dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

487 000 zł55 m² 8 795,38 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania: 2 pokoje - 18,7 i 13,7 m2. Kuchnia- 9 m2. Przedpokój - 9 m2. Łazienka - 4,9 m2, balkon 5,5 m2. Okna południowy-wschód, nie od strony ulicy. garaż płatny dodatkowo 25000. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komedy-Trzcińskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 900 zł44 m² 4 088,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania śliczne 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie mieści się przy ul. Komedy Trzcińskiego 8 w Jeleniej Górze. Mieszkanie po generalnym remoncie pięknie zrobione na wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje balkony nowe budownictwo 49 mkw biskupin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50 mkw na 1-szym piętrze kilkuletniego budynku położonego na zielonym Biskupinie. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kruczkowskiego

Lublin,lubelskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, przytulne, dwustronne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku- dziesiąta. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi ( 15 ; 9 ; 7 m2 ), przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł26 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

26m2 w okolicach ul. Sempołowskiej , media miejskie! klucze w biurze. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w bloku z 1977 roku. Do nieruchomości przynależy piwnica. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

579 600 zł79 m² 7 332,07 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie 79m2 położone na przeżywającej renesans warszawskiej Woli. W mieszkaniu odnajdziemy salon połączony z aneksem o powierzchni 36m2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Siemiatycze

Siemiatycze,podlaskie

55 000 zł30 m² 1 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę ok 30 m2, na III piętrze. mieszkanie po remoncie (kuchnia, łazienka i wc). W pobliżu jest plac zabaw, boisko , sklep oraz przystanek mks. Okna pcv nowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł45 m² 7 070,26 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Ciche, ciepłe, jasne, wygodne mieszkanie na Białołęce Tarchomin. Zadbane, bezpieczne, zielone osiedle zostało wybudowane w 2009 roku. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

905 000 zł78 m² 11 617,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć mieszkanie bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę po nieruchomości! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł57 m² 5 287,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Centrum miasta, pełen rozkład, ogrzewanie miejskie! Tylko u Nas! Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,55 m2, położone na 4 piętrze w zadbanej kamienicy tuż obok dh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie po kapitalnym remoncie na Błoniu w bloku na pierwszym piętrze o pow. 36 m kw. Blok ocieplony , nowa elewacja i balkony. Niski czynsz 270 zł. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 485,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w Konstancinie-Jeziornie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku. Ma powierzchnię 60,16 m. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Piękne mieszkanie w centrum z mediami miejskimi! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 41,5m2, składające się z: - dwóch oddzielnych pokoi, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł68 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Budynek w pobliżu stacji metra Kabaty - ok 5 minut pieszo do stacji. Cicha spokojna okolica. Mieszkanie dwu poziomowe - ze skosami - powierzchnia całkowita 85 m2, użytkowa 68 m2. 1 poziom: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

208 740 zł43 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim. Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

244 000 zł52 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje Z balkonem na krzykach O ogromny potencjale! Do sprzedania przestronne, atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone na Krzykach przy ul. Ślężnej na wysokości z al. Dębową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

390 000 zł63 m² 6 178,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kupujący nie płaci prowizji- mieszkanie na osiedlu bre Locum, trzypokojowe, rozkładowe, na pierwszym piętrze, z dużym balkonem. Powierzchnie pomieszczeń: salon 17 mkw, dwa pokoje po 10 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł59 m² 4 491,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chełmińskie Przedmieście - Mieszkanie o powierzchni 59m2 ulokowane w Toruniu w poblizu ulicy Kołłątaja. Lokal usytuowany na parterze czteropiętrowego bloku w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania ładne trzypokojowe mieszkanie tuż przy Parku Bródnowskim. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód - zachód), z obu stron niczym nieprzesłonięty widok na zieleń. Pokoje 20 mkw (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

204 000 zł55 m² 3 709,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie, położone na malowniczym osiedlu w Fordonie o powierzchni 55m2 Mieszkanie jest usytuowane na 2 piętrze w bloku. 3pokoje wielkosci 12m2, 9m2, 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

