dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł59 m² 19 491,50 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękny Apartament w Rezydencji Restaura w samym centrum miasta,100 metrów od Nowego Światu. Zaprojektowany przez czołową pracownię architektoniczną i wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kaprysowa

Lublin,lubelskie

130 000 zł19 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka 19 mwk usytuowana na parterze w bloku w na Bliskim Czechowie w Lublinie przy ul. Kaprysowej. Mieszkanie znajduje się zarówno w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Doskonała lokalizacja! 10min do rynku! sky tower Polecam 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Kruczej Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze w budynku z 1980r. Idealne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju (oraz piwnicy). Mieszkanie znajduje się na Xp w XI-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waszyngtona

Gdynia,pomorskie

630 000 zł89 m² 7 078,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Polecamy - solidny budynek przedwojenny, b. atrakcyjna lokalizacja /niedaleko prestiżowego kompleksu Sea Towers/, 1 mieszkanie na kondygnacji, mieszkanie 2-stronne, słoneczne, wysokie 3m, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

999 999 zł119 m² 8 403,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przepiękny, przestronny i wykończony ze smakiem 4-pokojowy apartament w samym sercu Lublina. Apartamentowiec, w który znajduje się nieruchomość to 5-cio piętrowy budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Piotrków Trybunalski,łódzkie

197 000 zł60 m² 3 283,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piotrków Trybunalski, centrum, mieszkanie trzypokojowe, sprzedaż. Na sprzedaż bardzo zadbane, doinwestowane (kompletny remont w 2011r.), nie wymagające wkładu, rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w centrum miasta, o pow. 47 mkw znajdujące się na wys. parterze w budynku czteropiętrowym. Składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Czechów

Lublin,lubelskie

159 000 zł28 m² 5 781,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka o pow. 27,5 mkw na Czechowie-os. Paderewskiego. Mieszkanie położone na 9 piętrze w czystym wieżowcu. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 w samym centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie urzędy, sklepy, restauracje, banki, stare Miasto oraz przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Chorzów,śląskie

112 000 zł46 m² 2 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 m2 znajdujące się w Chorzowie w okolicy ul. Lompy, kopalnianej, usytuowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze i ogródek. Metraże: pokój 22,6; pokój 12,4; łazienka 5; komunikacja 4,8;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tokarska

Kraków,małopolskie

115 000 zł26 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie jednopokojowe o pow.26 m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowym budynku. Mieszkanie jest do generalnego remontu. Na podłodze wylewki samopoziomujące oraz teraota. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Kraków,małopolskie

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, widokowe mieszkanie w centrum Krakowa, przy ul. Sądowej o powierzchni 46.6 m2, usytuowane na piętrze 10 bloku (z windą) z 1980 r. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Kraków,małopolskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Szafera. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe, składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 120m2, położone w okolicach centrum miasta. Usytuowane w kamienicy na drugim piętrze. Pokoje o pow. 27,73m2, 20,09m2, 18,66m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł29 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Meble i sprzęt agd. Łazienka z wanną i prysznicem, kuchnia z kuchenka gazową i szafki. Wysokość 2,5m. do mieszkania należy piwnica. Atrakcyjne osiedle z niską zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

139 000 zł44 m² 3 145,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na osiedlu Bojary. Budynek 4-piętrowy z odnowioną elewacją. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze, dwustronne, wszytkie pomieszczenia odrębne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wschód

Piotrków Trybunalski,łódzkie

208 516 zł50 m² 4 170,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa, kameralna, inwestycja mieszkaniowa, składająca się z 4 unikalnych apartamentów od 45 do 90 metrów kwadratowych. Willa zaprojektowana została z myślą o wygodzie jej mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł79 m² 8 848,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio Niestandardowe ciekawie urządzone mieszkanie 4 pokojowe przy stacji metro Natolin, idealne dla nowoczesnej młodej rodziny z dziećmi i ludzi z wyobraźnią; salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

117 000 zł42 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąca oferta Pilnie sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sudeckim na parterze - duży balkon. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2011 roku. Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

419 900 zł110 m² 3 817,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Piętrowy Dom w zabudowie szeregowej położony w Zielonej Górze na Osiedlu Jędrzychów. Na powierzchni 110m2 rozmieszczono: przestronny salon z wyjściem na zadbany ogórd, na piętrze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

152 000 zł40 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zadbane mieszkanie na osiedlu Rubinkowo I. Mieszkanie składa się z dwóch przejściowych pokoi, kuchni i łazienki z wc. Mieszkanie nie wymaga większych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Józefosław,mazowieckie

400 000 zł70 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Słoneczne 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki, taras 9 m2. Mieszkanie wyposażone, wszystkie okna na stronę południową. Metraż: salon 25 m2 z wyjściem na taras, aneks kuchenny 6,5; 2 sypialiei (10,5 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy o powierzchni 50 m2. Usytuowane jest na pierwszym pietrze w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł45 m² 5 848,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania ciche dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze, przy ulicy Jana Husa mieszczące się w spokojnej okolicy. Osiedle posiada monitoring, ogrodzenie i jest strzeżone przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętosławska

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wspaniała lokalizacja, idealne połączenie do Centrum - około 15 minut - przestronna loggia. Idealnie ciche i słonecznie mieszkanie na Grochowie z dużym potencjałem, możliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł55 m² 9 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przytulny, niskonakładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny Z widną otwartą kuchnią W bliskiej odległości stacji metra natolin oferta idealna dla rodziny Z małymi dziećmi Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 304 zł51 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

173 000 zł63 m² 2 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Oferuje do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, położone w Świebodzicach na ulicy Józefa Piłsudskiego .Mieszkanie jest wlasnosciowe posiada ksiege wieczysta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Niepodległości

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

230 000 zł70 m² 3 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu bezczynszowe mieszkanie do remontu z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo słoneczne i przestrzenne mieszkanie o powierzchni 74,6 m2 oddane do użytku na początku 2010 roku. Składa się z 3 pokoi: sypialnia (1) o powierzchni 13,7 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Baranówka

Rzeszów,podkarpackie

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze niskiego bloku z cegły przy ulicy Spiechowicza w Rzeszowie. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2 na 6 piętrze. Salon 20m2, sypialnia 11m2, kuchnia 7,5m2, łazienka 4 m2, przedpokój, 7,5m2, balkon 8m2. Mieszkanie funkcjonalne, b. dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na Sadybie. Piętro 4 z 10. Widna, oddzielna kuchnia z wyposażeniem. Na ścianie glazura, podłoga - terakota. Pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł52 m² 8 365,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania: mieszkanie znajduje się na Osiedlu Leśnym w bezpośrednim sąsiedztwie Fortu Bema, gdzie znajduje się jeden z największych w Warszawie placów zabaw, ścieżki spacerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł36 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 35,5m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

140 000 zł61 m² 2 295,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pogranicze Wirku i Bykowiny-w ofercie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na 3 piętrze 7-piętrowego budynku. Wszystkie pokoje oddzielne (19 m2, 10 m2, 9,5 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoskie Przedmieście - Mieszkanie o powierzchni 56,06m2 ulokowane w Toruniu w poblizu ulicy Reja. Lokal usytuowany na parterze bloku trzypiętrowego wybudowanego z cegły w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwankowskiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł71 m² 6 126,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe. Salon i 2 pokoje na południe, pokój i kuchnia na północ. Spokojna okolica, w pełni rozwinięta infrastruktura. Mieszkanie na 1-szym piętrze w bloku.