dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Lublin,lubelskie

359 660 zł73 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Wyjątkowy projekt, dzięki któremu spełnisz swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Poręba

Lublin,lubelskie

359 660 zł73 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

**** atrakcyjna lokalizacja**** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole Lubelskie

Opole Lubelskie,lubelskie

155 000 zł47 m² 3 312,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta sprzedaży nieruchomości usytuowanej w miejscowości Opole Lubelskie. Mieszkanie dwu pokojowe o bardzo dobrym standardzie. Dwa rozkładowe pokoje. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

330 658 zł57 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Serdecznie oferujemy nowoczesne mieszkanie z balkonem położone przy ul. Postolińskiej 1 w dzielnicy Poświętne we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na powierzchni 57,01 m2 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł45 m² 2 846,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 w bloku w Śródmieściu na parterze. Nieruchomość składa się z 2 osobnych pokoi (19 i 8 m2), kuchni 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł51 m² 2 898,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40m2 położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku w dzielnicy Piaskowa Góra. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

429 700 zł58 m² 7 451,01 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

433 tys zł! mieszkanie 57m2 + 3,43m2 balkonu! 433 tys! cena zawiera wykończenie! gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie 57m2 położone w kameralnej inwestycji na warszawskich Bielanach. Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu i własnej aranżacji. Lokal jest usytuowany na ostatnim trzecim piętrze w bloku z lat 60-tych, który mieści się na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kasztelanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 000 zł65 m² 2 676,92 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M4 na 4-tym piętrze w bloku na osiedlu Kasztelanka. Powierzchnia 65m2 + piwnica 4,25m2. Pokoje 18,5/16/12m2, kuchnia 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miedziana

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1918

Polecamy obszerne 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy w Centrum. Możliwość własnej aranżacji. 18 wieczne kaflowe piece przerobione na nowoczesne daje romantyczny efekt. Wspaniała dawna stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Węglin

Lublin,lubelskie

369 460 zł75 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł58 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: mieszkanie w trakcie remontu, przewidziany termin-połowa sierpnia 2015. Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego typu M5 na V piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł54 m² 3 407,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Nota prawna: opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł54 m² 6 096,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie do wprowadzenia się w sześciolokalowym budynku z ogrodem w zielonej, willowej części Starych Włoch. Lokalizacja łączy zalety mieszkania z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

313 000 zł47 m² 6 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

jeden pokój(11m2) przechodni do kuchni! W pobliżu znajdują się przedszkola i szkoły, place zabaw, przychodnia, bazarek, kafejki i restauracje, sklepy. Nieco dalej Blue City i Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

352 407 zł54 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie W sercu miasta, 0% prowizji, media miejskie, gotowe! Gorąco polecam przestronne mieszkanie 2-pokojowe w standardzie deweloperskim, położone na II piętrze nowej plomby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

95 000 zł26 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferta zawieszona! Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować ładne mieszkanie o powierzchni ok. 26m 2 , położone na 1 piętrze niskiej kamienicy w Centrum Bielska-Białej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

284 200 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wisła

Wisła,śląskie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament z najładniejszym widokiem w Wiśle. Duży salon z wyjściem na własny 40 metrowy taras-trawnik, otwarta, wyposażona w w pełni kuchnia, sypialnia też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam do zaoferowania przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Łużyckiej, na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1984 roku. Budynek został ocieplony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje w dobrej cenie na 3 piętrze na Osiedlu Przy Lesie. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, obszerna łazienka z narożną wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł58 m² 4 051,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 58 m2, zlokalizowane przy ul. Stojałowskiego. Położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 niezależnych pokoi , kuchni, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

275 000 zł63 m² 4 357,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Oferujemy Państwu mieszkanie na os. Willowym o pow. ok. 63m2 znajdujące się na parterze w kameralnym 2 piętrowym bloku z cegły. Nowa Huta, kraków Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

110 000 zł42 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja W super cenie! Mieszkanie z potencjałem! Osiedle Grunwaldzkie! Oferuję Państwu do sprzedania mieszkanie w niskiej zabudowie na pierwszym piętrze. Mieszanie o powierzchni 42mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

293 020 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

122 000 zł48 m² 2 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tanio! Do sprzedaży 2pokojowe mieszkanie na osiedlu Robotniczym w Siemianowicach Śląskich na cichym, zielonym osiedlu. Lokal położony na wyższym parterze w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

145 000 zł51 m² 2 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2, położone na I piętrze bloku 4-piętrowego, w Jeleniej Górze na Zabobrzu III. Mieszkanie środkowe, jednostronne (z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karłowicza

Lublin,lubelskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

0% prowizji od kupującego. Przestronne mieszkanie na parterze w Lublinie dzielnicy Czechów. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bloku przy ulicy Wiślickiej, na warszawskim Rakowcu (zielona Ochota), piętro 10/10, o powierzchni 49 m2. Obecny układ obejmuje przedpokój z pawlaczami, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

295 127 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm. Wysoki standard, nowoczesne rozwiązania architektoniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Interesująca oferta dla rodziny. Powierzchnia 60,30 m2 (odrębna własność). Trzy oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka i oddzielne wc, przedpokój, zabudowana loggia. Po wymianie instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

151 000 zł51 m² 2 954,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: cena mieszkania przy dopłacie MDM: 1) Dla kupującego bez dzieci 132 600 zł. 2) Dla kupujących z 1 dzieckiem 123 400. 3) Dla kupujących z 2 dzieci 114 200! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rogatka Warszawska

Lublin,lubelskie

402 000 zł67 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe , nietuzinkowe , w centrum miasta. ciche i wygodne. To mieszkanie trzeba obejrzeć! Zapraszam na prezentację. ****zainteresowany zadzwoń I zapytaj O szczegóły **** tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m2 w okolicy ul. Hłaski. Lokal usytuowany na 1-piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 900 zł36 m² 4 719,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne mieszkanie 36m2 mieszczące się na wysokim parterze w bloku z cegły! Mieszkanie w nowoczesnym stylu! pokój 28m2 z wykuszem, z widokiem na zieleń i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta - dojazd tramwajem do centrum 8 minut, w pobliżu 2 stacje metra. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

329 000 zł84 m² 3 921,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** okazja cenowa **** **** atrakcyjna lokalizacja **** pod inwestycje **** Atrakcyjne, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Lublinie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Moniuszki

Lublin,lubelskie

289 000 zł61 m² 4 761,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

0% prowizji od kupującego Przestronne mieszkanie o pow.61 m2 w dzielnicy Czechów Dolny os.Moniuszki. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, w tym dużego, słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o pow. 63 mkw., 3 pokoje, WC i łazienka oddzielna, kuchnia częściowo otwarta na salon. Duże bardzo funkcjonalne mieszkanie po remoncie, nie wymaga nakładu finansowego. Do mieszkania.