dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł84 m² 7 041,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Kup bez prowizji Mieszkanie 4 pokojowe .Znajduje się na 3 pietrze w 5 piętrowym budynku.Budynek oddany do użytkowania w 1992 r.(cegła). Zadbane i dobrze utrzymane, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zientarskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

271 502 zł66 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz. Z kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Zabrze,śląskie

163 000 zł70 m² 2 344,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone na trzecim piętrze, czteropiętrowej kamienicy znajdującej się w centrum Zabrza, przy ulicy Wolności 249. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 69,53 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł79 m² 8 355,39 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kamienice w dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta. Kamienica po remoncie - klatka schodowa czysta, nowa winda. Instalacje wymienione. Okolica zielona, 5 minut pieszo do Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Warszawa,mazowieckie

345 552 zł31 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Osiedle zamknięte, strzeżone. Wysoki parter. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, oddzielonej kuchni, łazienki, przedpokój, wykończone wysokiej jakości materiałami. Na podłodze w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wczasowa

Ustka,pomorskie

195 000 zł43 m² 4 507,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta zamiany mieszkania-43,26m na mieszkanie mniejsze-najchętniej do drugiego pietra i do remontu.Proponowane mieszkanie jest dwustronne,nowe drzwi antywłamaniowe,przedpokój robiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł46 m² 2 527,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Śródmieściu po generalnym remoncie o pow. 45,50m2 usytuowane na 1- piętrze w kamienicy. Na lokal składają się dwa pokoje z czego jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł91 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na platformie górnej - w cenie mieszkania. Mieszkanie 4 pokojowe z aneksem kuchennym. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| do sprzedania 2 pokojowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej, krowodrza. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym kompleksie o niskiej zabudowie, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

168 000 zł48 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Klient bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! oferta bezpośrednia! klient Do sprzedaży ciepłe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

93 000 zł64 m² 1 443,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Odstąpię 3 -pokojowe mieszkanie tbs w Ciechocinku. Lokalizacja - spokojna okolica, blisko park sosnowy. Blok październik 2009r. Na wyposażeniu w cenie pozostaje: - meble kuchenne - komplet mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Pruszcz Gdański,pomorskie

219 000 zł56 m² 3 903,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Klimatyczne, przytulne mieszkanie gotowe do wprowadzenia W nowym budownictwie dostępne w MDM. Atrakcyjne mieszkanie w Pruszczu Gdańskim na nowym zamkniętym osiedlu w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

169 900 zł53 m² 3 205,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga!kupujący decydując się na tą nieruchomość nie płaci prowizji agencji. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Sochaczewie z balkonem. Mieszkanie własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ursynów

Ursynów,mazowieckie

383 637 zł48 m² 7 913,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokoje, 48,48m2, 2 piętro w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, ursynów, ul.Kłobucka. Do lokalu przynależy loggia o powierzchni 4m2. Termin oddania IV kwartał 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chopina

Stargard,zachodniopomorskie

180 000 zł50 m² 3 578,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na Osiedlu Chopina w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,30m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł62 m² 4 373,98 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż wygodne mieszkanie 3-pokojowe, położone na popularnym osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Wokół wiele terenów rekreacyjnym i spacerowych, nieopodal Arkonka, las Arkoński, jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł62 m² 4 373,98 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł54 m² 3 491,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Polecam mieszkanie w odnowionej i ocieplonej kamienicy na Niebuszewie. Wyremontowana klatka schodowa. Rozkładowe pokoje o powierzchni ok. 16, 12 i 12 m2. Na podłodze parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania mieszkania w Woli Duchackiej. 3-pokoje plus kuchnia.Mieszkanie zostało przerobione z 2 na 3 pokoje, nowy balkon, blok ocieplony, 4 piętro z 4. Mieszkanie przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

790 000 zł104 m² 7 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Konarskiego o powierzchni 104 m2. Usytuowane na wysokim parterze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

268 000 zł39 m² 6 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

| stare Miasto, ul. Bosacka. Jednopokojowe mieszkanie w wspaniałej lokalizacji bardzo blisko Rynku Głównego, galerii Karkowskiej, dworca Głównego. Całkowita powierzchnia to 39 m2 , na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wola

Warszawa,mazowieckie

236 500 zł26 m² 9 231,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

! kawalerka 25,6m2 + 9,6m2 tarasu + 17m2 ogródka! szybki termin odbioru Przytulna kawalerka w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Pokój 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| kraków, nowa Huta, stara Huta, plac Centralny, al. Solidarności, os. Centrum A Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 55 m, usytuowane na 1 piętrze w bloku 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ateńska

Warszawa,mazowieckie

915 000 zł82 m² 11 192,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 82 m2 ulokowane na Saskiej Kępie w 4 piętrowym budynku apartamentowym przy ulicy Ateńskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (winda) i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł51 m² 4 417,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż: bydgoszcz, centrum. Najważniejsze informacje: lokalizacja: bydgoszcz, centrum Metraż: 50,93 m2 Liczba pokoi: 2 Stan techniczny: okna pcv, na podłogach w pokojach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice. Śliczne, 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne, z balkonem. Przedstawiam Państwu bardzo zadbane mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł52 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na VII piętrze budynku z 2000 roku na wrocławskim Śródmieściu! Na całkowitą powierzchnię 51,70 mkw składają się dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o metrażu 42m ,w inwestycji Tarasy Wiślane blisko Galerii Kazimierz, na ul. Kotlarskiej , cena 345 000 ( wyposażenie kuchni i lazienki w cenie),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Gliwice,śląskie

167 000 zł43 m² 3 861,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna oferta dla osób, które poszukują nieruchomości w centrum miasta, ale jednocześnie dla amatorów ciszy i spokoju. Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie po remoncie szczególnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Cetyń

Cetyń,pomorskie

85 000 zł53 m² 1 598,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Trzypokojowe mieszkanie z ogrodem w miejscowości Cetyń (odległość do Bytowa 28 km, do Słupska 31 km). Wymieniona instalacja elektryczna (częsciowo miedziana), grzejniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

95 000 zł30 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem lub na sprzedaż kawalerka położona na parterze bloku w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie składa się z: jednego pokoju, kuchni z jadalnią, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

262 000 zł46 m² 5 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 45,9 m kw. na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klient kupujący nie płaci U nas prowizji! bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! klient oferta bezpośrednia! Na sprzedaż mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjny 1 pokojowy apartament położony na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow.34,97 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| mieszkania między 30 a 40 m2, 2 pokojowe w odremontowanej kamienicy przy ul. Zarzecze, bronowice. Okolica ul. Armii Krajowej. Kamienica po generalnym remoncie: - nowe piony wodno- kanalizacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palacha

Kraków,małopolskie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| krowodrza, ul. Palacha. Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Do częściowego wykończenia. Mieszkanie o metrażu 38 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam śliczne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 43,41 mkw. Składa się z salonu z aneksem kuchennym (20,79 m2), , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! ~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż mieszkanie ciepłe, słoneczne, w bardzo dobrym stanie, usytuowane na wysokim parterze w bloku 4 piętrowym.~Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

165 000 zł61 m² 2 722,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w nowej części Osiedla Piastowskiego. Okna nowe pcv. Pokoje jasne i słoneczne. Zadbana klatka schodowa. Niskie koszty utrzymania. Cena podlega negocjacjom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zamoyskiego, stare Podgórze, o metrażu 33,8 m, w skład mieszkania wchodzą: 2 oddzielne pokoje, aneks kuchenny w przedpokoju, łazienka.