dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 199 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 199 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

138 000 zł65 m² 2 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. W idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

336 949 zł81 m² 4 159,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zaprojektowane osiedle mieszkaniowe w Ząbkach jest zespołem pięciu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych ze wspólnym garażem podziemnym - częściowo dwukondygnacyjnym. Budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jaksice

Jaksice,kujawsko-pomorskie

45 000 zł41 m² 1 097,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

419 000 zł65 m² 6 426,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Turniejowa. Mieszkanie o powierzchni 65,2 m2 usytuowane na trzecim piętrze sześciopiętrowego budynku z 2004 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł60 m² 11 241,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Świeżo wyremontowane, całkowicie wyposażone mieszkanie na Żoliborzu Do sprzedania ciekawie urządzone mieszkanie w kamienicy z 1932r. Składa się z salonu z kuchnią (20m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł66 m² 3 489,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 65,91 m2, zlokalizowane na II piętrze III piętrowej kamienicy, w okolicy centrum miasta. Lokal składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł55 m² 7 956,60 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 3 pokojowe z dużą loggią 7m2 i pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Z dużego, kwadratowego pokoju dziennego jest wejście do kuchni i sypialni. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł68 m² 5 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! wp nieruchomości oferuje do sprzedaży! tylko U nas Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 68m 2 mieszczące się na pierwszym piętrze 10

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo kameralnie zlokalizowany apartament w odległości ok. 3km od centrum miasta. Południowa ekspozycja. Teren budynku ogrodzony z bramą na pilota. Dodatkowo w cenie własne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tymotkowa

Kraków,małopolskie

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Tymotkowa. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2012 roku. Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

394 361 zł53 m² 7 444,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

205 472 zł26 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł39 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie, po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia o powierzchni 39 m 2 , z uregulowanymi gruntami! Blok otoczony jest inną zabudową mieszkalną, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, Plac Bohaterów Getta

Kraków,małopolskie

158 000 zł20 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: kawalerka idealna jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie zlokalizowana jest w Starym Podgórzu, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

281 600 zł57 m² 4 940,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Zielona Dolina to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł57 m² 6 271,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Obozowa. Mieszkanie o powierzchni 57,4 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Teren ogrodzony, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

88 000 zł45 m² 1 963,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 piastów 88 000 Prestige Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie typu M3 o powierzchni 44,81 m2 usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Piastów na osiedlu Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł99 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: warszawa, praga-Południe, mikołajczyka L. pokoi: 5 Wys. pomieszczeń: 2,55m Rok budowy: 1994 r. Powierzchnia: 101,40m2 ogłoszenie bezpośrednio od właściciela! Do sprzedaży ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność : 00969 Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 55 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku wielorodzinnym w Bielawie. W skład nieruchomości wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie/ Mistrzejowice/ Bohaterów Września. Mamy na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie o powierzchni 38 m2 mieszczące się na parterze w budynku cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sikorskiego

Świebodzice,dolnośląskie

89 000 zł40 m² 2 253,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe 2.pokojowe mieszkanie po remoncie. Na ścianach gładzie, na podłogach w pokojach panele, w kuchni,łazience i przedpokoju płytki ceramiczne. Okna pcv na południe, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł44 m² 3 977,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy ładne mieszkanie na Skrzetusku w bloku z cegły o pow. 44 m kw. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie , które składa się z dwóch pokoi o pow. 18 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe mieszkanie w Krakowie, mistrzejowice, osiedle Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na siódmym piętrze w 10 piętrowym bloku z 1991 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

415 000 zł52 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Krowodrza, 3-pokojowe, po gen. remoncie, blisko centrum Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe w Krowodrzy, przy ul. Kazimierza Wielkiego. Nowo wyremontowana, reprezentacyjna ulica. Świetne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

99 500 zł55 m² 1 809,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowowiejskiego

Lublin,lubelskie

410 000 zł102 m² 4 011,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

*** 0% prowizji od kupującego *** Do sprzedania duże, 5-pokojowe mieszkanie na Czechowie. Mieszkanie jest dwukondygnacyjne. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, wc i przedpokoju na dolnym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

149 000 zł65 m² 2 292,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

179 000 zł73 m² 2 466,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Trzy pokojowe Sprzedaż Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 72,58m2 + piwnica 10m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł56 m² 7 974,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,8 m2, położone przy ulicy Jelitkowski Dwór w Gdańsku (dzielnica Przymorze). Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

764 084 zł96 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 95m2, 2 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, bielany, ul.Sokratesa. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 12m2. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

319 430 zł66 m² 4 839,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł56 m² 5 446,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice - 2-3 pokojowe, zadbane I rozkładowe. 2- pokojowe, (pierwotnie 3 pokojowe), rozkładowe mieszkanie z ogrodem położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

413 304 zł58 m² 7 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

La Clarte to inwestycja w miasteczku Wilanów u zbiegu ulicy Sarmackiej i Osi Królewskiej. Bliskość do nowo powstającego Centrum Galeria Wilanów, bogactwo sklepów, przedszkoli, kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 140 zł30 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku bez windy. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 19 m2, pokój (sypialnia) 7 m2, łazienka 4 m2, hol 2 m2, loggia 2 m2. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

234 427 zł41 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Mieszkanie dostępne w programie MDM Jasne, ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,77 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

85 000 zł29 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł98 m² 1 275,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku usytuowanym na spokojnej, bocznej ulicy. 3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią wci łazienka osobno, duży hol. Ogrzewanie co węglowe. mieszkanie suche. do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

179 887 zł22 m² 8 176,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 1 44/1, 1-pokojowe o powierzchni 22,50m2, położone na parterze 3-kondygnacyjnego budynku na granicy dwóch dzielnic Ochoty oraz Włoch, gdzie projekty wnętrz gwarantują funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe położone przy ul. Topolowej. Mieszkanie o powierzchni 32m2, składa się z dużego pokoju, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki, samodzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: 00970 Oferujemy Państwu ciepłe i słoneczne mieszkanko o powierzchni 37,5 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w jednym z budynków osiedlowych. W skład.