dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł38 m² 4 830,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Adaptacje poddasza w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie w tej chwili w realizacji. Lokal 2-pokojowy o powierzchni 38,30 m2. Mieszkanie sprzedawane będzie z wykończoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

259 000 zł73 m² 3 567,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje +garderoba+ dwa pomieszczenia gospodarcze 24m2 blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na ulicy Towarowej w kameralnym zakątku osiedla Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barska

Kraków,małopolskie

690 000 zł86 m² 8 007,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjna oferta! Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,14 m2 usytuowane na I piętrze w kamienicy przy ulicy Barskiej, dzielnica Dębniki. Budynek kamienicy wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

89 000 zł24 m² 3 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka bezczynszowa w Centrum al. N.M.P, pow. 24 m kw. 2 piętro w kamienicy. Kamienica po remoncie , domofon, klatka czysta ,zadbana , dwóch lokatorów na piętrze .Nowe okna PCV, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 900 zł43 m² 2 323,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 43m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 38,2 m2 z możliwością zrobienia 2-pokojowego usytuowane w budynku 3 piętrowym z cegły z 1960 r. Wysokość mieszkania 2,80 m. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Sosnowiec,śląskie

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, pogoń, dąbrowszczaków, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 (a) kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

97 000 zł80 m² 1 220,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Starym Zdroju o powierzchni użytkowej 79,50 m2, na którą składają się 2 odrębne pokoje (z możliwością zrobienia trzech), widna kuchnia, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w pasie nadmorskim. Komfortowe, rozkładowe mieszkanie, częściowo po remoncie. Nieruchomość mieści się na 10 piętrze 10-piętrowego falowca. Na powierzchnię 46m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieczorka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

87 000 zł39 m² 2 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura. Mieszkanie z balkonem w niskim bloku, na 3 piętrze. W całym mieszkaniu okna pcv. Kuchnia z oknem, pozostają nowe meble kuchenne, na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

587 000 zł81 m² 7 270,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnym budynku, z garażem podziemnym, nowy Kurdwanów! Zapraszam do oglądania atrakcyjnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji. Nowoczesny, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica po generalnym remoncie-ładne mieszkanie do wejścia- mieszkanie w odnowionej kamienicy w centrum Starego Podgórza, na poddaszu (3 piętro),dobrze doświetlone z odsłoniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

359 059 zł46 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do zakupu mieszkanie o powierzchni 48 metrów kwadratowych zlokalizowane na 4 i ostatnim piętrze budynku w sercu Podgórza przy ulicy Słomianej w Krakowie Lokalizacja: kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne i wygodne mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Szczawna Zdrój, usytuowane w pięknym budynku. Na powierzchnię 77 m2 składają się dwa pokoje, jasna kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1990

Polecamy do sprzedaży dom zlokalizowany w najpiękniejszej części Woli Justowskiej. Dom typu bliźniak wybudowany w roku 1990. Stan domu bardzo dobry do zamieszkania bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wóycickiego

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł115 m² 7 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Piękne mieszkanie w kameralnym budynku na terenie zamkniętym , pięknie usytuowanym - wśród zieleni. Mieszkanie stanowią - Widna kuchnia z jadalnią - oraz duży pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

385 000 zł83 m² 4 616,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 83,39 m2 usytuowane na 2 piętrze budynku mieszkalnego w dzielnicy Łagiewniki. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

280 000 zł39 m² 7 201,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Nowa kawalerka z balkonem na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja! Idealna inwestycja! Zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy: wygodnie mieszkanie 3 pokojowe z pięknym widokiem. Polecam mieszkanie na Prądniku Białym. Zaciszne i spokojnie miejsce w pobliżu ważnego węzła komunikacyjnego i niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wygodne i zadbane mieszkanie na Żabińcu. Polecam mieszkanie na parterze o powierzchni 65m2 na Żabińcu - jest to ciche, spokoje i bezpieczne osiedle z bardzo dogodnym połączeniem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal 70 m2 do adaptacji pod mieszkanie - Mogilska 15b/rondo Mogilskie Lokal na pierwszym piętrze kamienicy - blisko centrum, w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Rondo Mogilskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal 60 m2 do adaptacji pod mieszkanie - Mogilska 15b/rondo Mogilskie Lokal na pierwszym piętrze kamienicy - blisko centrum, w sąsiedztwie węzła komunikacyjnego Rondo Mogilskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

519 000 zł70 m² 7 442,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie na Żabińcu - stan do wejścia! Polecam mieszkanie na Żabińcu - zielonym osiedlu w południowej części Prądnika Białego. Lokalizacja posiada pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2-poziomowe mieszkanie w świetnym stanie, 3 pokoje Do sprzedania 3-pokojowe, 2-poziomowe, wyremontowane mieszkanie na poddaszu niskiego bloku na ul. Turniejowej. Na 52m2 składają się: 3 pokoje, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3-pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji, garaż pod budynkiem w cenie! Zapraszam do oglądania mieszkania w cichej, zielonej części Olszy, w pobliżu ulic Pilotów, ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

660 000 zł83 m² 7 966,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1943

5-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w solidnej poniemieckiej kamienicy - dobra cena! Zapraszam do oglądania bardzo atrakcyjnego mieszkania w okolicy ulic Królewskiej i Konarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

344 000 zł77 m² 4 460,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Niedrogie mieszkanie w spokojnej okolicy i z widokiem na park. Ulica Koszykarska to spokojne miejsce nieco na uboczu Krakowa, jednak bardzo łatwo dostać się stąd do centrum czy innych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

560 000 zł90 m² 6 222,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Piękne mieszkanie z widokiem na cały Kraków z XI piętra! Polecam mieszkanie w wysokim bloku przy ul. Mazowieckiej. Jest to świetna lokalizacja jeśli chodzi o komunikację (także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Kraków,małopolskie

1 400 000 zł130 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Luksusowe mieszkanie w centrum Krakowa. Oferujemy do sprzedania luksusowe ciche mieszkanie w kamienicy przy ulicy Bogusławskiego w centrum Krakowa. Dwupoziomowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

440 000 zł79 m² 5 569,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 79m2 Górka Narodowa Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami, zlokalizowane na 2 i 3 piętrze budynku z 2001 roku, na jednym z osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowy

Kraków,małopolskie

495 000 zł34 m² 14 558,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w samym sercu krakowskiego Kazimierza. Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 34 m2. Obecnie ma ono postać otwartego studia aczkolwiek jest możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachemskiego

Kraków,małopolskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie na Nowej Hucie: 64 metry + duże piwnica i strych! Zapraszam do oglądania mieszkania na osiedlu Na Skarpie. Jest to bardzo wygodna lokalizacja: w pobliżu pełne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 usytuowane na parterze w bloku przy ulicy Pszona, dzielnica Prądnik Czerwony. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej, oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

250 000 zł36 m² 6 868,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Krakowa, z oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane jest na II piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię 36,4m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny i komfortowy apartament ok. 100 m2 w pobliżu Karmelickiej. Mieszkanie w kamienicy przy jednej z przecznic ulicy Karmelickiej. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gurgacza

Kraków,małopolskie

310 000 zł33 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie w cichej części krakowskiego Kazimierza. Polecam 2 pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Gurgacza, na obrzeżach historycznego Kazimierza. Miejsce zapewnia wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

590 000 zł92 m² 6 378,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż przy ul: kluczborskiej (prądnik Biały). Lokal mieszkalny znajduje się na ostatnim piętrze 7-piętrowego bloku. Całkowita powierzchnia mieszkania to 92,5 m2, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Prądniku Czerwonym - nowe budownictwo! Zapraszam do oglądania mieszkania w kilkuletnim bloku na niewielkim ogrodzonym osiedlu, w spokojniejszej części Prądnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

770 000 zł100 m² 7 669,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie 5 pokojowe w ogrodzonym bloku z wewnętrznym ogródkiem - okazja! Mieszkanie w dość nowym (2009 rok), ogrodzonym bloku w pobliżu ulicy Dobrego Pasterza. Bardzo.