dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 950 zł83 m² 4 350,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe trzypokojowe mieszkanie w Fordonie. W skład mieszkania wchodzą : pokój dzienny kuchnia dwie sypialnie łazienka przedpokój balkon :oferta eksportowana z programu mediarent:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Kraków,małopolskie

349 000 zł58 m² 5 996,56 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, narożne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na piątym pietrze w 11-piętrowym bloku z 1987 r. Mieszkanie składa się z salonu (20m2) z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie w Centrum - ul. Śrutowa opis: mieszkanie o powierzchni 50mkw na co składają się dwa przestronne pokoje, jasna kuchnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

530 000 zł83 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna oferta, godna uwagi! polecamy! Do sprzedania nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 83 m2 (w tym balkon), usytuowane na 1 piętrze w bloku przy ulicy Meiera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

297 000 zł53 m² 5 603,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 53m2, usytuowane na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku przy ulicy Lipskiej. Składa się z dwóch pokoi: 20m2 i 12m2, łazienkę, oddzielne wc, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

425 232 zł89 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jedyna taka oferta na poznańskim rynku nieruchomości! słoneczniki : domy zasilane słońcem Podpisano nową ustawę o Odnawialnych Źródłach Energii (oze): instalacje ogniw fotowoltaicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł95 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania piękny apartament w prestiżowej dzielnicy stary Wilanów w Warszawie na ulicy Królowej Marysieńki. Apartament został zaprojektowany przez architekta na własny użytek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Witam serdecznie, sprzedam bezpośrednio słoneczne dwupokojowe mieszkanie własnościowe z wpisem do księgi wieczystej. Mieszkanie ma 52,5m2 oraz 3m2 balkonu jest dwustronne - w jednej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 39m2, usytuowane jest na 1 piętrze dziesięciopiętrowego bloku z roku 1994, przy ul. Zakopiańskiej w rejonie pętli tramwajowej w Łagiewnikach. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

604 500 zł59 m² 10 245,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy duży słoneczny taras z dodatkowo zainstalowaną markizą na całej powierzchni 7,5 m2 i miejsce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 w okolicy ul. Tęczowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe, dwustronne bardzo ciche mieszkanie zlokalizowane w znakomitym miejscu Żoliborza Oficerskiego ulokowane na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

160 000 zł50 m² 3 187,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji ? niski blok! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowskiego

Kraków,małopolskie

228 000 zł36 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z odzielną kuchnią (bez okna, okno miedzy kuchnia a większym pokojem) mieszkanie jest po remoncie, wymienione wszystkie instalacje, nowe okna. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł59 m² 19 491,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament w rezydencjalnym apartamentowcu w pobliżu ul. Nowy Świat, wykończony w wysokim standardzie. Całość zaprojektowana przez renomowaną pracownię architektoniczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parowcowa

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Przestronna kawalerka po generalnym remoncie, w pełni wyposażona i umeblowana z oddzielną kuchnią. Mieszkanie posiada kominek z rozprowadzeniem ciepła do wszystkich pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

433 000 zł64 m² 6 765,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Piaseczno,mazowieckie

401 000 zł79 m² 5 095,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie 2 poziomowe, wyposażone, wysoki standard wykończenia. I poziom: salon, jadalnia, kuchnia,przedpokój, wc. II poziom: 2 sypialnie, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

499 753 zł75 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Górczewskiej na Bemowie. Mieszkanie składa się dwóch pokoi ( 13,99m2 i 9,06m2), salonu (21,87m2), kuchni (10,69m2), hollu (12,60m2), łazienki (5,17m2)i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

435 000 zł58 m² 7 489,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania przestronne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2009 roku. Nieruchomość znajduje się na nowym kameralnym osiedlu Bocianie Gniazdo. Ma ono zapewnioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

169 000 zł18 m² 9 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Słoneczna kawalerka, kuchnia, łazienka. Mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie słoneczne - zachodnie, budynek ocieplony po wymianie instalacji wodnej, kanalizacyjnej, centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

