dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

319 000 zł97 m² 3 274,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1992

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe o pow. 97.42 m.kw. (po podłodze 120 m.kw.), położne przy ulicy Wyszyńskiego, zajmujące IV piętro i poddasze budynku pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

144 000 zł56 m² 2 589,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 do zamieszkania, os.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH Lokal: 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon, piwnica Przeprowadzone remonty: Wymiana okien, drzwi Instalacje Podłogi: panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamenhofa

Otwock,mazowieckie

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży słoneczny, z dużymi oknami, 2 pokojowy apartament na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2009 r. o wysokim standardzie w cichej okolicy o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

339 200 zł64 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

trzy pokojowe mieszkanie, salon, sypialnia ,pokoj dziecinny,kuchnia (zdemontowane drzwi dla poprawienia komunikacji oraz wyburzona scianka pomiedzy holem i kuchnią) lazienka i toaleta osobne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grądzik

Grądzik,dolnośląskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! Mieszkanie jest dwupoziomowe, znajduje się na parterze i pierwszym piętrze kamienicy. Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 48 m2. Na parterze znajduje się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł61 m² 4 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na wysokim parterze o bardzo ładnym rozkładzie pomieszczeń dwustronne z balkonem. Cicha i spokojna okolica. Budynek położony w głębi osiedla - widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

342 000 zł48 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie ( w księdze wieczystej 47,5 m2) w podwyższonym standardzie. mieszkanie dwustronne na 2 piętrze, bez windy w 4 piętrowym bloku ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

68 900 zł27 m² 2 551,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna kawalerka z jasną kuchnią i dużym balkonem na Piaskowej Górze. Mieszkanie usytuowane na I piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. W mieszkaniu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

459 900 zł57 m² 8 068,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na nowym osiedlu z 2014 roku przy ulicy Sprawnej. Ciche, kameralne osiedle, bardzo zadbane, wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł115 m² 3 721,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Balkony Pod wynajem Na Kancelarię Biuro Do zamieszkania Piękne 4-pok. mieszkanie o pow. 115 mkw na 1-szym piętrze w kamienicy w okolicach Żelaznej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł118 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe o bardzo wysokim standardzie, położone na II piętrze reprezentacyjnego apartamentowca przy ul. Ołtaszyńskiej. Budynek z 2008 roku. Pierwszy poziom lokalu ma pow. 78 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

327 420 zł55 m² 5 946,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie W cenie dewelopera! osiedle kurdwanów, ul. Halszki, mieszkanie o powierzchni 55,03 m2 na 5 piętrze 5-piętrowego, bloku, który zostanie oddany do użytku w 1 kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bytom,śląskie

104 000 zł55 m² 1 890,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy trzypokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowym ocieplonym bloku zamykanym na domofon. Kuchnia widna w płytkach podłogowych. Jeden pokój przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł60 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w super lokalizacji.Położone w budynku z cegły, dwustronne i w pełni rozkładowe.Składa się z 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

164 000 zł43 m² 3 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie położone na parterze budynku z cegły na Bydgoskim Przedmieściu. Mieszkanie słoneczne, ciepłe- wystawa okien od południa i od wschodu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł130 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam Państwu mieszkanie w secesyjnej wilii na Sielance. Mieszkanie znajduje się na piętrze secesyjnej kamienicy. Budynek całkowicie odnowiony nie wymagający nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Bydgoszczy z balkonem w pobliżu parku. Piękny widok. Pokoje ok. 16m2 i8m2,kuchnia 6m2,łazienka z wc. Nowa instalacja wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

174 000 zł24 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - kawalerka / wysoki parter / 2003r Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 25 m2, składa sie z aneku kuchennego w którym meble robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Grójec,mazowieckie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe w Grójcu po generalnym remoncie. Pokój dzienny z otwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, wc. Wymienione wszystkie instalacje elektryczne i hydrauliczne. Na odłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

359 000 zł125 m² 2 872 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 poziomowe o pow. 125,9 m.kw., zajmujące 3 i 4 piętro bloku IV-piętrowego, w zacisznym rejonie osiedla Manhattan. Lokal posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, komfortowo wykończone mieszkanie położone na Podzamczu. Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie! Nieruchomość o powierzchni 62 m2 składa się z przestronnego salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Opola na Zaodrzu, ul. Dambonia. Lokal o powierzchni 33,40 m2 mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł81 m² 8 491,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

P olecam państwu komfortowy apartament położony w Marina Hause. Kompleks dwóch budynków wybudowanych nad rzeką Brdą w idealnej lokalizacji miasta, w pobliżu centrum handlowe Fokus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

240 626 zł52 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa, niższa cena! Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w samym centrum Góry Kalwarii, 19 km od Warszawy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pięknie wyremontowane mieszkanie na pierwszym piętrze bloku z cegły na Mokrym. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składające się z 4 pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

85 000 zł32 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu przy pl. Jana Pawła II 17 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 w Zgierzu, na osiedlu 650- lecia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł53 m² 3 379,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyżyny B-IV Przedstawiam 3-pokojwe mieszkanie w bloku na czwartym piętrze. Lokal w układzie szczecińskim. Wchodząc do mieszkania po prawej stronie znajduje się sypialnia, dalej oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Brzozowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł57 m² 3 341,58 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! szwederowo,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Łódź,łódzkie

349 000 zł61 m² 5 721,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowy, nowoczesny loft o pow. 61 m2 na sprzedaż w nowym budynku w kompleksie loftów u Scheiblera. Wyposażony oraz wykończony! cena Z wyposażeniem! Wysoki parter, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł62 m² 3 565,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku, położonego na osiedlu Zacisze. Blok po termomodernizacji, docieplaniu dachu; klatki schodowe zostały odświeżone. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rzeźniczaka

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł82 m² 3 268,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Zastalowskim w Zielonej Górze. Na powierzchni 82,29 m2 rozmieszczono: - parter: kuchnia z jadalnią otwarta na salon, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 904 zł68 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkania na Bartodziejach! Budynek w kształcie podkowy o 5 kondygnacjach nadziemnych i 1 podziemnej. Posiada dwie klatki schodowe z windami i jest w całości dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Latawcowa

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł82 m² 4 695,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

OK. Balonowej / balkon Mieszkanie składa się ze sporego balkonu, 3 sypialni, szerokiego przedpokoju, osobnej kuchni z aneksem jadalnym oraz wc i łazienki. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kraków,małopolskie

240 436 zł39 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków krowodrza- nowa inwestycja apartamenty zygmuntowska- twoje miejsce W krakowie Bardzo ładny apartament z balkonem Apartament o pow.38,78 m2, usytuowany na drugim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śląska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

749 000 zł188 m² 3 984,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1915

Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie w odnowionej kamienicy. Kamienica po kapitalnym remoncie przeprowadzonym przez wspólnotę(domofony, część rekreacyjna dla mieszkańców) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

645 000 zł210 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalne mieszkanie w sercu miasta! Prezentowana oferta to lokal o powierzchni 210m2 - dwupoziomowy. Składa się z czterech sypialni, kuchni połączonej z salonem, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 3 pokojowe, dwustronne, wyposażone mieszkanie W niepełnym rozkładzie W sąsiedztwie placu grunwaldzkiego, mieszkanie: położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

208 000 zł48 m² 4 315,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie os. Przydworcowe 48,2 M2 Polecam Państwu mieszkanie położone przy ul. Boh. Monte Cassino, znajdujące się na II piętrze w niskim bloku z płyty. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 000 zł67 m² 3 655,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie trzypokojowe w kamienicy.Ogrzewanie miejskie.Dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.Czynsz liczony na trzy osoby. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł64 m² 3 763,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem. Oddzielne pokoje,kuchnia i łazienka osobno z wc. W korytarzu duża szafa typu komandor. Okolica cicha i spokojna.Blisko szkoła,przedszkole,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł50 m² 8 891,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Polecamy słoneczne, ciche do własnej aranżacji 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie w modernistycznej 25 lokalowej kamienicy, z widokiem na park i ul Chłodną oraz centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij