dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

159 000 zł56 m² 2 839,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**bardzo atrakcyjna oferta**lokalizacja, która napewno cię zachwyci** M-4 w Żorach na os. Księcia Władysława o pow. użytkowej 56 m2. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Poręba

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

****** atrakcyjna lokalizacja ****** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

205 604 zł42 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm. Wysoki standard, nowoczesne rozwiązania architektoniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie Warszawa Białołęka. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej oraz najbardziej w obecnej chwili popularnej dzielnicy. Bliskość przystanku autobusowego obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

257 362 zł42 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona Klecina, to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na wrocławskim osiedlu Klecina. Zielona Klecina propozycja idealna dla osób szukających połączenia komfortu mieszkania w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 3 pokojowe, ładne, dwustronne, wyposażone, przytulne mieszkanie Z balkonem W niepełnym rozkładzie W okolicy dworca głównego wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

468 000 zł65 m² 7 244,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie jest w stanie gotowym do zamieszkania i nie wymaga inwestycji finansowych (ostatni remont wykonany był w 2013 roku). W budynku były przeprowadzone remonty centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

150 000 zł55 m² 2 707,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 15 minut od centrum tylko U nas! kupujący zwolniony Z prowizji! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł96 m² 2 864,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Idealna propozycja dla osób ceniących komfort mieszkania w centrum miasta. W najbliższej okolicy teatr, filharmonia, akademia i Muzyczna, piękne parki, sklepy, szkoły, renomowane licea,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowowiejskiego

Lublin,lubelskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0 % prowizji od Kupującego Dwupokojowe mieszkanie położone na os. Nowowiejskigo. Blok zbudowany z cegły. Wspaniały widok z okien na zadbaną zieleń. Wystawa okien : wschód/zachód. Komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł48 m² 8 202,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie trzy pokojowe narożne, zlokalizowane na trzecim piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi (sypialni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł49 m² 4 691,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne mieszkanie, pięknie urządzone na osiedlu Eskulapa- w Fordonie rok budowy w 2011 roku. Mieszkanie wykończone jest z najwyższej jakości materiałów budowlanych. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

460 000 zł85 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zielone tarasy - blok nowa cegła, wysoki parter M-5 o pow. 80m2 Słoneczne, bardzo czyste, zadbane i nowoczesne mieszkanie położone na terenie Zielonych Tarasów, teren zamknięty, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Doły

Łódź,łódzkie

139 500 zł41 m² 3 402,44 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

M2 Doły do wprowadzenia 41m2! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 41m2, składające się z dużego pokoju ok. 20m2, kuchni z jadalnią ok. 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

60 000 zł23 m² 2 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży małe mieszkanie na I piętrze w budynku 8 rodzinnym położonym w cichej dzielnicy Karpacza. Pow. mieszkania 23 m2, piwnica ok. 3m2 komórka 7,5 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

244 020 zł50 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie w Fordonie w bloku na 4 piętrze o pow. 65m 2. Mieszkanie posiada pokoje, - 22 m 2 i 10 m 2, kuchnię 7m 2, łazienkę z wc z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Komfortowe, wygodne i bardzo przestronne 55m mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym 21m, dwóch sypialni 10, 9m, funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia ciemna otwarta na pokój. W pokojach na podłodze parkiet. Kuchnia umeblowana. W kuchni, łazience glazura, terakota. W łazience kabina prysznicowa. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

139 000 zł62 m² 2 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 62 m2, położone na wysokim parterze kamienicy, w Jeleniej Górze - okolice centrum. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, zadbane, wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: umowa przedwstępna! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45m2 na III piętrze kamienicy na Sielance. Lokal po kapitalnym remoncie w 2010r. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaroszyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

220 000 zł60 m² 3 654,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prowizję płaci sprzedający, słoneczne, zadbane, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,2 m2 usytuowane na trzecim piętrze w ocieplonym budynku. Mieszkanie przed remontem składało się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Alei pracy / po remoncie / ładne Inwestycyjne mieszkanie w idealnej lokalizacji bardzo dobrze skomunikowane z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

42 000 zł39 m² 1 085,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedania mieszkanie 1 pokojowe z kuchnią, przedpokojem i łazienką z wc. Ogrzewanie c.o gazowe - piec nowy na gwarancji. Okna nowe pcv. Mieszkanie usytuowane w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Toruń,kujawsko-pomorskie

140 000 zł34 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku trzypiętrowego wybudowanego z cegły. Ulokowane w lewobrzeżnej cześci Torunia. Mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Poręba

Lublin,lubelskie

410 000 zł80 m² 5 112,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Duże, rozkładowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku - Czuby ( Poręba ). Lokal mieszkalny składa się z czterech pomieszczeń w tym trzech pokoi sypialnych (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

425 600 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

236 000 zł25 m² 9 440 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Studio z anneksem kuchennym, łazienką (25 m2) + balkon (1m2) Mieszkanie po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem (duża fukcjonalna szafa, nowy sprzęt agd, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Budynek ocieplony, odświeżona elewacja. Instalacje wymienione. Mieszkanie po remoncie - dwa pokoje z widną kuchnią. Pokoje o metrażach: 16 ; 12 m2 - na podłodze parkiet, aktualnie przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górki

Lublin,lubelskie

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

0% prowizji od kupującego Lokalizacja: czuby- górki. Serdecznie polecam! Ekskluzywne mieszkanie w nowym budownictwie. Położone na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

235 000 zł60 m² 3 903,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Białostoczek. Lokal atrakcyjnie zaaranżowany, gotowy do wprowadzenia. W mieszkaniu zmieniony został układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł74 m² 9 282,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Budynek w cichej spokojnej okolicy w pobliżu dużo terenów zielonych. Apartament z dwoma balkonami - trzy pokojowe z aneksem kuchennym. W sypialni szafa w zabudowie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pieczewo

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

230 000 zł60 m² 3 865,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży bardzo ładne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe w 4 piętrowym bloku na Pieczewie. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, rozkładowe. Po remoncie kuchnia, salon, korytarz. Nowy, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł91 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Funkcjonalny apartament na sprzedaż o powierzchni 91m2 z werandą na piątym piętrze w al. Jana Pawła II. W mieszkaniu jest salon 21m2 (wyjście na werandę 5m2), sypialnia 16m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pańska Góra

Jaworzno,śląskie

212 500 zł63 m² 3 373,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam w ofercie trzypokojowe mieszkanie o pow. 63m2. Lokalizacja : Pańska Góra ul. Wandy Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w niskim bloku. Lokal posiada 3 pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł82 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. Budynek strzeżony, jest recepcja. Mieszkanie czteropokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

235 000 zł74 m² 3 175,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, w budynku jest nielimitowany darmowy internet, stan deweloperski. Mieszkanie 74 m2 na 1 piętrze stan deweloperski w nowym budownictwie.W bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

369 000 zł59 m² 6 285,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Pilnie! Do sprzedania nowoczesny apartament na Czubach. W cenie mieszkania meble, agd i rtv. Przepiękny widok z balkonu na las. Wnętrze zaprojektowane przez projektanta, zamontowany jest.