dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

504 492 zł67 m² 7 565,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

La Clarte to inwestycja w miasteczku Wilanów u zbiegu ulicy Sarmackiej i Osi Królewskiej. Bliskość do nowo powstającego Centrum Galeria Wilanów, bogactwo sklepów, przedszkoli, kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Kraków,małopolskie

400 000 zł73 m² 5 471,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Witosa. Mieszkanie o powierzchni 73,1 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serbinowska

Kalisz,wielkopolskie

139 000 zł48 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ivp na os. Asnyka w bloku po termomodernizacji. Składa się z trzech pokoi, kuchni, oddzielnej toalety i łazienki, balkonu oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł76 m² 5 250,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy wynagrodzenie innym pośrednikom. - druga linia zabudowy! Wyjątkowe! Wyremontowane 75,8 m2: salon z kuchnią (30 m2), 2 sypialnie (14 i 15 m2), łazienka z wanną, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

355 000 zł64 m² 5 546,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, mistrzejowice, osiedle Bohaterów Września. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 usytuowane na piątym piętrze siedmiopiętrowego bloku z 1996.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

4 - pok. Mieszkanie O pow. 72m - ok. Bonarka city center Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 zlokalizowane na terenie osiedla Wola Duchacka w okolicy Bonarka City Center.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

159 990 zł38 m² 4 210,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 38,10m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe z 1964r. Czynsz 380zł.(wliczona woda,tv,ogrzewanie) Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

159 990 zł38 m² 4 210,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga!obecnie mieszkanie składa się z 1 pokoju ,natomiast właściciele przeprowadzili pierwszy etap przebudowy zmieniając układ hydrauliki i instalacji gazowej,przyszły nabywca tanim kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

135 000 zł33 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem do remontu w centrum Grodziska Mazowieckiego.Powierzchnia 33m2. Czynsz 230zł. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z salonu, widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

408 700 zł61 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 3 pokoje, 61 m2, 2 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy, u.Obywatelska. Gotowe do odbioru. Inwestycja Inwestycja znajduje się na warszawskich Włochach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Techników

Warszawa,mazowieckie

199 076 zł25 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Innowacyjny projekt funkcjonalnych mini apartamentów, ułatwiających młodym start w dorosłość, na który składają 242 lokale jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 17 do 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

234 000 zł67 m² 3 492,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie znajdujące się przy ul. Sportowej Mieszkanie ma powierzchnię 67 m2 i mieści się na 9 pietrze 10-piętrowego bloku z windą. Rozkład mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zielone

Kraków,małopolskie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Zielone. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego bloku z lat 50 - tych. Blok monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł33 m² 6 574,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania* *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

189 000 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ustawne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 35m2 na os. Słonecznym. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym wybudowanym w latach 50-tych z cegły. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł71 m² 1 394,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na Białym Kamieniu. Duży salon z balkonem, 2 sypialnie, kuchnia z jadalnią oraz łazienka z wc o łącznej powierzchni 71 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

163 000 zł37 m² 4 381,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku,winda. Oferujemy piękne,nowoczesne mieszkanie o pow.37,20 m2 mieszczące się 1 pietrze 4 piętrowego bloku z windą.W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

210 000 zł27 m² 7 664,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 27,4 m2 położone przy ul. Bosaków (olsza). Mieszkanie położone na VIII piętrze w odnowionym budynku, składa się z pokoju z wnęką sypialną, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława ze Skalbmierza

Kraków,małopolskie

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, olsza, ulica Stanisława ze Skalbmierza. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lilli Wenedy

Kraków,małopolskie

190 000 zł32 m² 5 919 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, prokocim, ulica Lilli Wenedy. Mieszkanie o powierzchni 32,1 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

379 000 zł63 m² 6 044,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Kobierzyńska. Mieszkanie o powierzchni 62,7 m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Młynów

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Centrum Warszawy (10. piętro) usytuowane w na zamkniętym osiedlu z monitoringiem i całodobową ochroną Mieszkanie nowe, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

215 159 zł30 m² 7 171,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w stanie deweloperskim ; 30 m2, 1 pokojowe; 2 piętro. W najbliższej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, supermarket, banki, poczta, apteka, tereny zielone, itp. Zielona Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oryginalne I niebywale klimatycznye miejsce- loft (ok.5m WYS.) Z OGRÓDKIEM W ENKLAWIE ZIELONEGO ŻOLIBORZA! Miejsce idealne dla miłośników nietypowych i niestandardowych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Andersa

Kraków,małopolskie

175 000 zł39 m² 4 510,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe na os. Niepodległości - niedrogo! Zapraszam do oglądania mieszkania na Bieńczycach, przy al. Gen. Andersa. Lokalizacja posiada pełne zaplecze handlowo usługowe (w pobliżu liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

65 000 zł32 m² 2 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta 00655 Mieszkanie 1 pokojowe (kawalerka) w starym budownictwie. Kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jest po remoncie. Na podłogach panele, w łazience kafle. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Reduta

Kraków,małopolskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Czerwony, ulica Reduta. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na pierwszym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł53 m² 4 320,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Szwederowie w bloku na czwartym piętrze o pow. 53 m. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o pow. 16/11/9 m , kuchni , łazienki , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

475 456 zł72 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle składa się z pięciu budynków które posiadają od 6 do 8 kondygnacji. W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 29,2 do 132,2 m2. Wszystkie mieszkania mają balkony lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dobczycka

Kraków,małopolskie

485 000 zł61 m² 7 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, wola Duchacka, ulica Dobczycka. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2010 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Kraków,małopolskie

445 000 zł54 m² 8 180,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, stare Miasto, ulica Grabowskiego. Mieszkanie o powierzchni 54,4 m2 usytuowany na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Kamienica odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mirów

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł72 m² 18 636,10 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Luksusowe mieszkanie w Platinum Towers na Woli, między ulicą Grzybowska i Wronią. Dwupokojowe, z przestronną, widną kuchnią, dużym balkonem. Długi korytarz z pojemnymi szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

89 000 zł18 m² 4 871,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka położona na spokojnym osiedlu z dogodnym dojazdem do centrum i obwodnicy. Mieszkanie nowe, gotowe do wprowadzenia. Ma powierzchnię 18,27m2 (po podłodze 29,60m2 ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

522 240 zł73 m² 7 153,97 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie C20, 3-pokojowe o powierzchni 72,98m2, położone na IV piętrze 9-kondygnacyjnego budynku na Bielanach, zaledwie 500m od stacji metra Młociny. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

145 000 zł90 m² 1 611,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 00950 Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku wielorodzinnym w Dzierżoniowie. Lokal mieszkalny o powierzchni 89,98m2 składa się z trzech pokoi oraz kuchni. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

180 000 zł36 m² 4 931,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, bieńczyce, osiedle Kazimierzowskie. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

510 653 zł67 m² 7 609,19 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokoje, 67m2, 5 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, ursynów, ul.Kłobucka. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 9m2. Termin oddania IV kwartał 2015. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł86 m² 4 613,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie w małym kameralnym kompletnie wyremontowanym budynku( z cegły! ) położone w ciszy i zieleni. Budynek niski 2 poziomowy tylko parter piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

385 000 zł63 m² 6 076,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Obozowa. Mieszkanie o powierzchni 63,36 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2005 roku. Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

414 984 zł52 m² 7 911,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

600 000 zł87 m² 6 887,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

4 - pok. Mieszkanie 87m - ul. Zacisze - galeria krakowska Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,11 m2 zlokalizowane w kamienicy przy ul. Zacisze w okolicach Galerii Krakowskiej.