dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

189 660 zł27 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana będzie na terenie dzielnicy Praga-Południe, w cichej części Grochowa. Pod całym osiedle znajdzie się wygodny parking podziemny. Dodatkowo przewidziano 34 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

581 000 zł150 m² 3 873,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszaknie idealne pod inwestycję i nie tylko, położone w pobliżu Jasnych Błoni, urzędu Miasta itp. na II pietrze kamienicy. W chwili obecnej mieszkanie podzielono na dwa odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Kraków,małopolskie

370 000 zł44 m² 8 409,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Bardzo ładny, 2-pokojowy apartament o pow. 43,98m2 położony na wysokim parterze kamienicy z 1923 r. przy ul. Bogusławskiego, w centrum Krakowa. Mieszkanie po generalnym remoncie, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu o powierzchni 60 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz dużego przedpokoju. W mieszkaniu nowe okna, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

118 000 zł61 m² 1 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! ***M4 typ szwedzki*** cena: 118 000 Mieszkanie zlokalizowane w Rybniku Boguszowicach na osiedlu Południe o powierzchni 61 m2. Lokal do własnej aranżacji, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

268 203 zł47 m² 5 716,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,92 m2 w stanie developerskim. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, w tym aneks kuchenny z możliwością wydzielenia oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

DO zamieszkania 3 pokojowy lokal mieszkalny Z widną kuchnią - idealna oferta dla studentów lub dla młodej rodziny Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny po remoncie. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Łódź,łódzkie

475 000 zł79 m² 6 043,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękny apartament o pow. 78,6 m2 w centrum na strzeżonym osiedlu. Wysokiej klasy materiały. Gotowe do wprowadzenia! 1 piętro 3 pokoje Układ pomieszczeń: 32,3 m2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 48 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

218 000 zł56 m² 3 906,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 położone II piętrze w bloku z cegły na oś. Sady. Nieruchomość składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

92 000 zł29 m² 3 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 o pow. 28,8 m2 położone na parterze w bloku w centrum miasta w rejonie Jasnej Góry. W skład mieszkania wchodzą duży pokój z wnęką, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

196 000 zł49 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w samym centrum Białegostoku przy ul. Piłsudskiego. Nieruchomość znajduje się na I piętrze w bloku z cegły. Powierzchnia 49m została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Czeremcha,podlaskie

60 000 zł49 m² 1 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie (49m2) na drugim piętrze w Czeremsze, woj. Podlaskie. Mieszkanie bardzo ładne, widne, ciche i przytulne. Duży pokój o powierzchni 20m2, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo oryginalne mieszkanie o niepowtarzalnym klimacie. Powierzchnia użytkowa 65 m2 a mierzona po podłogach o wiele większa (skosy). Pierwotną wysokość która w najwyższym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł72 m² 1 398,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

3 pokoje, 71M 2 ,nowe miasto Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,5m2, w doskonałej lokalizacji Nowego Miasta, składające się z 3 pokoi, kuchni oraz przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł60 m² 1 986,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużą jasną kuchnią, łazienką z oknem i przedpokojem w Świebodzicach. Mieszkanie do częściowego remontu, po wymianie są wszystkie okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

123 000 zł48 m² 2 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 typ szwedzki, 5 piętro do odświeżenia oferta na wyłączność atrakcyjna cena! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie typ szwedzki zlokalizowane w Żorach na Os. Sikorskiego w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

125 000 zł36 m² 3 469,33 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m2 usytuowane w wieżowcu na wysokim parterze na oś Rąbin. Nieruchomość to spółdzielcze -własnościowe prawo do lokalu składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł38 m² 3 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie jest usytuowanie w niewielkiej, kameralnej kamienicy. Znajduje się na parterze. Posiada bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

550 000 zł138 m² 3 985,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Opola , Dzielnica Generalska .Mieszkanie o powierzchni 138m2 znajduje się w zadbanej , ocieplonej bezczynszowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosielska

Białystok,podlaskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy, do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nowosielskiej. Nieruchomość położona jest w czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty z lat 80siątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Węgrowska

