dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

332 000 zł50 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - autobus, tramwaj, planowana stacja metra Rondo Żaba. W okolicy szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

799 575 zł84 m² 9 518,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oxygen Residence to inwestycja mieszcząca się w Warszawie przy ul. Wroniej 45. Projekt powstał z myślą o ludziach ceniących sobie wygodę oraz design. W sąsiedztwie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Głośność: umiarkownie głośne Widok: na podwórko Gaz: tak - miejski Woda: tak - miejska Dojazd: asfalt Ogrzewanie: miejskie Komunikacja publ.: autobus miejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w cichej, spokojnej okolicy o doskonale rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej. W najbliższej okolicy mnóstwo terenów rekreacyjnych, zieleni.Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, mieszkanie na Warszawskiej Woli. Składa się z 3 pokoi w tym salon połączony z kuchnią. na 56m2 mamy jeszcze dwie sypialnie. Duża łazienka. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

639 429 zł90 m² 7 071,77 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Osiedle składa się z pięciu budynków które posiadają od 6 do 8 kondygnacji. W sprzedaży dostępne są lokale o powierzchni od 29,2 do 132,2 m2. Wszystkie mieszkania mają balkony lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł46 m² 3 152,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Celem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

315 000 zł63 m² 5 003,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Grota Roweckiego. Mieszkanie o powierzchni 62,95 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

575 000 zł80 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, krowodrza, ulica Królewska. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

390 000 zł86 m² 4 561,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2 zlokalizowane na ulicy Halszki (kurdwanów), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z 1983 roku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Białystok,podlaskie

150 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przy tej ofercie Dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. Blok docieplony, nowa elewacja. Mieszkanie wykończone, zadbane, gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

286 350 zł58 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! Do sprzedania nowe, jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 57,5 mkw. na wrocławskich Stabłowicach. Lokal składa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

427 000 zł93 m² 4 591,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Kameralny budynek wielorodzinny tuż przy lesie w dzielnicy Wawer. W pobliżu znajduje sięrezerwat przyrody, rozległe tereny leśne, ścieżki rowerowe, basen, szkoły, przedszkola, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

190 000 zł69 m² 2 736,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy! Mieszkanie typu M-4 o pow. 69,42 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku z pustaka, środkowe. Mieszkanie znajduje się praktycznie w centrum miasta, 15 minut od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

369 000 zł99 m² 3 739,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Segment domu w Starym Bielsku - nowa inwestycja, 3 lub 4 pokoje z ogrodem Nowa inwestycja do Państwa dyspozycji bez podatku pcc - w bardzo dobrej lokalizacji, kameralna pojedyncza inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

352 000 zł99 m² 3 567,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł49 m² 4 061,22 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt w sprawie oferty tel.! Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie na Kapuściskach w wieżowcu na ósmym piętrze o pow. 49,7 m kw. Mieszkanie po kapitalnym remoncie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tetmajera

Koszalin,zachodniopomorskie

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przestronne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie ciche i tanie w utrzymaniu. Czynsz około 260 zł (w tym fundusz remontowy, wywóz nieczystości, opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydla

Kraków,małopolskie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedania mieszkanie o powierzchni 34 mkw położone w Krakowie przy ul. Rydla. Mieszkanie składa się z 1 pokoju ok. 18 m2, oddzielnej jasnej kuchni ok. 9 m2, łazienki ok. 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Bytom,śląskie

140 000 zł63 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Przestronne mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku w Centrum Bytomia przy ul. Rycerskiej. Lokal składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł84 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; } Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie 84m2 na bliskiej Woli. Nadbudowa na bloku z cegły z 2012 roku. Zielona cicha okolica osłonięta od hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Kraków,małopolskie

470 000 zł61 m² 7 667,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, salwator, ulica Fałata. Mieszkanie o powierzchni 61,3 m2 usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Jarocin,wielkopolskie

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***mieszkanie na sprzedaż W centrum jarocina*** polecam na sprzedaż mieszkanie w Jarocinie. Budynek, w którym znajduje się mieszkanie wybudowany z cegły, docieplony, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

215 000 zł114 m² 1 890,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe, w zadbanej kamienicy, niedaleko centrum, nawet 4 pokoje Przedstawiamy do sprzedaży całkowicie bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe o pow. użyt. 78,80 m2 posiadające dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł57 m² 4 848,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Po remoncie! Pełen rozkład! Zadbane 3 pokoje - Nowy Dwór! 57 m2, 3 pokoje, nowa kuchnia, łazienka z wanną i oknem, oddzielne wc, przedpokój + piwnica 3,5 m2; 2/3 piętro, pełen rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Tuchowska. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego budynku z 2007 roku. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

374 000 zł54 m² 6 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Kobierzyńska. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hutnicze

Kraków,małopolskie

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Hutnicze. Mieszkanie o powierzchni 34 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł55 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem 2 pokojowe sypialnia hol Łazienka z wc, duża garderoba salon ( widny 2 duże okna )przestronny z aneksem kuchennym z kominkiem z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kalinowe

Kraków,małopolskie

204 000 zł36 m² 5 589,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, bieńczyce, osiedle Kalinowe. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 60 - tych. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łamana

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania jasne, ciche mieszkanie mieszkanie o powierzchni 64 m2 (3 pokoje) na zamkniętym, kameralnym osiedlu w dzielnicy Stare Włochy. W skład mieszkania wchodzą: - salon 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

341 000 zł62 m² 5 473,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wykończone pod klucz 3 pokoje w apartamentowcu Mieszkanie o powierzchni 62,3 m2 w nowym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie rozkładowe trójstronne. Okna obu sypialni z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

492 868 zł71 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane umów się na prezentację mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

507 981 zł64 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 64,05 m2, 4-pokojowe na 2 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, aneks kuchenny, trzy sypialnie, holl, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

270 000 zł55 m² 4 917,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Duże, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55m2. Mieszkanie mieści się na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym i posiada piękną loggię. Pokoje ( powierzchnia 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rokicie

Łódź,łódzkie

187 000 zł52 m² 3 561,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

M4 ok. Ronda Lotników Lwowskich bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53m2, zlokalizowane na drugim pietrze czteropiętrowego bloku w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

299 000 zł85 m² 3 532,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta a jedyną przeszkodą jest podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Namysłów

Namysłów,opolskie

187 000 zł62 m² 2 992 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze, ale dostepne są również na innych kondygnacjach. Mieszkanie w stanie deweloperskim.w budynku są również mieszkania trzypokojowe na poddaszu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij