dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Gdynia,pomorskie

471 600 zł59 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trójmiasto , postrzegane jest jako szybko rozwijająca się aglomeracje miejska. A każdy z nas szuka ciszy i spokoju po ciężkim dniu pracy. Dlatego dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

345 000 zł69 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2 w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie ciche i bardzo słoneczne, posiada duży, ładnie zagospodarowany przedpokój ( 3 szafy Komandor), osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Znajduje się na osiedlu Kosmonautów przy ulicy Szybowcowej. Po kapitalnym remoncie w 2014 roku ( m.in. gładzie na ścianach, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Luksemburg

Gubin,lubuskie

249 000 zł75 m² 3 324,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Firma Budotech ma przyjemność zaproponować Państwu naszą najnowszą ofertę zakupu działki budowlanej wraz z budową wymarzonego domu. Oferowane do sprzedaży nieruchomości zlokalizowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andrzejowska

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł65 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie znajduje się na III piętrze, jest widne, ciche i ciepłe, z wystawą okien wschód- zachód, wysokie na 3m co nadaje niepowtarzalny klimat. Metraż to 64,5 m2 - 2 duże pokoje (21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Redłowo

Gdynia,pomorskie

924 542 zł91 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

To kameralny zespół apartamentowy obejmujący 52 lokale dwu, trzy i czteropokojowe o metrażu sięgającym od 38 mkw. do 96 mkw. Kaskadowa, niska zabudowa, którą tworzy 5 trzypiętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie Warszawa Białołęka. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej oraz najbardziej w obecnej chwili popularnej dzielnicy. Bliskość przystanku autobusowego obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

99 000 zł23 m² 4 228,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

| polecam na sprzedaż mieszkanie MDM w stanie deweloperskim, , w cichej i pięknej okolicy , z doskonałym dojazdem do miasta - w Napachaniu (gmina. Rokienica). Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

117 000 zł38 m² 3 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Złote Łany m-3 38mkw okazja! Oferuję Państwu do sprzedania mieszanie dwu pokojowe usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku na osiedlu Złote Łany. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł80 m² 9 937,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rozkładowe, klimatyczne mieszkanie położone na tyłach Traktu Królewskiego- krakowskiego Przedmieścia jak i Nowego Światu. Wysokie ponad 3 m. Dwa oddzielne pokoje o pow. 25 m i 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł35 m² 4 916,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania ciepłe, przytulne, zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,58 m2 położone na parterze w wieżowcu 10 piętrowym na osiedlu Czarnów. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

227 000 zł44 m² 5 159,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w bloku z 2001r. Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe o powierzchni 44m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Różyckiego

Kraków,małopolskie

145 000 zł20 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Garsoniera składa się z pokoju, aneksu kuchennego i lazienki. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Bardzo dobra cena. Ze względu na lokalizację mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kruczkowskiego

Lublin,lubelskie

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe na Dziesiątej, os. Kruczkowskiego, szybki dojazd do centrum miasta! Mieszkanie: - powierzchnia: 49 m 2 - 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój - na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

340 000 zł94 m² 3 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta, niedaleko Placu Litewskiego. Bardzo dobra infrastruktura handlowo - usługowa oraz komunikacja miejska. Zamykana posesja, na której jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubawska

Gdynia,pomorskie

110 000 zł17 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Idealna kawalerka pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie o niewielkim metrażu, ale świetnie skomunikowane:blisko do skm, do punktów handlowo-uslugowych oraz do wjazdu na Obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

1 065 800 zł147 m² 7 250,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe 147m2. -Pierwsza kondygnacja / na 2-gim piętrze./: bardzo duży salon z jadalnią, 2 sypialnie, 2 łazienki., kuchnia, garderoba, pomieszczenie gospodarcze z oknem / piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Prudnik

Prudnik,opolskie

40 000 zł33 m² 1 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Lokal mieszkalny o powierzchni 33 m2, położony na III piętrze trzypiętrowej kamienicy, składający się z kuchni i pokoju. Pomieszczenia mają niezależne wejścia. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górna

Piotrków Trybunalski,łódzkie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piotrków Trybunalski, centrum, ul. Górna. Wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,70 m2, na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie już dostępne. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Resko