Warszawa,mazowieckie

188 000 zł32 m² 5 945,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka w stanie - do remontu. III piętro w X p. bloku. 3 mieszkania na klatce. Pokój 20 m2 z możliwością wydzielenia 8 m2 na sypialnię/gabinet. Okna wychodzące na pd/zach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rój

Żory,śląskie

118 000 zł50 m² 2 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3-żory- typ szwedzki cena:118.000! Komplex Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Żorach- Rój. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł35 m² 11 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 35 m2 na parterze w kamienicy, budynek z lat 50-tych w jednym z najpiękniejszych rejonów Warszawy. Ulica cicha, oddzielona pasem zieleni i starodrzewia od budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

223 000 zł72 m² 3 097,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie M5 układ 2 X2! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M5 zlokalizowane w Żorach na osiedlu Pawlikowskiego. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, kuchni otwartej na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kietrz

Kietrz,opolskie

139 000 zł70 m² 1 985,71 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne- położone w okolicach centrum , przestronne , jasne mieszkanie 70 m.kw. na III piętrze. Trzy ustawne pokoje, duży przedpokój, przestronna kuchnia , łazienka z wc, piwnica. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł96 m² 4 677,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, trzypokojowe mieszkanie 96 m2, w kamienicy na I piętro. Składa się z następujących pomieszczeń: salonu 22 m2 z balkonem od strony południowej, pokoju 24 m2, pokoju 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

212 000 zł65 m² 3 261,54 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Do sprzedaży mieszkanie M4 w Fordonie na osiedlu Tatrzańskim w bloku na 4 piętrze. Lokal bardzo zadbany, po remoncie łazienka, wc, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

146 000 zł51 m² 2 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 jastrzębie zdrój! super cena cena: 146 000 Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie M3 zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju. Mieszkanie o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 os. Sikorskiego *** typ szwedzki *** II piętro *** niski blok! cena: 140 000 Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sikorskiego o powierzchni 60 m2, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

258 000 zł62 m² 4 174,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły centrum miasta. Lokal rozkładowy, bardzo przestronny i ustawny. Kuchnia w kwadracie z nowa zabudowa kuchenną i małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł69 m² 3 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne i słoneczne 69-metrowe mieszkanie na osiedlu Koniuchy. Lokal składa się z trzech pokoi 17mkw; 11mkw; 8.70mkw. Łazienki z wanną i wc. Pokoje są w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

285 000 zł73 m² 3 888,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu mieszkanko na sprzedaż o łącznej powierzchni 73m2 usytuowane w bloku II piętrze na oś. Rąbin. Do nieruchomości przynależą 4 duże, bardzo ustawne pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł68 m² 6 837,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie na Skoroszach z dużym tarasem. Rozkładowe, słoneczne mieszkanie w budynku z 2008 roku, na nowoczesnym Osiedlu Harmonia. Bardzo dobry standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grójec

Grójec,mazowieckie

313 100 zł78 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładnie zaprojektowane trzypokojowe mieszkanie. Oprócz salonu o powierzchni 19,30 m2 oraz dwóch sypialni znajduje się w nim: kuchnia (12,40 m2), łazienka (5,30 m2), wc (2,50 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

188 000 zł40 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

DO negocjacji pod wynajem po remoncie parter centrum 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 mkw na parterze kamienicy w okolicach ulicy Kleczkowskiej, kraszewskiego. Kuchnia otwarta na salon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

446 900 zł74 m² 5 998,66 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne , duże mieszkanie trzypokojowe w nowym, ogrodzonym budownictwie na osiedlu Leśnym. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni , salonu z wyjściem na duży balkon , kuchni otwartej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

337 000 zł51 m² 6 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W pełni wyremontowane, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, gotowe do wprowadzenia. Bardzo dobry rozkład, mieszkanie równomierne, sprawia wrażenie większego. Mieszkanie jasne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

277 000 zł64 m² 4 328,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik kromera okolice. Dwustronne, rozkładowe Z balkonem, 3 osobne pokoje. Mieszkanie: położone na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciszewska

Warszawa,mazowieckie

180 000 zł45 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy na terenie dzielnicy Włochy. Mieszkanie o pow. 45 m2, na I piętrze, na które składa się: pokój z aneksem kuchennym 18 m2, pokój.