dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe, 60m2, warszawa-Targówek, (p. 5 z 7). Mieszkanie składa się z 3 pokoi (10m2, 8m2, 8m2) oraz aneksu kuchennego ok. 20m2, przedpokoju, łazienki i wc (osobno) oraz balkonu ok. 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Osiedle Sztuk Pięknych. W skład 37,5 m2 mieszkania wchodzą 2 pokoje po 11m2, z jednego wyjście na balkon, widna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Bardzo dobra lokalizacja śródmieście w pobliżu starego Miasta,Arkadii. Piękna okolica. Mieszkanie w kamienicy. Jednopokojowe z możliwością przerobienia na dwa pokoje. Duża widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

372 999 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjny apartament na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy z 1930r, w której znajduje się tylko pięć lokali w podwyższonym standardzie. Po dwa na poziomie 0 i 1, plus jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł66 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaz mieszkanie 66m - 3 pokojerozkładowe, łazienka, wc, kuchnia, piwnica, balkon. Mieszkanie na bemowie okolice Wrocławskiej. Mieszkanie znajduje się na 4/9 piętrze w bloku z winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 000 zł46 m² 3 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ofertą sprzedaży jest wygodne 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Pokoje o wymiarach 13/6/10m2 odświeżone, na podłogach panele. W kuchni jasne szafki, glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

850 500 zł135 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Super cena Bardzo ładny rozkład , mieszkanie czteropokojowe z ogródkiem od strony południowy zachód do wykończenia według własnej aranżacji, z dużą ilością zieleni na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

283 000 zł74 m² 3 824,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja ofert: przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M4 na parterze bloku na Bartodziejach. Lokal w pierwotnym układzie 4-pokojowy, z możliwości powrotu do tego stanu. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł67 m² 4 992,55 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 67 m2 przy Galerii Renova Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe składa się z 3 pokoi: widnej kuchni 7,5m2 Łazienki z wanną Do mieszkania przynależy piwnica 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, zadbane, rozkładowe i słoneczne trzypokojowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu po termoizolacji zabezpieczonym domofonem z windami. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Brzeg,opolskie

270 000 zł69 m² 3 906,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie kupione w stanie deweloperskim, wyremontowane, urządzone, zamieszkane 3 lata .Gotowe do wprowadzenia.Salon 16,87m2;sypialnia1 12,89m2;sypialnia2 11,72m2;kuchnia 10,06m2; łazienka 4,60m2;wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

372 000 zł65 m² 5 723,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Szczawnie Zdroju. 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, lazienka osobno z wc, duży balkon. wykończenie mieszkania zostało zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionów Chłopskich

Kwidzyn,pomorskie

77 000 zł29 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ciepłe,środkowe,pokój z wnęką .Niski czynsz. Z okna piękny widok na pradolinę Wisły i na nowy most. Mili, spokojni i życzliwi sąsiedzi. Blisko do kościoła, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

550 000 zł107 m² 5 134,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 4-pok. dwupoziomowy (piętro I i II) apartament o powierzchni 107m² zlokalizowany w centrum Niepołomic. znakomita lokalizacja - Niepołomice Centrum (2km od granic Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipa

Kraków,małopolskie

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow 68 m2 położone przy ul. Św. Filipa, doskonała lokalizacja 200 m od Placu Matejki. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w V piętrowej zadbanej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buczka

Luboń,wielkopolskie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

0% - koszt usługi pokrywa sprzedający! kupujący jest zwolniony Z podatku od czynności cywilno-prawnych (pcc) W wysokości 2%, oferta kwalifikuje się do programu "mieszkanie dla młodych".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wenecjańska

Poznań,wielkopolskie

172 050 zł29 m² 5 924,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wenecjańska to nowe apartamenty zaprojektowane i zoptymalizowane dla potrzeb nowoczesnego Klienta. Inwestycje mieszkaniowe na Chwaliszewie zapewniają dogodną i sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

244 000 zł51 m² 4 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie w budynku z cegły przy ul. Ślężnej. Powierzchnia cał. 51m2, 2 pokoje ( w tym jeden przechodni, istnieje możliwość aranżacji pełnego rozkładu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł70 m² 5 689,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne o powierzchni 70,3 m2 z tarasem 15 m2 i ogródkiem, na wysokim parterze w dwupiętrowym bloku na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