208 740 zł43 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Luboń,wielkopolskie

179 000 zł37 m² 4 811,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i funkcjonalne kompaktowe mieszkanie, zlokalizowane w sercu Lubonia niespełna 500metrów od Galerii pajo. Mieszkanie 2 pokojowe w najbardziej poszukiwanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

440 439 zł77 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kraków-łagiewniki ok. Bonarka city center Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kameralny czteropiętrowy budynek (tylko 46 mieszkań na inwestycji!) w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana

Wejherowo,pomorskie

195 000 zł35 m² 5 539,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż słoneczne i ciepłe dwupokojowe mieszkanie o pow. 35,2 m2 w ścisłym centrum miasta przy ul. Św. Jana w Wejherowie, orientacja mieszkania południowa, taras na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łęgi

Lublin,lubelskie

340 000 zł62 m² 5 457,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe mieszkanie na Czubach os. Łęgi. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni oraz oddzielnej kuchni. WC i łazienka osobno. Na podłogach znajdują się panele oraz terakota. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł77 m² 4 804,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4-pokojowe ładne mieszkanie na zielonej Białołęce - dobry dojazd, zadbane, strzeżone osiedle - super cena I zapraszam do negocjacji! Ustawne, czteropokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Tęczowy Las

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

167 000 zł30 m² 5 602,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży wykończone, nie zamieszkałe apartamenty o powierzchni: 28,58 m2; 28,60 m2; 28,55 m2; 29,81 m2 i 29,59 m2; składające się z jednego pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Białystok,podlaskie

174 800 zł43 m² 4 093,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle mickiewicza*** dwa pokoje*** super lokalizacja Polecam Państwu mieszkanie położone w bloku ze starszej cegły na os. Mickiewicza. Piętro II, mieszkanie dwustronne, wszystkie pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio - 2 niezależne pokoje, oddzielna widna kuchnia, bardzo funkcjonalne, wygodne, przyjemne, przestronne, czyste - 42 m2, VII p. (z X) piękny otwarty widok z okien - Warszawa ul. Borowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołaja

Białystok,podlaskie

235 000 zł44 m² 5 365,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum *** 43,80 m2 *** 2 pokoje Polecam Państwu bardzo ładne i elegancko wykończone mieszkanie w centrum Białegostoku. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

159 000 zł44 m² 3 597,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,29 m2, położone na II piętrze budynku 10-cio rodzinnego, w Jeleniej Górze, w okolicach ulicy Morcinka. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włościańska

Brzeg,opolskie

195 000 zł61 m² 3 214,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży 3 pokojowego,rozkładowego mieszkania z balkonem. Lokal usytuowany na 2 piętrze bloku z lat 80-tych, na osiedlu domów wielorodzinnych i jednorodzinnych, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

370 423 zł57 m² 6 449,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,43mkw usytuowane na 2-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wojciecha Korfantego

Żory,śląskie

138 000 zł56 m² 2 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Os. Korfantego niski blok, parter blisko centrum. Super lokalizacja Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie składające z trzech nie przejściowych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

307 000 zł41 m² 7 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

307 tys zł! cena zawiera wykończenie! 40,78m2! gotowe do odbioru Funkcjonalne mieszkanie 40m2 + 3,43m2 balkonu w kameralnej, cichej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do dyspozycji salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

208 116 zł58 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 38 36,25 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł65 m² 9 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kup bez Prowizji Mieszkanie o powierzchni 65 m2 na wysokim parterze, z południową ekspozycja okien, widokiem na park, w pobliżu sklepów spożywczych, apteki, przedszkola i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie bardzo zadbane po całkowitym remoncie ( razem z wszelkimi instalacjami ). Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kraków,małopolskie

281 604 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja apartamenty zygmuntowska- twoje miejsce W krakowie Bardzo ładny apartament dwupokojowy Apartament o pow.45,42 m2, usytuowany na pierwszym piętrze + balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł62 m² 3 048,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/12m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,.