Resko,zachodniopomorskie

49 900 zł26 m² 1 895,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania kawalerkę o powierzchni 26,33m2. Kawalerka składa się z pokoju, przedpokoju, łazienki i kuchni. Mieszkanie jest wpełni umeblowane i wyposażone w sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

165 000 zł58 m² 2 869,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie z ładnym widokiem w centrum Lęborka przy ulicy Armii Krajowej (skrzyżowanie z Al.W.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zero prowizji od kupującego, lokal developerski, kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie 3-pokojowe na parterze 2-lokalowego budynku w podwrocławskiej miejscowości pod Długołęką. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

247 000 zł36 m² 6 767,12 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży z widokiem na rzekę płynącą przez środek Rzeszowa mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego na os. Drabinianka. Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja 3 Maja

Piotrków Trybunalski,łódzkie

90 000 zł33 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka w centrum Piotrkowa. Mieszkanie o powierzchni 33 m2, położone na parterze, w bloku czteropiętrowym. Lokal składa się z kuchni, łazienki z wc, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opawska

Gliwice,śląskie

143 000 zł49 m² 2 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w centrum Gliwic, przy ul. Rybnickiej/opawskiej. Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń, składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł48 m² 4 677,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o pow. 48,10m2 zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Rejtana. Położone na 8 piętrze w wieżowcu. Składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania : Bardzo atrakcyjne, ciche, słoneczne, ciepłe i przytulne mieszkanie na Bielanach (58,59m, 3 pok. oddzielne wc) wyremontowane na wysoki standard. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowska

Szczecin,zachodniopomorskie

110 000 zł36 m² 3 047,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuje Państwu mieszkanie 2pok w doskonałej cenie. Duży przestronny 20m2 salon, 6m2 sypialnia, 4m2 łazienka z kabiną prysznicową z hydromasażem oraz kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Chorzów,śląskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyjątkowo starannie wykończone,Z bardzo dobrej jakości materiałów I bardzo nowocześnie zaprojektowane.GODNE POLECENIA .W CENIE UJĘTE JEST CAŁE UMEBLOWANIE MIESZKANIA. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

179 180 zł41 m² 4 350,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,19 mkw położone na parterze z własnym ogrodem o powierzchni 65,59 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł30 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Grunwald - ul. Grunwaldzka 160 - polecam na sprzedaż bardzo ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30,5 m2. w nowszym bloku z 2000 roku (na przeciwko Allegro). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł69 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wrocław centrum - 3 pokojowe o pow. 69 m2, po remoncie, na 1 piętrze w kamienicy. Są tam dwie sypialnie po ok. 16m2 oraz duży salon połączony z kuchnią. Okna nowe pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł26 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1- pokojowe mieszkanie na warszawskiej Starej Ochocie. Budynek po termomodernizacji i remoncie klatek schodowych. W mieszkaniu ekspozycja okienna skierowana jest na połódnie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

230 000 zł54 m² 4 291,04 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie trzypokojowe w doskonale skomunikowanej okolicy na trzecim piętrze w wieżowcu w Gdyni, w dzielnicy Cisowa. Doskonałe dla rodziny jak również jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Okazja! Mam do zaoferowania bardzo gustowne, wykończone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie (56 m2), znajdujące się na Piaskach przy ulicy Łużyckiej. Lokal jest usytuowany na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Maki

Lublin,lubelskie

229 000 zł61 m² 3 741,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam tanie , trzypokojowe mieszkanie na Bronowicach, osiedle Maki. Trzy rozkładowe pokoje , kuchnia, łazienka połączona z wc i przedpokój. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie ul. Pogodna, 48 m2, dwa pokoje, wysoki parter. Mieszkanie po remoncie, bambusowe podłogi, ogromne szafy w przedpokoju. Wysoki parter. Pomieszczenia: pokoje 18,11m2, łazienka 4m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Kielce,świętokrzyskie

125 000 zł29 m² 4 334,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania ciche, ciepłe, przytulne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28,84 m2 położone na 4 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym na osiedlu ksm. W skład mieszkania wchodzą jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

731 946 zł85 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Galeria Point to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz portu lotniczego. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Gliwice,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie,o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, zlokalizowane w niewielkiej odległości od ch "forum", przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie jasne i przestronne z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

130 000 zł45 m² 2 908,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na II piętrze na Osiedlu Piastowskim - nowa cześć osiedla. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zmiany właściciela. Kuchnia została połączona.