dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł55 m² 6 672,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,00 m2 w wysokim standardzie wykończenia, usytuowane na 7 ostatnim piętrze od zewnętrznej części osiedla, strona wschodnia.Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Piaseczno,mazowieckie

269 000 zł48 m² 5 639,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Widne, przestronne mieszkanie 2 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Metraż: łazienka 5; sypialnia 14; pokój dzienny z aneksem kuchennym 23; przedpokój 6; balkon 4; na podłodze : glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

105 000 zł30 m² 3 559,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! prowizja 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający (oferta dla klientów, którzy zgłaszają się do naszego biura). Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

1 004 500 zł104 m² 9 649,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie, 4 pokoje z przestronnym tarasem. Metraż: trzy sypialnie 17.75, 11.48, 10.67 m2, dwie łazienki: 4.86, 2.38 m2,pokój dzienny z aneksem kuchennym 37.61 m2, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł45 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 , przy samej stacji metra Natolin ( K.E.N róg Belgradzkiej ), 6 piętro w budynku z 2000 roku. Okna wychodzą południowy wschód. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mrągowska

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 49,5 m kw. znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klarysewska

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł67 m² 7 955,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

słoneczne mieszkanie, cicha spokojna okolica, , świetny dojazd do centrum, po remoncie, 2 balkony (jeden- 7m, na drugi-6m) Salon połączony z kuchnią i przedpokojem o powierzchni 29m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

284 000 zł46 m² 6 107,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania W pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,5 mkw, położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na cichym i spokojnym osiedlu w okolicach ulicy Skarbowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

319 000 zł74 m² 4 340,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piotrków Trybunalski. Sprzedaż. Mieszkania w nowym budynku. Posiadamy w sprzedaży nowe mieszkania w modernizowanej i gruntownie przebudowywanej kamienicy. Mieszkanie numer 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotaryńska

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Samotny blok w cichym sąsiedztwie. Niska zabudowa, segmenty, wille, ambasady. Zadbane zamknięte podwórko i klatka schodowa. Doskonała lokalizacja, kilkaset metrów od ul. Francuskiej. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orkana

Katowice,śląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z balkonem położone w Katowicach-Brynów przy ul. Orkana o powierzchni 50mkw składające się z dwóch niezależnych pokoi,przedpokoju,widnej umeblowanej i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Niska zabudowa. Budynek położony jest na Rakowcu między ulicami Pruszkowska i Racławicka. Uregulowany grunt. Spółdzielnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie na wysokim parterze, w oknach rolety antywłamaniowe. Kuchnia wyposażona w sprzęt do zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

173 000 zł57 m² 3 035,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne po remoncie kapitalnym mieszkanie na Piaskowej Górze. Pierwotnie mieszkanie było cztero-pokojowe, obecnie po zmianie aranżacji pomieszczeń składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struga

Sosnowiec,śląskie

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w pierwotnym stanie obecnie 3 pokoje z balkonem w niskim bloku na 4 piętrze. Mieszkanie po remoncie. wymieniona instalacja. Na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

461 000 zł70 m² 6 585,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Metraż: salon 19; pokoje: 12; 14; kuchnia z jadalnią 12,5; łazienka 7; hall 5; taras 40; 3 szafy wnękowe. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

203 000 zł44 m² 4 613,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu przy ul. Żelaznej z ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze, składa się z trzech pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

181 000 zł56 m² 3 232,14 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na osiedlu Bohaterów w Fordonie. W mieszkaniu pozostaje całe wyposażenie widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe w samym centrum Wrocławia ul. Zielińskiego, II piętro , Pokoje 16 i 10 mkw, łazienka +wc ok 2,7 mkw, w nowszych kaflach, okna pcv, posadzki mozaika parkietowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

167 000 zł62 m² 2 693,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piotrków Trybunalski. Mieszkanie trzypokojowe. Sprzedaż. Do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,60 m2, położone na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Sienkiewicza, osiedle Targowa, okolice Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Budynek z roku 1971 (konstrukcja: rama H, nie wielka płyta) po generalnych remontach, ocieplony, instalacje wymienione. Okna mieszkania usytuowane od strony wschodniej (widok na zieleń ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł50 m² 6 909,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja!gotowe do zamieszkania! Nowoczesny kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia. Inwestycję stanowi zespół budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Warszawa,mazowieckie

