dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł214 m² 5 848,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Apartament na sprzedaż W wilanowie wyjątkowa okazja cenowa apartment for sale in wilanów stan developerski W eksluzywnym miejscu wilanowa, kupujący nie płaci podatku pcc - / apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 86m2 powierzchni znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Pawłowice,śląskie

125 000 zł60 m² 2 075,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie w układzie szwedzkim typu M-4 na ulicy Polnej w Pawłowicach. Duża, ustawna kuchnia z oknem. Trzy nieprzejściowe pokoje, na ścianach tynki i tapety, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

470 000 zł81 m² 5 802,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Śródmieście/ krowodrza- okolice placu inwalidów / ul. Królewska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Słoneczne z dwustronną ekspozycją okien 3 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią Mieszkanie o powierzchni 47m2 lokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku z lat 60. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

359 000 zł74 m² 4 851,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż - mieszkanie 4 pokojowe 74 m2 po generalnym remoncie-wysoki standard, opole centrum. Proponujemy Państwu piękne, oryginalne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

215 000 zł66 m² 3 254,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na Sprzedaż Mieszkanie dwu pokoje Opole, śródmieście o powierzchni 66 m2 na 3 piętrze w kamienicy.Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

85 000 zł44 m² 1 917,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokoje na Zawarciu. Nowa cena! Przedstawiamy do sprzedaży wygodne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w Gorzowie Wlkp. Mieszkanie o powierzchni 44,33 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

82 000 zł50 m² 1 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 50m2 umiejscowione w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie mieści się na parterze. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarie prawniczą, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krowodrza Górka

Kraków,małopolskie

627 886 zł64 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezprowizyjna dla kupującego! Całość wynagrodzenia pokrywa strona sprzedająca. Kraków, krowodrza, kazimierza wielkiego okolice Do sprzedania nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rechniewskiego

Warszawa,mazowieckie

216 873 zł27 m² 7 949,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament typu studio, 27m2, 6 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, praga Południe, ul. T. Rechniewskiego. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 9m2. Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Poznań,wielkopolskie

344 120 zł49 m² 7 020 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z nową atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkań deweloperskich - zajezdnia poznań. W centralnym miejscu Jeżyc jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Kraków,małopolskie

147 130 zł20 m² 7 404,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja Osiedle Oficerskie/ Grzegórzki w okolicy ul. Lotniczej. Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 19.87 m2 mieszczące się na parterze kameralnego jednopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł59 m² 6 694,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na sprzedaż, centrum Pruszkowa, 2 pokoje, 59.16m2 na 3 piętrze z windą - os. "Oligo Park" Bardzo ładne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

130 000 zł20 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| kraków, nowa Huta, mistrzejowice, os. Tysiąclecia Do sprzedania garsoniera o metrażu 20m2, usytuowana na parterze w 4 piętrowym bloku. Stan mieszkania: dobry, okna pcv, kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

398 815 zł51 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferujemy mieszkania w kamienicy w pobliżu ul. Kazimierza Wielkiego dzielnica Krowodrza. W kamienicy będzie przeprowadzonym kompletny remont elewacji oraz części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł84 m² 7 125,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Kup bez prowizji! "Bardzo jasne, ciekawe architektonicznie, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Pradze Południe. Lokal jest usytuowany na trzecim piętrze w budynku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

575 000 zł120 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży przepiękne dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na II i III piętrze w 3-piętrowym bloku wykonanym w technologii tradycyjnej. Opłaty za mieszkanie za 102 m kw. ponieważ nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł61 m² 3 037,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana -podpisana umowa przedwstępna Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku, położonego w centrum Zielonej Góry. Blok położony w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Motycka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł78 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne, nowe, 4 pokojowe mieszkanie na bliskim Targówku. Dostępne w każdej chwili, odświeżone, czeka na nowych właścicieli. Mieszkanie posiada dodatkowo wydzieloną powierzchnię na kącik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Zielona Góra,lubuskie

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana! podpisana umowa przedwstępna eleganckie dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze niskiego bloku w okolicach Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł87 m² 6 807,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 25 tys zł. Na poziomie 1 piętra patio z fontanną do dyspozycji wszystkich mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

349 000 zł62 m² 5 655,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

3 pokojowe mieszkanie Z jasną kuchnią I balkonem al. Jana Pawła - os. Handlowe Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na os. Handlowym w Nowej Hucie. Usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Do sprzedaży apartament dwupoziomowy (bez skosów), sześciopokojowy o pow. 138 m2 w jednej z najlepszych dzielnic Krakowa (krowodrza - Łobzów). Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

247 020 zł53 m² 4 678,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Program Mieszkanie dla Młodych Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,80 m2. Cena sprzedaży wynosi 247 020 zł. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2015r., na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Słupsk,pomorskie

199 000 zł87 m² 2 274,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja! mieszkanie dwupoziomowe W stanie deweloperskim. Tylko 2.300 zł/mkw! NA SPRZEDAŻ przestronne DWUPOZIOMOWE mieszkanie znajdujące się w BLOKU/BUDYNKU wielorodzinnym stylizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

189 900 zł35 m² 5 425,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena Iron House poleca na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w Poznaniu na Grunwaldzie (łazarz) przy ul. Chociszewskiego. Mieszkanie o pow. 34,6m2 na co składają się pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł89 m² 7 325,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej okolicy gotowe do wprowadzenia "od zaraz". Salon z kuchnią -35 mkw, i pokój-13 mkw, II pokój-12 mkw, III pokój- 10 mkw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wenecjańska

Poznań,wielkopolskie

232 541 zł39 m² 5 924,61 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wenecjańska to nowe apartamenty zaprojektowane i zoptymalizowane dla potrzeb nowoczesnego Klienta. Inwestycje mieszkaniowe na Chwaliszewie zapewniają dogodną i sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mława

Mława,mazowieckie

202 400 zł63 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania mieszkania o różnorodnej powierzchni i układzie pomieszczeń położone w nowoczesnym bloku usytuowanym na nowo powstającym kameralnym osiedlu w Mławie blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

59 000 zł50 m² 1 175,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie dwupokojowe położone w kamienicy przy ulicy Chopina na Nowym Mieście. Posiada powierzchnię 51 m2 i składa sie z; przedpokoju, dwóch przestronnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

93 000 zł41 m² 2 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! środkowe, ciepłe mieszkanie W doskonałej, urokliwej lokalizacji szczawienka Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

673 370 zł59 m² 11 395,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży! Przepiękny apartament usytuowany bezpośrednio przy plaży Morza Bałtyckiego w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek. Apartament zlokalizowany jest w budynku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mława

Mława,mazowieckie

159 402 zł51 m² 3 101,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 51,42 m położone w nowoczesnym bloku usytuowanym na nowo powstającym kameralnym osiedlu w Mławie przy ul. Torfa Załęskiego Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilda

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł91 m² 4 619,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie w kamienicy na Wildzie przy ul. Fabrycznej. Lokal zajmuje powierzchnię 91 mkw. i położony jest na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na Żoliborzu. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (20 m2), dwóch sypialni (18; 15,5 m2), łazienki (6 m2) i przedpokoju. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

185 000 zł55 m² 3 372,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa bardzo ciekawa oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na os B o pow. 54, 85 m2 plus piwnica. N ieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku. Pod blokiem miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze ok ul. Rydlówka. W pobliżu ronda Matecznego Mieszkanie jest wykończone - do wstawienia meble kuchenne 0% prowizji oraz 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

281 770 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w Starym Mieście w okolicy ulic Sebastiana/ Sarego/ Dietla. Mieszkanie op powierzchni 29,66 m2 mieści się na 1 piętrze w trzypiętrowej kamienicy która przechodzi gruntowny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij