dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

333 000 zł45 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, grzegórzki, al. Pokoju. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

97 000 zł45 m² 2 155,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Piętro: wysoki parter Piwnica: tak Stan lokalu: do remontu Okna: nowe pcv Balkon: tak Powierzchnia użytkowa [m2]: 45,00 Ilość pokoi: 3 :link do strony :kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Kobierzyńska. Mieszkanie o powierzchni 90 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1999 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

129 000 zł33 m² 3 966,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Zapraszam na prezentację! Luksusowa kawalerka wraz z umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Kraków,małopolskie

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, bieńczyce, osiedle Niepodległości. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bodycha

Warszawa,mazowieckie

482 000 zł68 m² 7 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Ładne, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd. Łazienka z dużą wanną i kabiną prysznicową, podwójna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pasymska

Warszawa,mazowieckie

1 428 075 zł173 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Dwupoziomowe mieszkanie 5 pokojowe, 173,1 m2, 2 piętro w 2-piętrowym budynku.Inwestycja zrealizowana. Inwestycja mieści się w zielonej części Bielan. Jest to nowoczesne osiedle, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 85 m2 na sprzedaż. Przytulne wnętrze, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone w centrum miasta, z niezwykłym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

290 000 zł51 m² 5 716,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, kurdwanów, ulica Turniejowa. Mieszkanie o powierzchni 50,73 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł85 m² 6 785,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Bardzo ładne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Usytuowanie okien mieszkania na południowy wschód i północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

251 000 zł69 m² 3 653,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecamy Państwu: mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 68,70 m2, położone na wysokim parterze, środkowe, bardzo ciepłe, bardzo ładne, rozkładowe, położone w bloku z cegły. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opis mieszkania: - mieszkanie fabrycznie nowe, wcześniej nie zamieszkałe, rok budowy 2015 - 2 pokoje o powierzchni ca. 53m2, przy ul. Krasińskiego - 1000m od metra Plac Wilsona, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

125 000 zł56 m² 2 244,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu M-4, o powierzchni 55,7 mkw., usytuowanego na 5. piętrze w wysokim bloku przy ul. Katowickiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bronowice Małe

Kraków,małopolskie

680 000 zł108 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apartament podważający status quo… wszystko co robimy, to staramy się działać inaczej niż wszyscy. Codziennie naszym celem jest zaproponowanie Tobie mieszkań, w których sami chcielibyśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

195 129 zł39 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Akcja promocyjna! do 15 października 2015 rabat cenowy W wysokości 100 zł/m2! oszczędność: 3.942 ZŁ! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,42m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

213 012 zł59 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Trzypokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

137 168 zł38 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

199 872 zł56 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Promocja od dewelopera - mieszkanie na parterze - cena brutto 3600 zł/m2 "oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc Promocja od Dewelopera - Dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, osiedle Mistrzejowice Nowe. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 usytuowane na dziesiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł32 m² 7 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa okazja! Super mieszkanie do natychmiastowego wprowadzenia! Przepięknie zaaranżowane mieszkanie 1-pokojowe, i oddzielną widną kuchnią w doskonałym puncie komunikacyjnym Tarchomina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł22 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Idealne mieszkanie dla młodych osób, wszędzie blisko, świetna komunikacja. Lokal położony przy ul. Nowogrodzkiej róg ul. Kruczej na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

225 000 zł47 m² 4 817,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja w Plewiskach. Termin realizacji I kwartał 2016 r. Mieszkanie na piętrze z balkonem 4 m. Salon z aneksem kuchennym o pow. 16,1 m2. Z salonu wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł53 m² 6 378,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 53 m.kw, położone na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku wielomieszkaniowym. Mieszkanie po remoncie z balkonem. Widok z okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż o pow 48 m2. Blok czteropiętrowy, parter, os. Na Skarpie, wolne od stycznia 2015 roku. Stan mieszkania jest do akceptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobra

Wrocław,dolnośląskie

264 263 zł36 m² 7 340,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane umów się na prezentację mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

379 000 zł56 m² 6 731,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam do sprzedaży luksusowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, monitorowanym kompleksie Bamberski Dwór u zbiegu ulic kościelna/św. Wawrzyńca. Lokal o powierzchni 56,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

249 000 zł44 m² 5 659,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Zachodnia. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 44 m2, użytkowej 34 m2 usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zamenhofa

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł27 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Śliczne, ustawne mieszkanie w Śródmieściu w doskonałej lokalizacji (muranów) przy ul. Zamenhofa. Mieszkanie na 4 piętrze, ciche, jasne i czyste, niedawno po remoncie. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe, rozkładowe ,przestronne, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,10m2 w Ursusie na osiedlu Skorosze. Mieszkanie położone na 6 piętrze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

324 000 zł66 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 66,21 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowe

Kraków,małopolskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, bieńczyce, osiedle Kalinowe. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjne mieszkanie położone przy ulicy Chmieleniec (ruczaj) w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 49 metrów kwadratowych.Skladają się na nią ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży przytulne bardzo zadbane mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane w budynku z roku 1980 w okolicy ul. Gajowickiej. Polecam szczególnie dla rodziny, ale także pod wynajem ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Strzelno

Strzelno,kujawsko-pomorskie

87 000 zł44 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Barcin

Barcin,kujawsko-pomorskie

88 000 zł25 m² 3 522,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

230 000 zł50 m² 4 578,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży mieszkanie położone na terenie Marek. Powierzchnia 50.2 m2 w tym: salon z aneksem kuchennym 20,61 m2, sypialnie ( 9,4 m2, 8,78 m2, łazienka 4,27 m2, przedpokój 7,17 m2. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Słoneczne

Kraków,małopolskie

325 000 zł60 m² 5 380,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy państwu atrakcyjne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,4m2 na os. Słonecznym. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ- sprzedaż mieszkania typu M-4 61mkw. Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku w dzielnicy Północ ( jednostka B). Mieszkanie zmodernizowane.Nowe podłogi panelowe, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

303 085 zł50 m² 6 068,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielona Klecina, to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na wrocławskim osiedlu Klecina. Zielona Klecina propozycja idealna dla osób szukających połączenia komfortu mieszkania w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Słowackiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł54 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, stare Miasto, al. Słowackiego. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z 1968 roku. W mieszkaniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij