 mkw. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w nowym, ogrodzonym i monitorowanym budynku. Prócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Botanik

Lublin,lubelskie

280 026 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie deweloperskie 3 pokoje z aneksem kuchennym, 3 piętro - Sławin, os. Botanik! Mieszkanie: - powierzchnia: 59,58m2 - salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harnasie

Lublin,lubelskie

348 000 zł85 m² 4 094,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rozkładowe, przestronne mieszkanie w bloku w Lublinie przy ul. Harnasie, czechów. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni łącznej 85 m2 składa się z czterech pokoi, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

83 000 zł42 m² 1 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne wyremontowane mieszkanie, znajdujące się na 1 piętrze w pięknie odnowionej kamienicy przy ulicy Wolności. Mieszkanie przeszło gruntowny remont wraz z instalacjami ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gwardii Ludowej

Gliwice,śląskie

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu ciche, przestronne i ustawne mieszkanie położone na osiedlu Gwardii Ludowej w Gliwicach. Okolica ta gwarantuje: dobre połączenie z dk88, spokój, tereny zielone, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

737 064 zł85 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

180 000 zł37 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 37m2.Mieszkanie w centralnej części Marek z ogródkiem ok 50m2. Inwestycja położona w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokoje, 38 m2, ul. Al.Jerozolimskie / Ochota / Cena: 280 000 zł KAWALERKA W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI Opis mieszkania: Kawelerka do adaptacji. Z mieszkania usunięta stara zabudowa, zlewy, umywalki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokoje, 40 m2, ul Jana Pawła / Wola Cena: 370 000 zł Opis mieszkania: zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji przy rondzie onz. Idealne mieszanie pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

295 000 zł50 m² 5 929,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe, sławin, os. Botanik, szybki dojazd do centrum miasta! Mieszkanie: - powierzchnia: 49,75 m 2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój - na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hiszpańska

Wrocław,dolnośląskie

399 990 zł69 m² 5 796,96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Mieszkanie o powierzchni 69 m2 na trzecim piętrze. Składa się z salonu ok. 21m2, dwóch pokoi ok. 12m2, 10m2, jasnej ustawnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 637,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zero prowizji od kupującego, mieszkanie kupowane od developera, który pokrywa koszty pośrednictwa. Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie 3-pokojowe na piętrze dwu-lokalowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Do sprzedania 1- pokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie Rakowiec w pobliżu Park Szczęśliwicki. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w cztero piętrowym budynku z 1958. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Łódź,łódzkie

180 000 zł50 m² 3 621,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kompleksowo wyremontowane M3 na Bałutach - okolice ul. Wrocławskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze w odnowionym bloku czteropiętrowym z cegły. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Bolesławiec,dolnośląskie

199 000 zł86 m² 2 302,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona przy jednej z najbardziej znanych ulic Starego Miasta, nieopodal ścisłego centrum Bolesławca. Wnętrze przestronne, o praktycznym, dwustronnym rozkładzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł100 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartamentowiec z 2000 r. w strzeżonym osiedlu "przy Parku" (drawska/pandy), a w nim: apartament 100 m2, wygodny 4-pokojowy , przestronny i bardzo rozkładowy, 3 sypialnie, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł58 m² 25 862,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Luksusowo, w wysokim standardzie wykończony i w pełni urządzony apartament o powierzchni 56 m2. Dwa pokoje. Kuchnia otwarta na salon. Z salonu wyjście na taras. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 995 zł63 m² 3 914 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

253 716 zł70 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

162 500 zł25 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka Z ogródkiem! Polecam do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 25m położone na parterze w nowo powstałym budynku,wybudowanym na działce z odrestaurowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta all inclusive - klient nie ponosi kosztów transakcyjnych (podatku pcc 2% I prowizji biura) Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 mieszczące się na II piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Jabłonna,mazowieckie

285 000 zł49 m² 5 799,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na prezentację atrakcyjnego słonecznego mieszkania położonego w Jabłonnej przy ul. Szkolnej Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi 17 m2 i 11 m2, widnej kuchni 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł48 m² 5 270,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.48m2 w okolicy ul.Krakowskiej. Nieruchomoś ć zlokalizowana jest na 7 pietrze w budynku z 1999 roku. W pokojach panele,.