dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

228 000 zł39 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe, 39,2m2 po podłodze, 34,6m2 w czynszu, z możliwością adaptacji poddasza (tworząc trzeci pokój). Osiedle zielone, przestronne, bardzo zadbane, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

389 000 zł72 m² 5 372,93 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Budynek położony w odległości ok. 10 min. do pkp/skm. Autobus do stacji pod blokiem. Ocieplone ściany szczytowe, termoizolacja przewidziana na 2016 rok. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł308 m² 845,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 176,24 m2 zlokalizowane na parterze i 1 piętrze w kamienicy dwurodzinnej. Dodatkowo do nieruchomości przynależy garaż zlokalizowany w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Brwinów,mazowieckie

480 000 zł80 m² 6 015,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie ładne, przestronne, w bardzo dobrym stanie. Wykończone z solidnych, dobrej jakości materiałów. Praktycznie w całym mieszkaniu (oprócz łazienki i przedpokoju) drewniana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

206 000 zł36 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie w Piastowie w bloku po termoizolacji. Blok posiada dobudowane wiatrołapy, dookoła wyłożone kostką chodniki, klatki schodowe czyste i zadbane. Okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne komfortowe mieszkanie M6 typu 2x2 usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku Przy ul. Turystycznej W Jastrzębiu Zdroju. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł28 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Bardzo dobrze zlokalizowana kawalerka na Mokotowie Służewcu. W pobliżu sklepy spożywcze, centra handlowe (galeria Mokotów, ch Land) oraz przystanki komunikacji miejskiej (autobusowe w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 m2 w dobrej lokalizacji przy ulicy Krauthofera, blisko ul. Głogowskiej. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

130 000 zł62 m² 2 096,77 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 boguszowice powierzchnia 62 m2 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Rybniku- boguszowicach. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie po remoncie (nowe okna, odmalowane ściany). Parter, 2 pokoje (dębowy parkiet) , kuchnia(widna) balkon, okna na wschód. Cicha okolica z doskonałym dojazdem do centrum. W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadmorska

Lębork,pomorskie

139 000 zł43 m² 3 224,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe mieszkanie w Lęborku przy ul. Buczka (opodal ogródków działkowych) o metrażu 43,11m 2. Nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libijska

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł52 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Budynek mieszkalny w kształcie okrętu na Saskiej Kępie o nowoczesnej i ciekawej bryle. Osiedle mieszkaniowe lasek, ogrodzone z całodobową ochroną. Mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

114 757 zł29 m² 3 913,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Blok z lat 80 - tych, po termoizolacji, oddalony od głównej ulicy. Dookoła dużo zieleni, chodniki wykostkowane. Do pkp 3 minuty. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

288 000 zł50 m² 5 760 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Budynek znajduje się na cichym i zielonym osiedlu, ocieplony, nowa elewacja. Zostały wymienione piony wodno-kanalizacyjne, okna pcv. Do lokalu przynależy piwnica 4m2, mieszkanie nie posiada balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

154 500 zł56 m² 2 773,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jastrzębie Zdrój M-4 154 500zł Nowoczesne i gustowne M-4 z wyremontowanym balkonem właśnie dla Ciebie! Kuchnia łączona z salonem , dwa pokoje i łazienka. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł93 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przepiękne mieszkanie, niestandardowe, do zamieszkania. Dwustronne, słoneczne. Wielki taras, dwa balkony. Idealne dla rodziny, pary: blisko park, jeziorko, place zabaw. Przy Urzędzie Gminy, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

185 000 zł60 m² 3 102,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie blisko centrum Lęborka przy ulicy I Armii Wojska Polskiego (opodal Gimnazjum nr1) o metrażu 59,40m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Świebodzice,dolnośląskie

160 000 zł79 m² 2 017,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ulicy Wałbrzyskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Okna nowe pcv, podłogi panele, na ścianach gładzie. Na mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

223 744 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowakowskiego

Błonie,mazowieckie

240 000 zł78 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 78 m2 w doskonałej lokalizacji w Centrum Błonia. Mieszkanie znajduje się na ul. Nowakowskiego, ok. 500 m od Rynku. Lokal składa się z trzech pokoi, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

