dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

159 000 zł29 m² 5 501,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Nowa oferta! Od zaraz! 1-pokojowe mieszkanie o pow. 29 mkw z osobną kuchnią i balkonem na zielonych Pilczycach. Polecam i zapraszam, sławomir Piaseczny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Brwinów,mazowieckie

211 000 zł37 m² 5 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 37 m2 mieszkanie składa się z pokoju dziennego 16 m2 połączonego z aneksem kuchennym 5 m2, mniejszego pokoju 9 m2 idealnego na sypialnię lub pokój dziecięcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

283 125 zł61 m² 4 641,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Miasteczko Ożarów to przyjaźnie i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o prywatności, rodzinnym spokoju i komforcie. Znajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brwinów,mazowieckie

301 876 zł62 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osiedle Księżopole usytuowane w samym centrum Brwinowa w swojej ofercie posiada lokale mieszkalne oraz usługowe wraz z miejscami postojowymi w garażu. W budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł76 m² 4 671,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Witam! sprzedam mieszkanie 4 pokojowe 76M2 Z 10 metrowym Z tarasem I balkonem na osiedlu wyżyny W bydgoszczy. Blok jest 4 pietrowy ocieplony Z cegły wybudowany W 1991r. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł47 m² 3 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe 47,10m2 w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie dwustronne na IV pietrze w wieżowcu. Po remoncie, pokoje 14,8m2, drugi 13,2m2, na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

359 000 zł78 m² 4 632,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Budynek ocieplony na ogrodzonym terenie, miejsce parkingowe, plac zabaw. 2 minuty pieszo do deptaka. Blisko szkoły, komunikacja, sklepy, restauracje. Mieszkanie bardzo słoneczne, rozkładowe. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

365 000 zł74 m² 4 963,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja W centrum brwinowa. 21 komfortowych mieszkań od 34 mkw do 84 mkw. DO każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon lub loggia. NA parterze zlokalizowane są usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śródmieście, ul. Mogilska, okolice sądów I urzędu miasta, 3 oodzielne pokoje, jasna kuchnia, powierzchnia 63 m2. Mieszkanie zostało przebudowane, wc połączono z łazienką, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł37 m² 4 270,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadam do sprzedania mieszkanie M3 o pow. 37m2 na trzecim piętrze w bloku na ul. K.K. Baczyńskiego na Kapuściskach. Do mieszkania przynależy piwnica. W mieszkaniu zostały wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

119 000 zł50 m² 2 363,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! M3 *** łaziska górne *** centrum Do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się w odległości 150-200 metrów od komisariatu policji co czyni okolicę niebywale bezpieczną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

96 000 zł38 m² 2 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~cena do negocjacji.~Do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Dymitrów położone na wysokim parterze w bloku o 4 piętrowym~W skład mieszknia wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek na osiedlu zamkniętym z placem zabaw. Budynek z 2008 roku. Mieszkanie słoneczne i przestronne o powierzchni 62 m2 z salonu wyjście na balkon, na podłogach panele, gres, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Lublin,lubelskie

364 089 zł56 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypiętrowy apartementowiec w ścisłym centrum Lublina. Mieszkanie na pierwszym pietrze w stanie deweloperskim składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki. Data oddania i zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł39 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy 2 pokojowe mieszkanie na pograniczu Centrum i Ochoty. Tuż przy placu Zawiszy. Po generalnym remoncie w 2013 r . Urządzone i wyposażone. Z piękną panoramą stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

178 000 zł70 m² 2 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 Wrocławska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-6, pow. 70 m kw., w układzie 3x1, usytuowanego na 4. piętrze w wysokim bloku przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruby

Warszawa,mazowieckie

466 000 zł50 m² 9 260,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie tuż przy Lesie Kabackim, 5 minut od stacji metra kabaty, obok całodobowe tesco, w pobliżu sklepy, kawiarnie, pizzerie, szkoły (w tym amerykańska), przedszkola. Mieszkanie zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

325 000 zł64 m² 5 078,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Blok z 1999 roku, ocieplony i otynkowany. Do pkp/wkd około 15 minut na pieszo. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy, przychodnia, Mc Donalds, Lidll, biedronka, hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pazińskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Aninie ul Pazińskiego 63,75 m2 , 1 piętro, dwustronne rozkładowe, 3 pokoje: 23,15 m2 , 13,60 m2 , 9,00 m2 , kuchnia 6,60 m2 Przedpokoje 7,20 m2 , łazienki i oddzielnego wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

109 000 zł31 m² 3 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja - kawalerka w poszukiwanej lokalizacji - mieszkanie niezamieszkałe - dostepne od zaraz! Lawalerka o pow. 31m2 znajdująca się na drugim pietrze. Pokój z wnęką o pow. ok. 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Węglinek

