dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 166 zł57 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowe mieszkania na Czyżkówku! Budynek o 4 kondygnacjach w tym wliczone garaże. Atutem inwestycji jest usytuowanie budynku przy malowniczej strudze Flis z dala od miejskiego gwaru ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mniszek

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mniszek- mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na II piętrze w bloku. Mieszkanie jest po remoncie, składa się z salonu, sypialni, kuchni połączonej z jadalnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

319 000 zł65 m² 4 885,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja W centrum brwinowa. 21 komfortowych mieszkań od 34 mkw do 84 mkw. DO każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon lub loggia. NA parterze zlokalizowane są usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 500 zł54 m² 3 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Bartodziejach. Dwa osobne pokoje,kuchnia,łazienka,balkon. Mieszkanie do wykończenia. Niski czynsz,miejsca parkingowe na terenie ogrodzonym. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój,dolnośląskie

155 000 zł647 m² 239,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

1/2 domu całe piętro, 2 duże pokoje, 2 małe pokoje, duża łazienka, przedpokój, strych, piwnica, ogrzewane gazem ziemnym. działka 630m2, w pięknej miejscowości górskiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgijska

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy 1 pokojowe w kamienicy na Mokotowie. Funkcjonalne, wysokie (280 m), ciche mieszkanie na 3 piętrze położone przy ślepej ulicy niedaleko parku. Budynek 3 piętrowy.Pokój ok. 21 m ,duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta,w okolicy kanału.Na 45 m2 składają się pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

179 000 zł58 m² 3 086,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpłatnie pomagamy w kredytowaniu zakupu tej lub innej nieruchomości! Prezentujemy na sprzedaż śliczne mieszkanie położone na I piętrze na oś. Piastowskim III. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

145 000 zł86 m² 1 689,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Uwaga! nowa niższa cena! teraz 155.000 ZŁ! Polecamy Państwu na sprzedaż ciekawe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta, o dużym potencjale, o pow. 85,53 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Tychy,śląskie

221 000 zł62 m² 3 593,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta zablokowana. Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu "r" na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Na powierzchnię mieszkalną 61,5 m2 składa się: przestronna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

258 000 zł60 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie położone w centrum osiedla, w cichej okolicy. W pobliżu banki, szkoła, sklepy. Do pkp 10 min. Wkd 15 min. Pks 5 min. W lokalu wymienione piony wod-kan i co. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

141 564 zł30 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowo wybudowanym bloku na Bydgoskim Czyżkówku. Budynek o 5 kondygnacjach w tym wliczona jest hala garażowa. Posiada trzy klatki schodowe z windami od poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 32,70 m2 na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł54 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjny, 2-pokojowy apartament o całkowitej pow. 58,11 mkw, położony na wysokim parterze w apartamentowcu przy ul. Parafialnej we Wrocławiu, składający się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy ładne, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowej kamienicy przy jednej z głównych ulic. Kamienica w latach 50-tych została całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł64 m² 7 039,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, dwustronne z dużym balkonem, bardzo zadbane i widne. Otoczenie kameralnych uliczek z niską zabudową willową, dużo zieleni i miejsc do parkowania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł83 m² 5 097,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Górzyskowie. Bardzo dobra lokalizacja. w pobliżu przedszkole, szkoła, basen, sklepy, markety oaz przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe, o powierzchni 62m2 na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

223 925 zł31 m² 7 149,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zlokalizowana będzie na terenie dzielnicy Praga-Południe, w cichej części Grochowa. Pod całym osiedle znajdzie się wygodny parking podziemny. Dodatkowo przewidziano 34 miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł66 m² 4 544,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie na Górzyskowie. Pokoje przestronne. Na podłogach panele, ściany w gładziach. Kuchnia oddzielna w kaflach. Łazienka razem z wc. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł78 m² 4 089,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronny apartament w jednej z najpiękniejszych dzielnic Torunia. Mieści się na trzecim piętrze ogrodzonego bloku wybudowanego z cegły w 1997 roku w odległości kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

347 000 zł56 m² 6 196,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2 w okolicy ul. Himalajskiej. Super lokalizacja. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

255 550 zł37 m² 6 849,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

215 000 zł45 m² 4 758,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedaż mieszkania, opole Centrum, 45,18 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, 2 piętro kamienicy. Mieszkanie na 2 piętrze kamienicy w centrum miasta, sukcesywnie modernizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Harcerska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

182 000 zł70 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 ul. Harcerska układ 2x2 Oferujemy na sprzedaży M-5 po remoncie w układzie 2x2 na ul. Harcerskiej. Wymienione instalacje wodna, gazowa, elektryczna, okna pcv, drzwi zewnętrzne i zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Kontakt i prezentacja Sławomir Tabaczyński Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Kontakt i prezentacja Sławomir Tabaczyński Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na północy Poznania- winogrady, os. Wchrowe Wzgórze. 53m2. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, kuchnia z oknem , korytarz, łazienka z wanną oraz osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

65 000 zł35 m² 1 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie znajdujące się w Boguszowie - Gorcach. Mieszkanie o powierzchni 35 m2, składa się z dwóch pokoi - w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielki

Pruszków,mazowieckie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Budynek z 1997 roku położony w odległości 30 min. od pkp/skm i 15 minut od wkd. Blok ocieplony i otynkowany. Do sprzedania piękne widne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie 58 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł54 m² 4 416,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Najlepsze pierwsze piętro! blok Z cegły! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w bloku na Chełmińskim Przedmieściu. Lokal o powierzchni 54,34 m2 położony na dogodnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stilonowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51,00 m.kw, położone na 1 piętrze, w budynku 2 piętrowym na osiedlu Dolinki. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

170 000 zł82 m² 2 066,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ruda 1 ulica Sobieskiego-w ofercie dwupoziomowe mieszkanie Z ogródkiem. Odrębna własność z księgą wieczystą. Powierzchnia użytkowa lokalu ze względu na skosy, to 82,27 m2 (po podłodze 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jałowego

Rzeszów,podkarpackie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka zlokalizowana na parterze kamienicy w rejonie ul. Jałowego w Rzeszowie. Składa się z pokoju, kuchni, hallu oraz łazienki o łącznej powierzchni 30 m2. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Pruszków,mazowieckie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Blok znajduje się w cichej i spokojnej części os. Staszica przy ul. Akacjowej, jest ocieplony i otynkowany. Po remoncie klatki schodowe. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem! Mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł88 m² 6 579,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nie pobieramy prowizji od szukającego! Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie (bez skosów) na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. Na pierwszym poziomie pokój dzienny, częściowo oddzielona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

365 500 zł52 m² 7 001,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Dębniki / Ruczaj / ok. ul. Kobierzyńska Nowe mieszkanie z ogromnym ogródkiem oraz tarasem - ponad 100m2 Dostępne również mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł131 m² 2 595,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Duże mieszkanie w kamienicy.Na obecną chwilę dwie kuchnie. Całość do własnej aranżacji. Świetna lokalizacja-centrum miasta. Zainteresowanych zapraszam do obejrzenia. Prezentacja Anka Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

160 000 zł54 m² 2 946,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3- bezczynszowe do wprowadzenia pawłowice- cena:160.000 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 zlokalizowane w Pawłowicach. Nieruchomość o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł68 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane w centrum Bydgoszczy przy parku Witosa. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze. W budynku jest tylko 9 mieszkań, co tworzy kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

222 912 zł35 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie od dewelopera! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych. Możliwość wykończenia pod klucz przez dewelopera. Możliwość zakupu w programie MDM. Lokal znajduję się w cichym.