114 757 zł29 m² 3 913,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł78 m² 7 679,49 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Słoneczne, rozkładowe, dwustronne (południe-zachód) mieszkanie, na 9 piętrze przy ul. Górnośląskiej. Trzypokojowe + gabinet, z zamykanym aneksem sypialnym przy salonie. Mieszkanie powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Poręba

Lublin,lubelskie

299 649 zł60 m² 4 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 60,05m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,20m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 8,38m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł163 m² 2 570,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Iron House poleca na sprzedaż bardzo atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Plewiskach. Możliwość dopłat W ramach rządowego programu MDM! 0% pcc, 0% prowizji Domy na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł47 m² 8 905,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowe do odbioru Stan deweloperski bez podłóg i białego montażu. okna drewniane od podłogi, gładzie gipsowe, nowoczesny i funkcjonalny nowy budynek, na chronionym osiedlu. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 549 000 zł156 m² 9 929,49 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Penthouses Z 3 tarasami - W tym 2 na dachu budynku Dwupoziomowy, rozkładowy, dwustronny apartament w stanie deweloperskim z tarasami i ogrodem na dachu budynku I poziom (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

140 000 zł46 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 położone na IV piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Zana w dzielnicy Trzech Wieszczów. Mieszkanie po częściowym remoncie. Na podłogach deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postolińska

Wrocław,dolnośląskie

319 256 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie M4 Serdecznie oferujemy nowoczesne mieszkanie z balkonem położone przy ul. Postolińskiej 1 w dzielnicy Poświętne we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na powierzchni 57,01 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł65 m² 5 061,54 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam na sprzedaż nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie na poznańskich Ratajach. Lokal o powierzchni 65 mkw. położony jest na 14. piętrze 16-piętrowego bloku o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł53 m² 6 722,85 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Kup bez prowizji. Dwustronne mieszkanie z balkonem w okolicy skrzyżowania ulic Kasprzaka i Ordona. Trzy pokoje, oddzielna widna kuchnia. Do mieszkania przynależy piwnica oraz 9 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drużbackiej

Poznań,wielkopolskie

300 000 zł59 m² 5 084,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie położone w Poznaniu, na Grunwaldzie, w okolicy Areny, przy ul.Drużbackiej. Niski blok ? 5-cio piętrowy z windą, ocieplony, z cegły. Lokal jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł66 m² 7 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Bliska Wola. Śliczne mieszkanie 4 pokojowe, nowe, jasne, z dużymi oknami, o pow. 66m2. Kuchnia w aneksie w pokoju dziennym. 2 balkony! Mieszkanie narożne, łazienka i oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

149 900 zł84 m² 1 784,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie po remoncie w spokojnej części Boguszowa. Salon, 2 sypialnie, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, duża garderoba (6m2). Mieszkanie do sprzedaży z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

311 300 zł53 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Starym Podgórzu, okolica ul. Zamoyskiego. Mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni całkowitej 52,8 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 38,2 m2 mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wólki

Nowy Sącz,małopolskie

340 000 zł73 m² 4 652,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o pow. 73m2 na Oś. Wólki, na I piętrze w dwupiętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. 3 pokoje (w tym salon połączony z kuchnią), 2 łazienki, duży narożny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Morskie

Koszalin,zachodniopomorskie

145 000 zł41 m² 3 536,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa w ofercie 2 pokojowe, środkowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze kamienicy, o łącznej powierzchni 40,62m2. Mieszkanie bardzo ciepłe. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| kraków, bieńczyce, os. Przy Arce Do sprzedana 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 52m, usytuowane na 3 pietrze w bloku 4 piętrowym. Stan mieszkania: po remoncie , wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w kameralnym, 4-ro pietrowym budynku na Sadach Żoliborskich, tylko jedno mieszkanie na piętrze. Budynek ocieplony, nowa elewacja, klatka schodowa odmalowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działowa

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł105 m² 5 338,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie nadaje się również na biuro/kancelarię (budynek sądu 200 M od kamienicy) Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, ciche, przestronne mieszkanie w świeżo wyremontowanej kamienicy.