Lublin,lubelskie

198 000 zł42 m² 4 765,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. Wysoki standard zapewni wyjątkowy komfort i wygodę. Unikalny projekt, pozwoli spełnić marzenia o własnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

128 000 zł53 m² 2 415,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 53m2 na drugim piętrze kamienicy w drugiej lini od ulicy Gdańskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego ok. 26m2, z wyjściem na duży balkon, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł68 m² 8 613,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Czteropokojowe mieszkanie przy cichej ulicy, w okolicy dużo zieleni. Mieszkanie jest ładnie i funkcjonalnie zaprojektowane. W tej chwili w mieszkaniu są 4 pokoje, ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie - po gerenalnym remoncie , jeszcze nie zamieszkałe! Pokoje: 16m2 (z wyjściem na duży balkon typu loggia), oraz 11m2 i 9m2 ; Przedpokój ok. 6m2 ; Kuchnia z oknem ok. 8m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walecznych

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

122 000 zł30 m² 4 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 30m2 na parterze wieżowca na Kapuściskach. Mieszkanie zadbane, do zamieszkania. Duży pokój z panelami podłogowymi , na ścianach gładzie. Kuchnia oddzielna z oknem panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 990 zł56 m² 4 285,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i słoneczne mieszkanie w bloku na terenie ogrodzonym! Dwa ustawne pokoje: 19 oraz 11m2, osobna kuchnia z oknem: ok 10m2. Łazienka z wc: 4m2 Z najwiekszego pokoju wyjscie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 000 zł51 m² 3 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe na IV piętrze bloku z cegły. Świetna, spokojna lokalizacja w pobliżu las, liczne miejsca spacerowe. Lokal po generalnym remoncie (kilka lat temu). Ściany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sułkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładna i przestronna kawalerka na os. Leśnym. Mieszkanie w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty. Lodówka, pralka automatyczna, tv, kanapa rozkładana ikea, duża szafa 3-drzwiowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł53 m² 3 377,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 53m2 w bloku na czwartym piętrze, w cichej okolicy na Glinkach. Mieszkanie o układzie szczecińskim pokoje 16m2, 11m2 i 9m2, na podłogach nowe panele, ściany w tapecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

186 000 zł42 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedaży mieszkanie M3/42m2, usytuowane w bloku na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi (16m2/9m2), kuchni (6,5m2), łazienki (3m2), wc (1,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3, 43m2, 1 pietro w bloku 5 pietrowym, fordon, mieszkanie sklada sie z 2 pokoi (stan dobry do zamieszkania, ewentualnie odmalowanie scian)nowe okna pcv oraz wymienione panele podlogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielorybia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł52 m² 3 807,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wygodne mieszkanie w którym mozna wygospodarować 3 pokój z przedpokoju, na podłogach parkiet, kuchnia z klimatyczna zabudową, duzy pokój z wyjściem na balkon.z każdego okna widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dowbor-Muśnickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie-19,44m2 i 13,11m2.Duży przedpokój-7,90m2.Słoneczne i przytulne mieszkanie znajdujące się w bloku w Fordonie nad Wisłą. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na 1 piętrze po kapitalnym remoncie w zasobach spółdzielni Budowlani z niskim czynszem. Bardzo dobra lokalizacja, budynek położony cichej spokojnej okolicy wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartłomieja z Bydgoszczy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na Przylesiu, w super lokalizacji, pierwszy blok od strony domków jednorodzinnych i górek, blisko sklepy, szkoła, przedszkole, basen, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posłusznego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie na parterze w bloku Bydgoszcz -fordon. Trzy pokoje z aneksem kuchennym. Wysoki standard wykończenia. Taras 26m. Okna pcv. Wyposażenie oferowane w cenie: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasztanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

okna i drzwi wymienione Nota prawna: opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleeberga

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

witam serdecznie wszystkich ogladajacych i czytajacych to ogloszonko mam na sprzedaz piekne mieszkanie M,3,-54 metry. 3 pietro w bydgoszcz dzielnica nowy fordon , osiedle bohaterow-ul kleeberga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł45 m² 4 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super okazja! Do sprzedaży komfortowe mieszkanie M4/45 m2 , po kapitalnym remoncie, usytuowane na drugim piętrze/4 na osiedlu Bielawy. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje (salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bołtucia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł82 m² 2 914,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pilnie do sprzedania mieszkanie w Fordonie. Pokoje salon 22m, pokoje 11,12,10 w mieszkaniu są 2 korytarze oraz garderoba w wielkości 2,5m. Ubikacja oraz toaleta osobno. Balkon typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licznerskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł67 m² 3 432,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo fajnej okolicy(fordonskie gorki)blok 2 pietrowy,srodkowa klatka,na 1 pietrze.Duzy balkon i piwnica.Blisko szkoly,przedszkola,basen,kosciol,sklepy.mieszkanie wlasnosciowe.cena do.