dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

720 868 zł99 m² 7 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament 4 pokoje, 99m2, 2 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, bielany, ul.Sokratesa. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 12m2. Inwestycja zrealizowana. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł81 m² 9 556,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Ochota parter budynek 3 piętrowy 3 pokoje 1 łazienka 1 wc rok budowy 1937 główne atuty nieruchomości: 2 niezależne wejścia Z klatki schodowej duża piwnica O powierzchni 21 M Z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włoska

Kraków,małopolskie

355 000 zł52 m² 6 787,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży urocze, 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, mieszczące się na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku, wybudowanym w technologii mieszanej w 2008 roku, na Woli Duchackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

648 000 zł108 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 108 m2 Stare Miasto. Proponujemy Państw mieszkanie 4 pokojowe z oddzielną kuchnią, mieszczące się na 2 piętrze w czeropiętrowej zadbanej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narbutta

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w budynku z windą z dużą loggią (10m) w budynku wybudowanym w 1991 roku w technologii mieszane, zlokalizowane w prestiżowym miejscu Starego Mokotowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł77 m² 6 350,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji 2-poziomowe / 2000 Do sprzedaży dwupoziomowe ciche mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,28m2 usytuowane w okolicy Osiedla Letniego w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

245 995 zł63 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

223 744 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł37 m² 4 270,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37m2, ivp. wieżowca w samym sercu os. Kapuściska. Mieszkanie 2-stronne, funkcjonalny, nieprzechodni układ pomieszczeń. Pokoje: duży pokój 17m2 (wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł54 m² 6 427,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe 54 m położone na 3/5 bloku z windą, balkonem ,miejscem postojowym w garażu pod budynkiem. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (22,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

262 191 zł51 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków-łagiewniki ok. Bonarka city center Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to kameralny czteropiętrowy budynek (tylko 46 mieszkań na inwestycji!) w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zofiówka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

139 900 zł72 m² 1 943,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 72 m2 położone w niskim bloku na 3 piętrze.Okna PCV, wymieniona instalacja wodna. Duża kuchnia z oknem w której pozostają meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

279 265 zł47 m² 5 924,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł33 m² 6 606,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe , przytulne mieszkanie na Białołęce. 4 piętro w budynku 4 piętrowym z 2001 roku. Własność. Kuchnia połączona z większym pokojem, do sypialni oddzielne wejście.Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Ruda Śląska,śląskie

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

* oferta godna polecenia * idealna lokalizacja - okolice ul. Grodzkiej zapraszam do oględzin - do sprzedaży lokal mieszkalny, pełna własność usytuowany na parterze w bloku w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

601 188 zł83 m² 7 200,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Accent Vert to nowa inwestycja. Powstaje ona na Bemowie ? dobrze skomunikowanej z miastem, rozwiniętej i perspektywicznej dzielnicy. Zaledwie 4-piętrowa konstrukcja budynku i jego spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł109 m² 4 128,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe na parterze w 2 piętrowej kamienicy z udziałem 1/3 w działce i częściach wspólnych. Duże przestronne pokoje ( 20, 20, 23 m) w amfiladzie, kuchnia 12m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Augustów,podlaskie

137 000 zł34 m² 4 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Cena do negocjacji. Mieszkanie położone na III piętrze w bloku z cegły. Lokal posiada balkon, składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Sosnowiec,śląskie

160 000 zł63 m² 2 546,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 Mieszkanie położone jest w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej (dzielnica Zagórze) na 4 piętrze w budynku 5 kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

236 390 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł75 m² 1 186,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawe, niebanalne mieszkanie w centrum Białego Kamienia. W chwili obecnej dwa duże pokoje z kuchnia, ale za ścianą jest dodatkowe pomieszczenie (25m2),przynależne do mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Kraków,małopolskie

299 700 zł42 m² 7 051,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,5m2 w dzielnicy Stare Podgórze - Zabłocie Ostatnie mieszkanie w inwestycji 2 oddzielne pokoje - idealne do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł67 m² 3 582,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 67 m 2 położone na wysokim parterze w 4 piętrowej kamienicy w okolicy skrzyżowania Jedności Narodowej i ul. Słowiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mniszek

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł40 m² 2 658,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie w Mniszku na parterze, składające się z 2 pokoi kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 39,5m2 W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

550 000 zł83 m² 6 661,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie Kraków, azory, ulica Radzikowskiego. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2001 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zielone

Kraków,małopolskie

240 000 zł48 m² 4 975,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Zielone. Mieszkanie o powierzchni 48,24 m2 usytuowane na wysokim parterze dwupiętrowego bloku. Kuchnia oddzielna. W łazience wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Gliwice,śląskie

105 000 zł37 m² 2 837,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie jednopokojowe usytuowane w budynku wielomieszkaniowym z cegły. Miejsca postojowe w podwórku.Okna na dwie strony zwiększają funkcjonalność. Mamy tu kuchnię, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

140 000 zł59 m² 2 372,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 58,60 mkw. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł63 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Jasne mieszkanie przy Alejach Ujazdowskich Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze bloku z końca lat 60. Na mieszkanie składa się duży pokój (24 m2), dwie sypialnie (14 m2 i 10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

348 769 zł53 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 45 m2.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 22,23m2. W salonie zamontowana klimatyzacja automatyczna. Na podłodze parkiet jesion rustical,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, mistrzejowice, osiedle Bohaterów Września. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

210 000 zł27 m² 7 664,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 27,4 m2 położone przy ul. Bosaków (olsza). Mieszkanie położone na VIII piętrze w odnowionym budynku, składa się z pokoju z wnęką sypialną, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

266 971 zł43 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Mieszkanie dostępne w programie MDM Jasne, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,41 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wilczak

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł34 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż kawalerkę Poznań, wilczak - 34,4m2 cena: 215 000 zł - własność - 4p./5p. budynek 2006 roku, cegła - opłaty na rzecz wspólnoty 225 zł - wystawa okien pd. -zach. - winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Słowackiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł104 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, stare Miasto, al. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 104 m2 usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy. W kamienicy winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

259 238 zł46 m² 5 575,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 46,5 mkw. na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

478 289 zł73 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Hit cenowy Mieszkanie 3 pokoje, 72,6 m2, 1 piętro w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, ursynów, ul.Kłobucka. Do lokalu przynależy loggia o powierzchni 6,59 m2 i balkon 4,72m2.