dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

345 000 zł39 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Bardzo atrakcyjna oferta- 40-metrowe studio W kompleksie villa verona Kameralne mieszkanie w kilkuletnim bloku przy ul. Bronowickiej - Villa Verona, usytuowane na II piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Police

Police,zachodniopomorskie

215 000 zł63 m² 3 426,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu duże, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie usytowane na 4 piętrze ocieplonego budynku. Pokoje o wielkości: 18,86m2, 11,88m2 oraz 10,34m2. W mieszkaniu wszytkie okna pcv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- zadzwoń -piotr strzelczyk ok. Daszyńskiego / balkon / ładne / plomba / ciche 2 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Daszyńskiego z mediami miejskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plac Słoneczny

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

129 000 zł47 m² 2 756,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Nowa cena! Teraz 139.000 zł - do negocjacji! Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 46,8 m.kw z przynależną piwnicą i balkonem. Lokal położony jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

286 000 zł74 m² 3 844,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 75m2 w samym centrum Szczecina. Pokoje rozkładowe o powierzchni ok. 20m2 - salon z balkonem oraz sypialnie 8,3m2, 12,25m2 oraz 9m2. Kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

138 000 zł38 m² 3 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży oryginalne mieszkanie zagospodarowane z lokalu użytkowego. Mieszkanie ma samodzielne wejście, co podwyższa walor jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

154 000 zł42 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zainteresowania się ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy wyżyny - pięć minut pieszo do centralnej części osiedla, rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

150 000 zł63 m² 2 396,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie W kamienicy, w centrum gliwic Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Gliwic, w kamienicy, do remontu. Blisko do dworców pkp i autobusowego,do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Azot

Jaworzno,śląskie

149 000 zł51 m² 2 933,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe z uregulowanym gruntem Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

288 992 zł44 m² 6 626,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 43,61mkw na co składają się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

175 712 zł55 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w prestiżowym apartamentowcu z 2010 roku na Bielanach. Kuchnia w pełni wyposażona. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

253 716 zł70 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Świebodzice,dolnośląskie

72 000 zł40 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Piłsudskiego w Świebodzicach. Kuchnia mała, łazienka z wc (kabina prysznicowa), przedpokój i garderoba. Okna nowe pcv, instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł76 m² 3 239,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w piętrowym domu(dwa niezależne mieszkania w budynku). Do mieszkania przynałeży ogród z pomieszczeniami gospodarczymi o pow. 300m. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

189 000 zł31 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,78 m2, położone w Gdańsku przy ulicy Wejhera (dzielnica Żabianka). Mieszkanie, położone jest na 4 piętrze 4-piętrowego budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 945 zł43 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

347 700 zł57 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży lokal mieszkalny w rewitalizowanej zabytkowej kamienicy na Grunwaldzie, w bliskim otoczeniu City Parku i Parku Wilsona. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pilchowo

Szczecin,zachodniopomorskie

262 000 zł106 m² 2 478,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Polecam Państwu 2 mieszkania o pow. 51,86m2 oraz 53,86m2 położone na I i II piętrze w budynku wielolokalowym w Pilchowie, przy jednej z cichych i zielonych uliczek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Z balkonem, w okolicy parku tołpy I ostrowa tumskiego - wolne od lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 72m2 na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Cztery pokoje (20, 12, 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

58 000 zł83 m² 698,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie położone w kamienicy w centrum miasta( okolice Zusu ), składające się z trzech pokoi z osobnymi wejściami, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Leśne

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł82 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Leśnym w Zielonej Górze. Na powierzchni 82,5 m2 rozmieszczono: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

126 000 zł44 m² 2 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Słonecznym w Zielonej Górze. Na powierzchni 45 m2 rozmieszczono: widną kuchnią, pokój dzienny, sypialnię, łazienkę oraz W.C. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

372 945 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Willa Wrocław znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wschodniego i składa się z 11 budynków z mieszkaniami o metrażu od 55mkw do 147 mkw. 4 budynki z metrażem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł52 m² 1 634,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w spokojnej ulicy Nowego Miasta z zapierającym dech widokiem z okien. Porządna, zadbana kamienica, dach i klatka po remoncie. W mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł56 m² 2 675,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Jasna cena: 149 000 Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania położonego na ul. Jasnej na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na sprzedaż w zabytkowej kamienicy - zbudowanej według projektu wybitnego projektanta Adolfa Zeligsona. Kamienica została wybudowana w latach 1935-36. W budynku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Polskiej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

144 000 zł61 m² 2 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! prowizja 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający (oferta dla klientów, którzy zgłaszają się do naszego biura). Polecamy Państwu na sprzedaż duże mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wróblewskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

220 000 zł44 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Główne atuty prezentowanej nieruchomości to okolica terenów zielonych, bliskość komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkole, tesco, biedronka. Doskonały dojazd do obwodnicy trójmiasta w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

145 000 zł47 m² 3 059,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Piastowskim w Zielonej Górze. Na powierzchni 47,4 m2 rozmieszczono: trzy pokoje, widną kuchnię, łazienkę z W.C., przedpokój, Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

911 000 zł107 m² 8 514,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie usytuowane blisko stacji metra Kabaty (ok. 500m.) na parterze (tzw. wysoki parter) w 4 piętrowym budynku z 1998 roku. Mieszkanie jest przestronne i znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

330 500 zł60 m² 5 508,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie trzypokojowe na białołęce dworskiej W bardzo dobrym stanie na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku, na kameralnym dobrze strzeżonym i zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

797 215 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zielona Wyspa Wrocławia 54- przestronne, jedno i dwupoziomowe apartamenty z widokiem na park i rzekę. Powierzchnie od 60 do 180 mkw z klimatyzacją, instalacjami do montażu kominków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Komuny Paryskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Malutka kawalerka o powierzchni 18 m znajdująca się na 11 piętrze wieżowca w dzielnicy Książąt Pomorskich. W skład wchodzi jeden pokój połączony z aneksem kuchennym,.