dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 225 ogłoszeń

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest kwotą brutto. Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł71,49 m² 8 938,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokal usytuowany jest na poddaszu zadbanego budynku i oferuje 71,49 m powierzchni użytkowej oraz aż 98 m po podłodze, co przekłada się na komfortową i funkcjonalną przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, z tarasem oraz ogródkiem - idealna opcja dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta promocyjna- nie przegap! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycje w samym sercu Kalwarii Zebrzydowskiej, składającej się z 4 budynków w zabudowie szeregowej. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z funkcjonalnym i przytulnym mieszkaniem o powierzchni 37,5 m . Mieszkanie przeszło generalny remont w 2021 roku, dzięki czemu jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Bukowskiej w Skawinie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 205 zł45,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 445 zł42,79 m² 8 259,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 122 zł60,40 m² 10 896,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł62,37 m² 4 633,64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż przestronne mieszkanie, z dwoma balkonami, w odnowionej kamienicy, w ciekawym miejscu W pile Przedmiotem oferty jest przestronne dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł38,80 m² 16 984,54 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w obiekcie hotelowym w Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: apartament w pełni przygotowany do wynajmu Możliwość oddania obsługi rezerwacji.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł56 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 w budynku z 1999 r. położone przy ul. Turniejowej. Budynek trzypiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56 m² 11 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje I Rozkład I Parter I Cisza I Komfort I Przestrzeń Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i od razu poczujesz, że to to miejsce ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! oferta wyłącznie W naszym biurze! Zdjęcia nr 1,7,9,12 - przedstawiają wizualizacje. Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem Zielonczyn Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł84 m² 9 998,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz przestrzeni, która oddzieli Twoje życie zawodowe od prywatnego? A może marzysz o klimatycznym mieszkaniu w najbardziej prestiżowej dzielnicy Białegostoku? Zapraszam na ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mokotów I 4 pokoje I Cisza I Zieleń opis nieruchomości: dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane w niskim budynku, w środku spokojnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

351 000 zł29 m² 12 103,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek 22 | 1 piętro | stan deweloperski Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29,00 m , położona w zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy bielskiej Starówce w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł62,48 m² 8 322,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku przy ulicy Wasilkowskiej 41 (2 klatka). W jej skład wchodzi: oddzielna kuchnia, cztery pokoje, oddzielna wc i łazienka korytarz, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł97,42 m² 2 658,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nie interesuje mnie współpraca Z agencjami nieruchomości. Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 97,42 m w Śródmieściu Gorzowa Wielkopolskiego przy ul. Łokietka 19.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58,60 m² 7 320,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Północy.Piętro drugie. Prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Północ, jednostka C,ul.Witosa 8 OPIS NIERUCHOMOŚCI Przestronne, odnowione mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie (kurdwanów). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

687 000 zł70,66 m² 9 722,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe O pow. 70,66m2, II piętro, balkon garaż W bryle budynku O pow. 17,02m2 piła, zielona dolina Tytułem oferty jest przestronne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł72,72 m² 4 125,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż, przeznaczone go remontu, duże mieszkanie w centrum miasta. Oferta dotyczy jednego z trzech mieszkań w kamienicy w ścisłym centrum Częstochowy. Przedmiotowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł34,50 m² 6 811,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka 35 m po generalnym remoncie - Świętochłowice Szukasz komfortowego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta inwestycyjna lub do zamieszkania. Ładne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, na ul. Twardej - Gdańsk Młyniska, okolice Stoczni Remontowej. Lokal jest dwustronny, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostrów Wielkopolski ul. Szymborskiej | 53 m | 3 pokoje | balkon | klimatyzacja Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Wisławy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

383 112 zł40,80 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle Jaśminowe, nowa inwestycja ul. Jaśminowa, chojęcin Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją mieszkaniową zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Chojęcina, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł49,12 m² 10 787,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 49,12 m | 3 piętro | Chwaliszewo 67 | Centrum Poznania Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,12 m , usytuowane na 3 piętrze historycznej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł36,81 m² 13 854,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym boku z windą. Lokalizacja: osiedle Kazimierzowskie to spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B12 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

890 910 zł31,26 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:15/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 31,26m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 773 zł37,13 m² 18 846,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Komfortowy apartament z salonem połączonym z otwartą kuchnią i dużą niezależną sypialnią zlokalizowany w Centrum, przy ul. Działyńskich. Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł78,93 m² 12 289,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w Złotnikach, gm. Suchy Las na osiedlu Złotniki Park. W gminie Suchy Las znajdziecie Państwo wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł69,50 m² 15 323,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 3 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu z antresolą o powierzchni 93,38 m w prestiżowej inwestycji Nowe Mieszkania Stargard, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży lokal mieszkalny 48mkw, 2 pokoje, w doskonałej lokalizacji, łapy ul. Piaskowa 2C. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, korytarza, kuchni wc i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

327 000 zł43,68 m² 7 486,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: tylko u nas!

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł65 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż unikalne 3 pokojowe mieszkanie 65,25 m2 w kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Olszewskiej. Wspaniale doświetlona przestrzeń z zachowanymi oryginalnymi drewnianymi podłogami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł89,40 m² 11 129,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 89,4m2 (powierzchnia z pomiarów ok. 116m2), położone na III i IV piętrze w bloku z 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł62,80 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lesznie na ulicy Zamenhofa, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. W najbliższym.