423 000 zł48 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Atrakcyjny apartament na poddaszu kamienicy W cichym zakątku starego mokotowa! Ciekawe mieszkanie na zaadaptowanym strychu rewitalizowanej kamienicy z 1932 r. Ładnie zaprojektowane wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

155 000 zł49 m² 3 182,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Forma własności - Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu. Ładne mieszkanie po remoncie do natychmiastowego zamieszkania - kompletnie wyposażone i umeblowane. Powierzchnia 48,70 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

123 000 zł48 m² 2 562,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie o powierzchni 48 m2, na szóstym piętrze w wieżowcu przy ulicy Słowackiego, w bardzo wygodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie 57,2 m2 na Białołęce, garaż i piwnica w cenie. Rozkładowe, dwustronne (południe-północ) mieszkanie na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach. Blisko stacja metra Stare Bielany, przedszkole, szkoła, sklepy, apteka, miejsce do parkowania, plac zabaw, ciszę, spokój oraz dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

280 856 zł70 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle mieszkaniowe we wschodniej części Piotrkowa Trybunalskiego, w zielonej, spokojnej części miasta. Mieszkanie dostępne w programie MDM (mieszkanie dla Młodych). Kupujący nie ponosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

428 500 zł82 m² 5 233,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne 3 pokoje, widna kuchnia, 2 łazienki z wanną i prysznicem, przedpokój, duży balkon .Dodatkowo 2 miejsca postojowe w garażu negocjowane Opcjonalnie zamiana mieszkania za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Gorąco polecam! Bardzo ładne, ciche, słoneczne mieszkanie położone na Saskiej Kępie. Najbliższa przecznica Francuska. Niska zabudowa. Ogrodzony teren i monitorowany. Wspólnota wymieniła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

216 896 zł60 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

378 700 zł45 m² 8 415,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Słoneczne 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Metraż: salon 23 (w tym aneks kuchenny 6,3 ); pokój 12,5; przedpokój 4,8; łazienka 5,1; balkon 8; do mieszkania przynależy piwnica 7 m2. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Zawiszów. Zlokalizowane w bloku czteropiętrowym na pierwszym piętrze. Powierzchnia wynosi 42,80m2, w tym: pokój 16,80m2 (na podłodze wykładzina dywanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł86 m² 13 139,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3 pok., 86,4m2, strona pd.-płn. (salon i kuchnia na południe), budynek Quattro z 2004r, 3-cie piętro, 3 pokoje (22,4, 14,8 i 12,2 m2), 2 garderoby (2,4 i 3,2m2), łazienka (6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł84 m² 2 023,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w centrum, przy ul. Jagiellońskiej. Usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 83,90m2, w tym: pokoje 26,07m2 (podłoga -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polecam! Bardzo ładne, ciche, rozkładowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze. Cegła. Najbliższa przecznica ul. Płocka. Mieszkanie jest ciche i słoneczne.Wysokie ponad 2,80 m. Kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł29 m² 9 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Znakomicie położona przestronna kawalerka 100m od sgh i stacji metra Pole Mokotowskie ). Umeblowana, duży balkon wychodzący na wschód, wymienione okna i drzwi, zadbany blok po remoncie. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: mieszkanie 48.12 m2, 4/4, w budynku z lat 70-tych, w konstrukcji rama H. Pokój duży - 22.5 m2 Pokój mały - 12.5 m2 Kuchnia - 5.3 m2 Łazienka - 3.0 m2 Korytarz - 4.82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

209 608 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł48 m² 8 520,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Największym atutem mieszkanie jest jego atrakcyjna lokalizacja, oraz możliwość zamieszkania bez wkładu finansowego. Autobusy, tramwaje, metro 2 przystanki, szkoły, przedszkola, przychodnia nfz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

157 000 zł50 m² 3 140 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły położone na drugim piętrze. Powierzchnia: 50 m2, mieszkanie rozkładowe, dwustronne, północ Południe. Stan ogólny mieszkania bardzo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij