dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł78 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie z 2 balkonami w okolicy ul. Wietrznej! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1996r. Niska, czteropiętrowa zabudowa!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł101 m² 6 425,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe na ul. Poczty Gdańskiej. Na pierwszym poziomie: - przestronny salon z wyjściem na balkon - otwarta kuchnia z wyjściem na drugi balkon - toaleta z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zdrojowe

Zielona Góra,lubuskie

215 000 zł62 m² 3 484,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zdrojowym w Zielonej Górze. Na powierzchni 61,7m2 rozmieszczono: pokój dzienny, kuchnię, dwa pokoje, łazienkę, przedpokój. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

149 700 zł49 m² 3 082,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Witam! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 w Zgierzu, na osiedlu 650- lecia. Powierzchnia mieszkania to 48,57 m2, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

419 000 zł59 m² 7 089,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Mieszkanie na parterze, idealna opcja również jako lokal użytkowy między Kazimierzem a Rynkiem Głównym, w atrakcyjnej cenie! Dwupokojowe mieszkanie w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

578 250 zł116 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania mieszkanie w samym centrum Radomia, w kamienicy po generalnej modernizacji polegającej na wymianie stropów, okien, dachu oraz wszystkich instalacji.Powierzchnia mieszkania 115,65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicza

Sosnowiec,śląskie

109 000 zł44 m² 2 495,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, sielec, rzeźnicza, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż słoneczne oraz rodzinne, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł81 m² 4 012,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję realizowaną w Plewiskach. W dwóch budynkach znajdować się będzie kilkanaście funkcjonalnie rozplanowanych, przestronnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krapkowice

Krapkowice,opolskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! 0% prowizji od kupującego! W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży kawalerkę w Krapkowicach Otmęt. Mieszkanie o powierzchni 35,40 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jolanty

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł116 m² 3 439,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie na Bezrzeczu w spokojnej okolicy. Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (salon połączony z korytarzem, szafa typu Komandor, z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

53 000 zł40 m² 1 325 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękna kawalerka z aneksem kuchennym oraz wydzielonym miejscem sypialnianym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Wymienione okna i drzwi. Ogrzewanie typu Mora. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 43 m2 rozkładowe Z balkonem na III piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

131 000 zł38 m² 3 447,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Morelowym w Zielonej Górze. Na powierzchni 38 m2 rozmieszczono: dwa pokoje, widną kuchnię, łazienkę z W.C., przedpokój. Mieszkanie usytuowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

373 000 zł61 m² 6 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu bardzo przyjemne, eleganckie i urządzone w wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 61m 2 usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego bloku z 2001 roku, położonym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

197 000 zł39 m² 5 051,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1 pokojowe, nowe, śliczne, w pełni wyposażone I umeblowane mieszkanie Z balkonem mieszkanie: położone na wysokim parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

159 000 zł50 m² 3 167,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Łużyckim w Zielonej Górze. Na powierzchni 50,2 m2 rozmieszczono: trzy pokoje, łazienkę kuchnię, przedpokój oraz osobne W.C. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pnioki

Chorzów,śląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super cena za kawalerkę - Chorzów Pnioki! Do sprzedaży mieszkanie o pow. 33 m2 usytuowane jest na VI piętrze w wielorodzinnym budynku. Budynek w którym znajduje się lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszno,wielkopolskie

168 000 zł60 m² 2 776,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie położone w Lesznie przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po termomodernizacji. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

95 000 zł23 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam kawalerkę w Kłodzku cichą,ciepłą i słoneczną z ładnymi dużymi oknami z widokiem na drzewa i błękit nieba na II piętrze w ładnej i spokojnej częśći.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sopot

Sopot,pomorskie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Sopot,komf,1 - pok,38m2 na parterze, dobrze nasłonecznione, obustronne z oddzielną widną kuchnią w nowym budownictwie - 1999r. Do mieszkania przynależny ogródek - 48m2 oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przemysłowa