110 000 zł49 m² 2 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Józefów

Józefów,mazowieckie

423 000 zł64 m² 6 609,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkania na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Józefowie. Tylko dwa budynki po 6 mieszkań w każdym. Mieszkania parterowe z tarasami, mieszkania na pietrze z dużymi 11m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogatyńska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ciekawa propozycja dla osób ceniących klimat Bemowa (nowe Górce). Idealne dla singla, świetne dla pary. Budynek z 1994 r. Mieszkanie o powierzchni 45 m2, na trzecim piętrze w 9-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszowice

Warszowice,śląskie

112 000 zł40 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszowice M-3 z działką rekreacyjną 850 m2! tylko 112 000zł Do sprzedaży mieszkanie o powierzchnia 40 m2 z działką rekreacyjną (850m2)! Do mieszkania przynależy piwnica (20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biskupicka

Brwinów,mazowieckie

242 000 zł49 m² 4 931,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja W centrum brwinowa. 21 komfortowych mieszkań od 34 mkw do 84 mkw. DO każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon lub loggia. NA parterze zlokalizowane są usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się dnia 8 czerwca 2015roku od godziny 17.00. Proszę o kontakt telefonicznylubw celu umówienia się na prezentację. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Grodków,opolskie

168 000 zł80 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Super cena! Ciche, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80m2 w kamienicy w centrum Grodkowa ( blisko przychodnia, poczta, kościół, rynek ). Składa się z trzech przestronnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł102 m² 8 127,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wysoki standard nowoczesne ogródek garaż dwa poziomy W najwyższym standardzie mieszkanie 4-pokojowe dwupoziomowe/102 mkw/ z ogródkiem na parterze w kameralnym szeregowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kolbe

Ruda Śląska,śląskie

59 000 zł34 m² 1 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Godula-okolice ulicy tiałowskiego/kolbe-oferujemy wyremontowane mieszkanie o pow. 34 m2, położone na parterze zadbanego, dwupiętrowego, przedwojennego budynku. Remont lokalu ukończono kilka dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- 0% prowizji oleśnica / śliczne Z klimatyzacją / magda janik,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł94 m² 3 971,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Termin realizacji: wrzesień 2014 R. Nowa inwestycja w Plewiskach 3 ostatnie mieszkania o pow 94,43 m2 miejscem postojowym i ogródkiem o pow. 36,7 m2. Inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

128 000 zł50 m² 2 575,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na II piętrze w Pawłowicach. Duża kuchnia z oknem i zabudową kuchenną bez lodówki. Salon z wyjściem na balkon. Okna pcv, parapet i próg balkonu z marmuru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 000 zł34 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt w sprawie oferty tel.! Prezentujemy bardzo ładne mieszkanie o pow. 34 m kw. na Szwederowie w bloku na drugim piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. ok 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł37 m² 2 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej części Nowego Miasta. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc. mieszkanie po remoncie, nowe okna oraz instalacje. ogrzewanie elektryczne. mozliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

45 m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W pełni umeblowane po remoncie 4 lata wymieniona inst, wod-kan,piecyk gazowy podłogi laminat terakota

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

275 000 zł68 m² 4 020,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania 68 m2, atrakcyjna lokalizacja, opole - centrum. Przestronne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni użytkowej 68,40 m2 , składające się z 2 pokoi, dużej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

109 000 zł35 m² 3 114,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 35m2 ( po podłodze 50m2) na IV pietrze bloku z cegły na Kapuściskach. Lokal po remoncie, oprócz łazienki. Położono nowe gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł48 m² 5 154,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam serdecznie. Wymienię plusy jak i minusy mieszkania. Jedno i drugie wcześniej czy później wyjdzie na wierzch, toteż nie zamierzam tracić Państwa cennego czasu moim brakiem obiektywnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie typu M-6, przy ulicy Katowickiej w Jastrzębiu- zdroju. Mieszkanie 70 m2 w układzie 2 x 2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni , łazienki z wc.