dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

218 000 zł58 m² 3 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 zlokalizowane na Rubinkowie - trzecie piętro w czteropiętrowym, ocieplonym bloku. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

125 000 zł49 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku 10-piętrowym.Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, przedpokoju,łazienki razem z WC,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł143 m² 1 293,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na bydgoskim Szwederowie , położone w okolicy ulic Solskiego i Sierocej, ok .1 km Ronda Bernardyńskiego czyli od ścisłego centrum miasta ,w prywatnej oficynie kamienicy Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

165 000 zł28 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowa kawalerka w cichej okolicy na ul. Balkonowej. Powierzchnia kawalerki to 28m2 + duży balkon typu loggia o wymiarach 0,74m x 2,18m Okna usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesiennych Liści

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł54 m² 8 440,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie mieszkania jest także miejsce postojowe zlokalizowane bezpośrednio przy wejściu do budynku. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ważne! Prowizję biura pokrywa sprzedający! Uwaga! Przy zakupie tego mieszkania można otrzymać dopłatę korzystając z kredytu MDM Oferujemy Państwu bardzo przytulne 2- pokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tęczowy Las

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

240 000 zł111 m² 2 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 43,49 m2 (składające się z dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Łódź,łódzkie

140 000 zł43 m² 3 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 43m2.Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Mieszkanie po remoncie (7lat temu) nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łężyca

Łężyca,lubuskie

264 000 zł65 m² 4 039,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Czarkowo. Nieruchomość położona jest na I piętrze w niskim dwupiętrowym bloku. Na powierzchni 65,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morawa

Katowice,śląskie

169 000 zł50 m² 3 380 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane W katowicach, przy ulicy morawa. Mieszkanie położone jest w wysokim bloku na 8 piętrze. Blok po termomodernizacji. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawna

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,36n2 na osiedlu otoczonym zielenią przy ul.Sprawnej. Osiedle z 2009 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

182 304 zł51 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na III piętrze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

247 000 zł50 m² 4 940 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 w okolicy ul. Czajkowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Konopnickiej

Lublin,lubelskie

211 000 zł39 m² 5 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe, 39m2 w cichej spokojnej okolicy na lsm-ie. Dwa przestronne pokoje, kuchnia z zabudową, łazienka oddzielnie z wc, balkon. Budynek posiada windę. Dobry i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie ale wymagające remontu wys. 2.80 m Pokoje: dzienny - 21m2 i sypialnia - 13m2 (na podłodze parkiet). Kuchnia widna - 8m2 (na podłodze wykładzina).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

339 840 zł85 m² 3 999,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl9.M8 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84,97 mkw położone na III piętrze z balkonem o powierzchni 5,66 mkw oraz tarasem o powierzchni 12,8 mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

125 000 zł27 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

20. Gorąco polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 27m2 usytuowane na osiedlu Tysiąclecia w budynku z windą. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Poręba

Lublin,lubelskie

297 430 zł61 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

**** atrakcyjna lokalizacja**** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Teofilów

Łódź,łódzkie

103 000 zł27 m² 3 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

M2 Teofilów do odświeżenia 3p. balkon bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe, usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie posiada powierzchnie ok 27m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiecherta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

210 000 zł60 m² 3 482,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży słoneczne, rozkładowe, mieszkanie o łącznej powierzchni 60,3 m2, składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki i wc. W mieszkaniu wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Bytom,śląskie

87 000 zł53 m² 1 641,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom, stroszek - mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 53 mkw w cenie 87 000 pln! Szukasz okazji? Interesuje Cię Stroszek? Jeśli tak, sprawdź tę ofertę! Mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

223 000 zł52 m² 4 330,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie w 4-letnim bloku z cegły- blisko Centrum ( Okolice Biznes Parku). Duży pokój z aneksem kuchennym ok. 24,2m2 i 2 sypialnie- ok. 8 i 7m2. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

147 000 zł44 m² 3 303,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na oś.Złote Łany-niski blok Oferujemy Państwu mieszkanie o pow.44,5 m2, znajdujące się na parterze niskiego bloku na oś.Złote Łany. Mieszkanie posiada kuchnię, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 900 zł38 m² 3 681,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas! - okazja! - Teren ogrodzony, do zamieszkania od zaraz! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem z malowniczym widokiem na Panorame Miasta! Blok w ścisłym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł56 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składające się trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przestronnego przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

109 000 zł38 m² 2 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane! niższa cena! 109.000ZŁ KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Przytulne mieszkanie blisko Centrum! Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 położone na 2 piętrze w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lotników

Warszawa,mazowieckie

277 000 zł38 m² 7 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! 500 m od Galerii Mokotów, w sąsiedztwie mokotowskiego centrum biurowo-biznesowego, 2 przystanki do stacji metra Wilanowska. W pobliżu liczne sklepy, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Brzeg

Brzeg,opolskie

66 000 zł18 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w bloku na 4 piętrze w centrum Brzegu. Nieruchomość o powierzchni 18 m2 składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie małe, ale ustawne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

293 510 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rymarska

Wrocław,dolnośląskie

286 208 zł40 m² 7 117,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem o powierzchni 40,21 mkw. na wrocławskich Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 995 zł63 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bekasów

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł67 m² 8 556,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecamy słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły na Ursynowie. Wykończone w wysokim standardzie. Budynku monitorowany. Powierzchnia 67,2 m. Do lokalu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

254 000 zł50 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości oferuje profesjonalnie zaaranżowane przez dekoratora wnętrz Twoje nowe mieszkanie. Lokal położony jest na Górzyskowie jednej z najbardziej pożądanych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczyńskiej

Łódź,łódzkie

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z antresolą, położone na IV piętrze w bloku. Opis: większy pokój połączony z kuchnią, mniejszy oddzielny.Łazienka z oknem, osobno WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

126 396 zł35 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 21653,21 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stramkowskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

469 000 zł114 m² 4 132,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży zadbany, słoneczny dwupoziomowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej 113,50 m2 (powierzchnia po podłodze 135m2); w tym: *na pierwszym poziomie 67,9 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

1 140 000 zł89 m² 12 790,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 3-pokojowe położone w samym sercu Starego Miasta, przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie o powierzchni 89,13m2 położone na II piętrze zadbanej kamienicy (podjęta uchwała ws.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Węglin

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe nieprzejściowe 47M.KW GRUNWALD ŁAZARZ ul.CHOCISZEWSKIEGO 209 000! DOBRA LOKALIZACJA DO ZAMIESZKANIA I NA WYNAJEM! Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

171 900 zł36 m² 4 709,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum. 2 piętro. Po całkowitym remoncie. Polecamy państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 położone na osiedlu Sienkiewicza. Bliskość centrum miasta, szkół, punktów.