105 000 zł23 m² 4 646,02 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka powstała z adaptacji poddasza w bliskiej odległości od Wałów Chrobrego. Powierzchnia mieszkania to 22,6 mkw, wykończenie wysokiej klasy materiałami. na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 460 zł74 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkanie poddaszowe o powierzchni 73,56 m2 na kameralnym Osiedlu Lake Residence w Osielsku niedaleko Bydgoszczy. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal posiada: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

280 000 zł45 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2 pokojowe o pow. 45,53 m 2 (I piętro) w Piasecznie na Osiedlu Róż w budynku wybudowanym w 2009 r. (deweloper prestige) W skład mieszkania wchodzi: salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

376 000 zł64 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania nowocześnie urządzone 3- pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce. Całkowita powierzchnia mieszkania to 64 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Janinówka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na Targówku w spokojnej i pełnej zieleni okolicy. 2 piętro w 9 piętrowym wieżowcu budowane w technologii rama H. Pokoje: -17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ćmielowska

Warszawa,mazowieckie

275 500 zł50 m² 5 510 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Ulica - ćmielowska róg mysliborska Powierzchnia mieszkania - 50,10 m2 Salon - 18,00 Sypialnia -

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł38 m² 7 706,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowocześnie wykończone i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,5 mkw na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest po remoncie generalnym, gotowe do zamieszkania. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł70 m² 2 271,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem przy ulicy Turystycznej, w układzie pokoi 3 na 1, po częściowym remoncie. W łazience na ścianie i podłodze glazura nowego typu, nowy junkers, na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

99 000 zł23 m² 4 228,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo - numer licencji 6054. Mieszkanie 1-pokojowe o całkowitej powierzchni użytkowej 23,41 m2 Cena: 99 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodna

Kraków,małopolskie

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Okazja! kontakt:Mieszkanie jednopokojowe o pow.31,21 m2 , położone na wysokim parterze dwupiętrowego budynku z 2003 roku (cegła), przy ulicy Wodnej. Składa się z przestronnego pokoju 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie bez umeblowania poza kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz szafą dopasowaną na zamówienie w jednym z pokoi. 2 pokoje oraz balkon wyremontowane w 2013 r w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Kalinowe

Kraków,małopolskie

144 000 zł24 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 24m2, usytuowane na parterze w10-cio piętrowym bloku z lat 80-tych. Kuchnia wyposażona :zastaw kuchenny bosch,lodówka z zamrażalnikiem,zlewozmywak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamojska

Lublin,lubelskie

165 000 zł53 m² 3 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena za metr - 3113 zł! Mieszkanie o powierzchni 53 mkw. z 2-ma oddzielnymi pokojami, oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem, położone na 2 piętrze 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topazowa

Kraków,małopolskie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Po remoncie, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie jednopokojowe z jasną kuchnią i balkonem, położone na pierwszym piętrze w bloku II piętrowym z pustaka z 1998r., przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł87 m² 1 609,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.87m2 położone na 2 piętrze w kamienicy z balkonem. Pokoje częściowo przejściowe,kuchnia do remontu,łazienka do remontu. Pokoje o pow.28m2,21m2,17m2,na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

240 000 zł75 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Pl. Św. Małgorzaty. Usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania wynosi 75 m2, na co składają się: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W trakcie sprzedaży - za pośrednictwem marcin wojtczak nieruchomości - zapraszamy do skorzystania Z usług biura lokal Mieszkanie dwupokojowe 43,7m2. Ósme piętro w budynku po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

306 621 zł61 m² 5 036,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja na starym grunwaldzie W poznaniu! mieszkania W programie MDM W fantastycznej lokalizacji W niskich cenach! oferta Z rynku pierwotnego - kupujący nie płaci pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hozera

Siedlce,mazowieckie

146 000 zł50 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 49,9 m2 , trzy pokoje , kuchnia, łazienka ,balkon położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym.W pokojach na ścianach tapeta, na podłogach wykładzina PCV.W Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kurak

Zgierz,łódzkie

87 000 zł35 m² 2 512,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Centrum Sikorska Nieruchomości i Budownictwo z siedzibą w Zgierzu przy pl. Jana Pawła II 17 obok banku ing przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 w Zgierzu na Kuraku.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach