dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Felin

Lublin,lubelskie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65 m2 zlokalizowane w dzielnicy Felin. Lokal mieszkalny cechuje się trzema rozkładowymi, nieprzejściowymi pokojami ( 20 ; 12; 12 m2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****2 pokoje**** atrakcyjna lokalizacja**** Atrakcyjne, przestronne dwupokojowe mieszkanie położone w Świdniku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł51 m² 3 422,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferta na wyłączność we freedom nieruchomości Bydgoszcz. Dwupokojowe, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Szwederowo przy ul. Nowodworskiej 4. Blok usytuowany jest na wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie położone w Poznaniu na Winogradach, na os. Kosmonautów. Budynek z 1970 roku, płyta. 4 piętro w niskim 4 piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 47m2, trzy osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Fabryczna

Poznań,wielkopolskie

99 000 zł26 m² 3 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Atrakcyjna cena. Mieszkanie w dobrej lokalizacji. Szybki dojazd do centrum. Dogodny wyjazd poza miasto. Komunikacja miejska. Market Lidl w pobliżu. Udział procentowy w kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł31 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobra oferta Inwestycyjna. Mieszkanie wynajęte do przejęcia z najemcą (opłacalny najem). Budynek ocieplony po wymianach instalacji .Lokal po generalnym remoncie. Grunty uregulowane. :link do strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł83 m² 1 538,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. Mieszkanie słoneczne, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

311 000 zł34 m² 9 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Polecam Państwu, niezwykle przyjemne, słoneczne mieszkanie na warszawskim Muranowie w bliskości Muzeum Historii Żydów Polskich, usytuowane na 4 piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1954 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, śliczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji mieszkanie: położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Rybnik

Rybnik,śląskie

156 000 zł75 m² 2 080 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 nowiny układ szwedzki! Do sprzedaży M-5 o powierzchni 75m2 położone w Rybniku w dzielnicy Nowiny. Mieszkanie usytuowane jest na X piętrze w XI piętrowym wieżowcu. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł54 m² 6 238,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie wysokie 2,85 cm,tuż przy rondzie Wiatraczna w podwórzu, zarządzane przez wspólnotę.Sprzedam bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

237 650 zł48 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim. Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Widzew

Łódź,łódzkie

255 000 zł70 m² 3 645,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Przestronne m5 w fantastycznej okolicy! Oferta bez prowizji dla biura! Oferuję mieszkanie o pow. 70m2 składające się z 4 pokoi: 19,4, 12,60, 10,50, 8,50 w rozkładzie, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

224 175 zł46 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualizm. Wysoki standard, nowoczesne rozwiązania architektoniczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zygmuntowska

Kraków,małopolskie

281 356 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja apartamenty zygmuntowska- twoje miejsce W krakowie Bardzo ładny apartament z balkonem Apartament o pow.45,38 m2, usytuowany na drugim piętrze +

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Ziębice,dolnośląskie

50 000 zł32 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 31,61 m2 w Ziębicach przy ul Wojska Polskiego - woj Dolnośląskie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta na wyłączność we freedom nieruchomości Bydgoszcz. Dwupokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Marcina Kasprzaka 8 na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konarskiego

Sejny,podlaskie

29 m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na parterze, ciepłe i słoneczne, nie wymaga wkładu własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 oddzielne pokoje, jasna kuchnia, urządzone, na ścianach gładzie, na podłogach panele, oddzielna łazienka, wc, flizy i terakota. Założone liczniki gazu, wody. Budynek ocieplony , balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustawne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem, osobna toaleta i Wc. Mieszkanie nie wymaga większych nakladów finansowych, jest umeblowane (kuchnia wyposażona w sprzet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

205 000 zł44 m² 4 659,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypkojowe, ustawne do remontu. Mieszkanie połozone w okolicy zabudowy mieszkaniowej, z pełną infrastrukturą. Do centrum miasta ok. 3 km, bardzo dobra komunikacja. Kontakt Aneta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majora

Kraków,małopolskie

355 000 zł65 m² 5 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Słoneczne, komfortowe mieszkanie na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą przy ul. Majora. Pokoje niezależne (18, 11, 10 i 8m) kuchnia duża jasna 8 m (meble i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

650 000 zł142 m² 4 577,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe, wykończone z materiałów wysokiej jakości. Na I poziomie w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią, salon z oddzielną garderobą, z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Złotego Wieku w Nowej Hucie Mieszkanie o powierzchni 48,7m2 składa się z 3 niezależnych pokoi (16+9+6), jasnej kuchni-5,5m, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

220 000 zł75 m² 2 933,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie usytuowane w niedalekiej odległości od centrum. Mieszkanie posiada 3 pokoje, 2 widne kuchnie oraz 2 łazienki z wc, wanną i prysznicem. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 1 pokojowe w dobrej cenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 30 m2 położonego przy ul. Słomczyńskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta bezpośrednia! sprawa pilna! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 51 m2 przy ul.Szekspira. Doskonała lokalizacja to jeden z najważniejszych atutów tego lokalu. Budynek przy metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miodowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

139 000 zł56 m² 2 495,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone na ósmym piętrze w bloku przy ul. Miodowej. Mieszkanie słoneczne, z widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

319 000 zł69 m² 4 623,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

87. Gorąco polecamy na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 69m2 usytuowane w okolicy ul Sikorskiego na Osiedlu Paderewskiego. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabiańska

Warszawa,mazowieckie

597 000 zł104 m² 5 754,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne, jasne mieszkanie blisko lasu w cichej okolicy z przynależnym terenem 179 m2. Powierzchnia cał. z księgi wieczystej to 103,73 m2 z czego lokal mieszkalny to 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

183 000 zł68 m² 2 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 Os. Sikorskiego 1 piętro- układ 3x1! do wprowadzenia. US nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wysokiej zabudowie. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł85 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecamy 4 pokojowe do własnej aranżacji na Ursynowie. Doskonała komunikacja z centrum, dziesięciominutowy spacer do najbliższej stacji metra, w sąsiedztwie nowy plac zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgierz

Zgierz,łódzkie

155 000 zł49 m² 3 191,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu plac Jana Pawła II 17 przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Zgierzu na osiedlu 650-Lecia. Powierzchnia to 48,57m2 , 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Skarpa

Lublin,lubelskie

219 000 zł49 m² 4 460,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rodzaj własności: spółdzielcza własnościowa z kw. Wymiary: salon 14,00 m.kw, pokój I 10,00 m.kw, pokój II 8,00 m.kw, kuchnia widna 7,00 m.kw, przedpokój 7,50 m.kw Opis mieszkania: Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

284 200 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

****** atrakcyjna lokalizacja ****** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

155 000 zł28 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokal mieszkalny położony w budynku wielorodzinnym z lat 60- tych z cegły, na drugim piętrze, po kapitalnym remoncie obejmującym również wymianę wszystkich instalacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Paderewskiego

Lublin,lubelskie

249 000 zł57 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3