dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Półwieś Nowe Budownictwo. Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej ok 42 m2 położone na I piętrze w trzy piętrowym budynku, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń -zapraszam na bezpłatną prezentację- gaj / strońska / piławska /2006r / rozkład Mieszkanie o powierzchni 53,35m2 składa się z : 2 pokoi (ok. 20m2 i 12 m2) jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

299 096 zł53 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,41 m2, w dzielnicy Prądnik Biały. Cena ofertowa: 299 096 pln Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 39m2, usytuowane na 2-gim piętrze w bloku z 2010r., Metraże pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym 21,m2, - sypialnia 8,m2, - przedpokój 5,m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 -pokojowe mieszkanie przy ul. Pilotów w dzielnicy Olsza na Prądniku Czerwonym. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1975 roku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł73 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Mieszkanie 4 pokojowe z aneksem kuchennym. W pokojach na podłodze deska barlinecka [3 pokoje], panele [1 pokój]. Aneks zabudowany ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

190 000 zł74 m² 2 572,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Okazja! obniżka ceny aż z 259.000zł! Mieszkanie 3 pok z ogródkiem w znakomitej lokalizacji! Usytuowane na ul. Piłsudskiego w kamienicy z osobnym, całkowicie niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł87 m² 7 011,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Budynek strzeżony w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu Park Szczęśliwicki. Mieszkanie na poddaszu - powierzchnia całkowita 116 m2, użytkowa 87 m2. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topolowa

Kraków,małopolskie

540 000 zł79 m² 6 835,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

| oferujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79m, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy z 1910 roku, zlokalizowanej przy ul. Topolowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wężyka

Kraków,małopolskie

420 000 zł74 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 74 m , zlokalizowane na ul. Wężyka w Czyżynach , cena do negocjacji!. usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu 10 piętrowym , blok został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

269 000 zł105 m² 2 560,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta bezpośrednia! koszty pośrednictwa pokrywa sprzedający! Bardzo przestronne i ciepłe mieszkanie trzypokojowe o pow. 105,05 m2 zlokalizowane w kamienicy na II piętrze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł35 m² 4 978,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, śródmieście. Ceny jak U dewelopera najważniejsze informacje: lokalizacja: bydgoszcz, śródmieście Powierzchnia mieszkania razem: 33,19 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł60 m² 6 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - 100 m od bloku, - zaplanowana jest stacja metra przy Urzędzie gminy Bemowo (800 m od bloku). Mieszkanie trójstronne - dwa pokoje z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

155 000 zł58 m² 2 692,84 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, bohaterów Monte Cassino, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż przestronne, słoneczne i rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne mieszkanie Z antresolą-umeblowanie I wyposażenie W cenie Całościowy metraż mieszkania przy podłodze wraz z antresolą to ok 95 m2, powierzchni użytkowej 52,1 m2. Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Warszawa,mazowieckie

423 000 zł63 m² 6 682,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do metra blisko ok. 7 min., mieszkanie ładne - kwadratowy pokój dzienny ok. 23m2 z wyjściem na loggie ok. 7m2 i z widkoiem na zieleń, jak na park! Do salonu przylega kuchnia ok. 7m2 - można ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Skargi

Piekary Śląskie,śląskie

49 900 zł21 m² 2 331,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie usytuowane na dziesiątym piętrze zadbanego i ocieplonego bloku o wysokiej zabudowie znajdującego się w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

92 000 zł27 m² 3 394,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz mieszkanie położone blisko centrum Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o powierzchni 27,10m2 usytuowane na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

194 000 zł56 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży bezczynszowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,28m2 usytuowane w okolicy Osiedla Letniego w Stargardzie Szczecińskim. * mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

138 000 zł48 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie Z ładnym widokiem. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na 9piętrze budynku na Osiedlu Pomorskim. Osiedle bardzo dobrze zagospodarowane, w pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Warszawa,mazowieckie

561 000 zł57 m² 9 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1959

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu Rynek Starego Miasta. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

125 000 zł56 m² 2 244,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne, słoneczne i wyremontowane mieszkanie kategorii M4 z balkonem, o pow. 55,70m2, na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (dwie windy). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

430 000 zł67 m² 6 417,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w Pruszkowie, na 3 pietrze w samym centrum miasta. Osiedle strzeżone, nowoczesne. Mieszkanie o powierzchni 67 m na 3 piętrze z tarasem. Do mieszkania przynależy garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

214 000 zł47 m² 4 553,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt tel. Komfortowe dwa pokoje na Osowej Górze budynek odebrany w 2010 roku z cegły. Mieszkanie na pierwszym piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym. Duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł50 m² 2 780 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Bez czynszowe, ciekawe mieszkanie położone przy spokojnej uliczce na Nowym Mieście niedaleko kościoła w okolicy ulic Ciechocińskiej, rymanowskiej, nałęczowskiej. Na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 521,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania obszerne W pełni rozkładowe mieszkanie położone na 3 piętrze trzypiętrowego budynku znajdującego się przy ulicy Horbaczewskiego we Wrocławiu. Na całkowitą powierzchnię 77,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

470 592 zł73 m² 6 446,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Osiedle położone na Pradze Południe w pobliżu Parku Leśnika oraz trasy Siekierkowskiej i Łazienkowskiej, jest idealne dla ludzi ceniących spokój, a jednocześnie bliskość tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu stacji metra. Pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, centrum handlowe. Osiedle strzeżone, zamknięte. Mieszkanie czteropokojowe, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na os Hutniczym o pow. 60m2 znajdujące się na 7 piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Blok zbudowany z cegły. Lokal jest dawną adaptacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie Lasku Bielańskiego i terenów awf. Doskonały punkt komunikacyjny, pełna infrastruktura usługowo-handlowa. Budynek z cegły, z lat 50-tych, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 945 zł43 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Morelowe

Zielona Góra,lubuskie

169 000 zł62 m² 2 725,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Morelowym. Mieszkanie o pow. 62 m2 położone jest na parterze w budynku 2 piętrowym zlokalizowanym blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

680 361 zł128 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 4 pokoje, 128,37 m2, 5 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, włochy, u.Obywatelska. ~gotowe do odbioru.~~INWESTYCJA Inwestycja znajduje się na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

122 000 zł38 m² 3 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 W centrum rybnika. Na sprzedaż lub zamianę oferujemy mieszkanie M-3 zlokalizowane w centrum Rybnika. Powierzchnia mieszkania 38 m2, znajduje się na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Luboń,wielkopolskie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka o powierzchni około 33m2 położona na trzecim piętrze bloku z windą w Nowym Centrum Lubonia. Pokój wraz z aneksem kuchennym , który jest zabudowany meblami wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

198 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja - Centrum Opola! askania nieruchomości oferuje na sprzedaż jasne, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

377 600 zł64 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie przy ul. Dobrego Pasterza w stanie deweloperskim. Trzypokojowe mieszkanie z kuchnią w przedpokoju, znajdujące się w kameralnym bloku na Prądniku Czerwonym w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne i bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 72,60 m2. Rozkładowe, składające się z trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Koszalin,zachodniopomorskie

139 000 zł40 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,80 m2 na parterze w bloku 4 - kondygnacyjnym. Dwustronne, słoneczne, stolarka okienna drewniana. W pokojach i przedpokoju na podłodze parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Koszalin,zachodniopomorskie

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:9/9