dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

165 000 zł43 m² 3 835,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe M-3 znajdujące się na Bałutach.Mieszkanie świeżo wyremontowane o powierzchni użytkowej 43,19 m2, usytuowane jest na 7 piętrze w wieżowcu z 1980 roku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

263 000 zł38 m² 6 921,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie rozkładowe - dwa pokoje z widną kuchnią. Pokoje o metrażach: 16 ; 9 m2 - na podłodze mozaika. Kuchnia 5 m2. Łazienka, toaleta razem. W kuchni, łazience glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołowska

Gliwice,śląskie

135 990 zł35 m² 3 885,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w centrum miasta po całkowitym remoncie, na dogodnym drugim piętrze w niskim bloku. Nowoczesna przestrzeń typu "open space" daje wiele możliwości aranżacji wnętrza! Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO remoncie- jasna kuchnia, loggia-Jednopokojowe mieszkanie do wprowadzenia o powierzchni całkowitej 37,8m2. Położone jest na 10 pietrze w wieżowcu. Kuchnia oddzielna, jasna. Pokój ustawny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 706 zł93 m² 5 699,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andrzejowska

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mie szkanie 1-pokojowe, 38 m kw., w cichej uliczce kilka minut od placu Narutowicza (Ochota). Dojazd do centrum 10 minut, w pobliżu Akademia Medyczna i Politechnika. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel. Mieszkanie o powierzchni 70 m kw. na II piętrze. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł110 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Kamienica w dobrym punkcie komunikacyjnym - centrum miasta - w pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie czteropokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. Wysokość mieszkania 2,97 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

440 424 zł66 m² 6 633,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie Mieszkanie 4 pokoje, 66m2, kuchnia w aneksie, 2 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, praga Południe, ul. Majdańska. Do lokalu przynależy balkon o powierzchni 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł47 m² 4 905,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Polecam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,89 m2 które znajduje się na parterze. Pokoje rozkładowe o powierzchni 16, 9, 11 m2. W pokojach na podłogach panele, okna pcv. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

245 000 zł44 m² 5 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

mamy w ofercie dla Państwa nowe 3-pokojowe mieszkanie, przytulnie urządzone z pięknym widokiem na Wodną Dolinę. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie ch Atrium i innych dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

164 000 zł59 m² 2 779,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 59 m2. Cena 164 000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1980r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

652 000 zł70 m² 9 381,29 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Budynek strzeżony w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu stacja metra. Mieszkańcy mają bezpłatny wstęp na basen i do klubu fitness. Istnieje możliwość kupna miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| azory, ul. Stachiewicza Dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Lokal o metrażu 38 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (bez zabudowy), oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

266 000 zł30 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

PO remoncie-osobna ,jasna kuchnia-balkon-bardzo dobra oferta pod wynajem Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Na Błonie ( os. Widok w Bronowicach) o pow. 30m2 mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie na Osowej Górze w bloku z cegły na pierwszym piętrze o pow. 50,27 m kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krowodrza Górka

Kraków,małopolskie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Uwaga! Kupujący na płaci prowizji, wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający. Biuro Nieruchomości global oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow. 35 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Kraków,małopolskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| grzegórzki, olsza, okolica Ronda Mogilskiego, ul. Sowińskiego. Mieszkanie na 2 piętrze (poddasze) kamienicy. Odremontowane, odświeżone, przygotowane do własnej aranżacji. Całkowity metraż to 60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bytom Miechowice Felińskiego - widząc ten adres myślisz świetna lokalizacja, 2 ustawne pokoje, balkon, duża kuchnia z oknem - wyobrażasz sobie idealny układ, centralne ogrzewanie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie z dusza! Zaciszna uliczka z dala od hałasu i zgiełku ulicy. Borek! Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w powojennej kamienicy. Kamienica bardzo zadbana. Prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł63 m² 4 028,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone w środkowej części osiedla w niskim ocieplonym bloku. W pobliżu szkoła, sklepy, komunikacja miejska. Lokal bardzo słoneczny o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Siedlce,mazowieckie

185 000 zł60 m² 3 100,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 60m2 położone w centrum miasta, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Pokój dzienny wykonany jest z gładzi gipsowej, sufity podwieszane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

87 000 zł34 m² 2 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży kameralne, schludne mieszkanie o powierzchni 34m kw. na parterze w 10p. bloku. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł52 m² 6 167,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 51,72 m2, usytuowane w niskim nowym budynku z 2011 roku na nowo powstałym osiedlu na obrzeżach miasta! Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Kraków,małopolskie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji , Rondo Mogilskie, blisko do Rynku, grzegórzki ul. Sądowa Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 54m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Wejherowo,pomorskie

136 000 zł48 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bezpośredni kontakt:   Zachęcamy do oglądania nieruchomości! Wejherowo Centrum ul. Kopernika, mieszkanie o powierzchni 48m2 składające się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł54 m² 2 129,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżona cena o 10tysięcy! Przestronne mieszkanie na czwartym pietrze w dziesięciopiętrowym bloku w dzielnicy Podzamcze. Dwa pokoje, okna wychodzące na południowy-wschód. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

261 331 zł43 m² 6 069 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z ponad 12-metrową sypialnią. Do mieszkania przynależy 5-metrowybalkon. Zielona Klecina propozycja idealna dla osób szukających połączenia komfortu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Czechów

Lublin,lubelskie

330 000 zł63 m² 5 240,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,97m2 na parterze energooszczędnego i nowoczesnego budynku na Czechowie. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

318 000 zł44 m² 7 194,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

| do sprzedania mieszkanie przy ul. Langiewicza o metrażu 44,2 m. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze w 4 piętrowej kamienicy, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

719 153 zł67 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie o powierzchni 66,65 m2, na 4 piętrze o ekspozycji północny wschód i południowy - zachód. Cena ofertowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne w programie MDM śródmieście, 2 pokoje, 1 piętro, ogród, po remoncie Do sprzedania bardzo ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46m2, położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku czteropiętrowego odnowionego i docieplonego w 2013 roku. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 z balkonem 2,9 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Groblice

Groblice,dolnośląskie

339 000 zł125 m² 2 712 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Super okaza! Nowa cena!pilna sprzedaż! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania wyjątkowy reprezentacyjny apartament dwupoziomowy zlokalizowany na nowoczesnym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysłowice

Mysłowice,śląskie

249 000 zł65 m² 3 830,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, w bloku dwupiętrowym na pierwszym piętrze w Mysłowicach o pow. 64,7m2. Widna duża kuchnia , przedpokój, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

87 000 zł41 m² 2 121,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie typu M-3, o pow. 41 mkw., usytuowane na 4. piętrze w wysokim bloku przy ul. Kaszubskiej. Nieruchomość idealna dla osób chcących urządzić lokum według własnego gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

291 560 zł31 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie o powierzchni 31,05 m2, na 1 piętrze o ekspozycji południowo - zachodniej. Cena ofertowa: 291 559,50 pln Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybnicka

Gliwice,śląskie

150 000 zł64 m² 2 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dla tych naszych klientów, którzy poszukują dużego metrażu do remontu! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 64m2. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 800 zł35 m² 2 997,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014