dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

198 000 zł63 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży własnościowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w dzielnicy Tysiąclecie w bloku na czwartym piętrze w okolicach obi. Mieszkanie po remoncie, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

155 000 zł50 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży świeżo wyremontowane, przestronne, komfortowe, jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49,10 m2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

110 000 zł35 m² 3 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie przy ul. Orzepowickiej - 2 pokoje, 35m2, parter - oddzielna kuchnia, duży przedpokój, duży balkon - w pokojach panele, gładzie, nowe drzwi - kuchnia i łazienka wykafelkowane - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

110 000 zł46 m² 2 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M3-46m2 znajdujące się na Oś.Tysiąclecia .Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni otwartej na salon,łazienki w kafelkach oraz przynależnego balkonu.Na ścianach gładzie ,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

209 000 zł61 m² 3 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 61m,z Kw. Usytuowane w bloku czteropiętrowym na I piętrze z 1980r. Mieszkanie odmalowane w lipcu 2014 roku. Blok docieplony okna wymienione. Mieszkanie widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

160 000 zł56 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w boku na czwartym piętrze w dzielnicy Parkitka. Układ pomieszczeń dwustronny wschód-zachód. Na podłogach panele i płytki na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

387 654 zł54 m² 7 106 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Willa Wrocław - apartamenty w Parku Wschodnim. 11 nowoczesnych willi położonych na 2 hektarowej działce przylegającej do Parku Wschodniego. Ogrodzony, monitorowany teren zlokalizowany w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

235 000 zł70 m² 3 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy czteropokojowe mieszkanie w bloku na drugim pietrze w dzielnicy Wrzosowiak.Nowe okna pcv wschód-zachod,duzy balkon.Na scianach gipsówki,na podłogach parkiety i czesciowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawale

Będzin,śląskie

71 900 zł41 m² 1 771,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin, centrum, zawale, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 (a) oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż doinwestowane, bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

362 910 zł54 m² 6 652 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

223 136 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Państwo nie ponoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne, przestronne mieszkanie znajdujące na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy na Niebuszewie, w drugiej linii zabudowy. Na powierzchnię 59 m2 składają się 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

50 000 zł40 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, w miejscowości Boguszów- gorce. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą oraz niewielkiego przedpokoju. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

99 000 zł46 m² 2 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bystrzyca Kłodzka. Gotowe do zamieszkania mieszkanie o pow. 46m2. W skład lokalu wchodzą 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz loggia. Mieszkanie na 4 piętrze, jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

172 000 zł49 m² 3 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49m2 Fordon - Bajka. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku. Kuchnia po remoncie zabudowa zostaje oraz sprzęt agd. W mieszkaniu panele we wszystkich pokojach, tapety na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł84 m² 7 904,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, komfortowe mieszkanie w kompleksie Ostoja Wilanów (osiedle z wewnętrznym parkiem, wyłącznie dla mieszkańców). Salon z otwartą kuchnią (łącznie ok. 38 m2) i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

220 000 zł115 m² 1 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*******tylko teraz 0 % prowizji! ********** Do sprzedania mieszkanie obręb Bartniki, II piętro, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon, piwnica. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze czteropiętrowego bloku z cegły przy ulicy Grzymińskiej. Na powierzchnię 60 m2 składają się 3 pokoje, w tym jadalnia z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

373 000 zł47 m² 7 887,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - nowoczesne mieszkania sprawdzony deweloper - gwarancja jakości najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł54 m² 5 410,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Mieszkanie trójstronne - wsch ; płd ; zach. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. Pokoje o metrażach: 25 ; 8 m2 - na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje 54 m 2 na poddaszu kamienicy przy Jasnych Błoniach, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu. Mieszkanie wykończone w jasnych kolorach , na podłogach panele, okna pcv oraz połaciowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szombierki

Bytom,śląskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bytom, szombierki -polecamy 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 usytuowane na szóstym piętrze wieżowca. W skład lokalu wchodzą trzy pokoje, oddzielna i widna kuchnia, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zainteresowania się ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego, znajdującego się w atrakcyjnej lokalizacji dzielnicy wyżyny - pięć minut pieszo do centralnej części osiedla, rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

119 000 zł44 m² 2 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 centrum Mieszkanie dwupokojowe pow. 44 m kw. 2 piętro w bloku z cegły. Układ okien jednostronny , okna pcv, ładny widok na ratusz. Pokoje ustawne , funkcjonalne , łazienka z Wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

375 213 zł54 m² 6 879 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Botanik

Lublin,lubelskie

419 000 zł75 m² 5 586,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Piękne dwupoziomowe mieszkanie na os. Botanik. Blok z 2003r. - niskie budownictwo. Mieszkanie mieści się na trzecim oraz czwartym poziomie. Składa się z czterech pokoi z czego salon jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Nowa Wieś Królewska

Opole,opolskie

198 000 zł51 m² 3 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Opole Nowa Wieś Królewska, powierzchnia użytkowa 51 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienka z wc, na 1 piętrze 2 piętrowego, nowego budynku. Mieszkanie, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

142 000 zł47 m² 3 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie. M- 3, na ul. Zielonej, w niskim bloku: składające się z 2 nie- przejściowych pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

169 000 zł70 m² 2 397,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja M5 na I piętrze. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, komórki w której urządzona została pralnia, łazienki oraz przedpokoju. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie 64m2 Fordon - Przylesie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku. Kuchenne meble zostają i lodówka. W mieszkaniu panele we wszystkich 3 pokojach, gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

172 000 zł50 m² 3 440 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie typu M-3 ( 49,5 m2 ) - 2 pokoje z kuchnią i balkonem na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe: instalacje wod-kan-gaz, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

150 000 zł45 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

M3 Dąbrowa do odświeżenia 3p. rozkład bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pełni rozkładowe usytuowane na trzecim piętrze bloku czteropiętrowego zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

133 000 zł34 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 33,60m2, na którą składają się dwa pokoje, łazienka i kuchnia, pomieszczenia są przechodnie. Z salonu wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł54 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na czwartym piętrze w bloku przy ul.Kusocińskiego. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Akademickim w Fordonie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie do wprowadzenia bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

119 000 zł39 m² 3 051,28 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na pierwszym piętrze, dziesięciopiętrowego bloku, w dzielnicy Ostatni Grosz. Powierzchnia 39,5m2, większy pokój ustawny, w prostokącie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 85 m2 na sprzedaż. Przytulne wnętrze, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone w centrum miasta, z niezwykłym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jędrzychowice

Jędrzychowice,dolnośląskie

250 000 zł75 m² 3 335,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego mieszkania o metrażu 74,95m2 w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej wraz z ogródkiem w Jędrzychowicach koło Zgorzelca (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

173 000 zł41 m² 4 174,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie kl11.M1 ***tel.*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,44 mkw położone na parterze z własnym ogrodem o powierzchni 65,59 mkw. W skład mieszkania wchodzi: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Główna

Bogatynia,dolnośląskie

48 000 zł21 m² 2 233,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jasne i słoneczne mieszkanie mieszczące się na parterze kamienicy w Bogatyni przy ul. Głównej. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

309 879 zł45 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.