Kraków,małopolskie

405 410 zł57 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kompleks apartamentowców Garden Residence jest położony nad brzegiem Wisły, w pobliżu malowniczego Kazimierza i prężnie rozwijającego się Podgórza. Prace nad budową zakończone zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 972 zł92 m² 5 762,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkania na Kapuściskach. W ofercie 16 mieszkań o powierzchni od 47m2 do 92m2. Każde mieszkanie z balkonem. Dwie klatki schodowe z nowoczesnymi ,przeszklonymi windami.W każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe na Sadybie. Gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i przedpokojem (otwarta przestrzeń- 37m2), 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wschowa

Wschowa,lubuskie

210 000 zł107 m² 1 956,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wschowie. Mieszkanie o powierzchni 107,33 m2 składające się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki. Przynależy do niego piwnica, balkon oraz pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zaodrze

Opole,opolskie

349 000 zł84 m² 4 154,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż 4pokojowe mieszkanie z balkonem i wspólnym ogródkiem o powierzchni 84m2. Nieruchomość położona w kamienicy na wysokim parterze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł60 m² 1 316,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzilnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni 60,02m2 składa się z dwóch przestronnych pokoi w tym jednego z miejscem wydzielonym na aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Kalin

Piaseczno,mazowieckie

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie w Piasecznie, przy Al. Kalin. Mieszkanie ma 44metry kwadratowe, składa się z: pokoju z aneksem kuchennym 21,5m2, sypialni 11,8m2, przedpokoju 6,3m2, łazienki 4,3m2. oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morelowa

Zielona Góra,lubuskie

135 000 zł47 m² 2 845,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Morelowym w Zielonej Górze. Na powierzchni 47,44 m2 rozmieszczono: pokój dzienny, sypialnię, widną kuchnię, łazienkę z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł66 m² 7 401,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży lokal o pow. 66,2 m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz korytarza położony na III piętrze budynku mieszkalno-handlowo-usługowego atanera przy ul. Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki Stoczek *** 63 m2 *** 3 pokoje Polecam Państwu bardzo przytulne i ciepłe mieszkanie zlokalizowane na oś. Wysoki Stoczek. Lokal usytuowany jest na siódmym piętrze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł30 m² 1 803,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie na Białym Kamieniu. Mieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz wydzieloną częścią sypialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł56 m² 2 315,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Beskidzka, idealne 1. piętro Polecamy na sprzedaż mieszkanie typu M-4, o powierzchni 55,7 mkw., usytuowane na idealnym 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pilczyce

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie w okazyjnej cenie! 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka. 33 mkw po remoncie. Na podłogach deski w idealnym stanie, wymienione instalacje elektryczne, wod-kan. ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 900 zł78 m² 1 663,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Zdroju usytuowane na I pietrze kilkurodzinnego budynku. Na powierzchnię 78 m2 składają się 2 bardzo duże pokoje, łazienka wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż komfortowe, bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Częstochowa,śląskie

139 000 zł51 m² 2 709,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Częstochowa, tysiąclecie, kwiatkowskiego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż tanie, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł48 m² 4 390,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o przestrzennym układzie z pięknym widokiem. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku, wokół którego jest ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Małomice

Lubin,dolnośląskie

240 000 zł74 m² 3 237,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament dwupoziomowy o powierzchni 74 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Małomicach. Parter to salon o powierzchni 33,78 m2, połączony z aneksem kuchennym oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

664 700 zł63 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zielona Wyspa Wrocławia 54- przestronne, jedno i dwupoziomowe apartamenty z widokiem na park i rzekę. Powierzchnie od 60 do 180 mkw z klimatyzacją, instalacjami do montażu kominków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

110 000 zł54 m² 2 026,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Godne uwagi! Przedstawiam Państwu mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,27 m2 na parterze z balkonem. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

148 000 zł33 m² 4 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi (12m/8m), oddzielnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. W cenie lokalu zawiera się nowa zabudowa kuchenna.