dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Ścinawa,dolnośląskie

147 000 zł44 m² 3 330,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ścinawie o powierzchni 44,14 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku na ulicy Lipowej i składa się z 2 pokoi , łazienki , kuchni , przedpokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł60 m² 4 976,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 60,28 m2 z rynku wtórnego, znajdujące się w centrum Wrzeszcza ale nie przy głównej i ruchliwej ulicy. Jest to ulica Jesionowa, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Amundsena

Gdańsk,pomorskie

189 000 zł30 m² 6 266,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Super oferta mieszkaniowa i doskonała inwestycja pod wynajem. Polecamy Państwu i oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 30,16 m2 usytuowane na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł62 m² 4 624 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane mieszkanie położone w bardzo ładnej i cichej okolicy na Starym Mieście. Całkowita powierzchnia to 62,5 m kw. Na powierzchnię składają się duży, przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Lublin,lubelskie

206 600 zł45 m² 4 611,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja na wrotkowie! szybki termin realizacji: grudzień 2015! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,80m2 na parterze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

220 000 zł61 m² 3 583,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, toalety oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada przestronny, słoneczny salon na planie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

305 226 zł41 m² 7 468,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane umów się na prezentację mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz niedrogiego, przytulnego mieszkania do urządzenia? Przeczytaj uważnie naszą ofertę! Mieszkanie o powierzchni 33 m kw. składa się z przedpokoju, dużej łazienki, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

354 000 zł50 m² 7 080 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro Nieruchomości " global" oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o pow. ok. 50 m2 w dobrej lokalizacji w rejonie ul. Mogilskiej. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Piaski

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia widna. Okna połaciowe. W pokoju na podłodze panele. Kuchnia zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

139 000 zł46 m² 3 054,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe na os. Dolinki Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 45,5 mkw., położone na V piętrze w bloku 10 piętrowym. Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Ruda Śląska,śląskie

78 000 zł36 m² 2 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Rudzie Sląskiej Kochłowicach przy ul. Łukowej. Lokal znajduję się na wysokim parterze w czerto piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w Lublinie na lsm-ie. Pokoje o pow. 18 m2, 10 m2, 10 m2, jeden pokój przechodni, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł62 m² 6 880 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Osiedle spokojne, dużo zieleni, blisko do lasu kabackiego, przedszkoli, szkół, sklepów, przychodni, przystanków autobusowych oraz metra. Budynek zadbany, ocieplony, klatki pomalowane. Mieszkanie zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanistów

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym - standard: po remoncie w 2010 r. - do zamieszkania bez nakładów finansowych. Pokoje o metrażach: 21 ; 10,5 ; 8,5 m2 - na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turka

Kraków,małopolskie

265 000 zł45 m² 5 849,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,3 mkw. położone w zielonej okolicy na Płaszowie przy ul. Turka. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 0/3. W mieszkaniu - salon: 16,4 mkw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

171 720 zł30 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do odbioru w III kwartale 2016 r. o powierzchni: 30 mkw. położone w zielonej okolicy na Prokocimiu nieopodal ul. Wlotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastów

Kraków,małopolskie

210 000 zł38 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osobne pokoje,jasna kuchnia, balkon-mieszkanie dwupokojowe na os. Piastów z widokiem na Rondo Piastowskie. Pokoje są nieprzechodnie, korzystny układ. Lokal składa się z dwóch pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł49 m² 3 163,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (15m/10m/7m), oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie nadaje się do remontu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Gliwice,śląskie

205 000 zł72 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mamy dla Państwa bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie w centrum miasta! Dwa przestronne oraz ustawne pokoje, duża sloneczna kuchnia z zabudową kuchenną.Mieszkanie jest ciepłe, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

121 500 zł40 m² 3 007,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

słoneczne, przytulne mieszkanie po kapitalnym remoncie, z dala od głównych ulic, w cenie 2 szafy przesuwne i umeblowanie kuchni. Cena do negocjacji. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł56 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Mieszkanie - 56 m2, 2 pokoje - 19,1m2 i 13,6 m2, zamknięta kuchnia 9,3m2, łazienka 5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z balkonem w klimatycznej kamienicy Z 1936r. na ul. Ząbkowskiej. Mieszkanie pierwotnie 1 pokojowe z dużą widną kuchnią przerobione na 2 pokojowe z ciemną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł52 m² 5 706 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Pierwotnie mieszkanie 3 pokojowe - obecnie przerobione na 2 pokojowe z możliwością powrotu do poprzedniego stanu. Pokój dzienny powstał z połączenia 2 pokoi (26m) , sypialnia 18m , widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

342 944 zł61 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 93,15 m2 składające się z 4 pokoi, kuchni widnej, z dwóch przedpokoi i dwóch łazienek. Na pierwszym poziomie salon 22,6 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

326 000 zł100 m² 3 266,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w centrum Szczecina o powierzchni 99m2, po kapitalnym remoncie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, szkoły przedszkola. Lokal składa sie z 3 pokoi dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

3 036 000 zł240 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1926

Gotowe do sprzedaży natychmiast piękne, bardzo obszerne i funkcjonalne 5-pokojowe (240 m) mieszkanie w bardzo ładnej i zadbanej kamienicy przy ul. Mochnackiego na Starej Ochocie w tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wergiliusza

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 815,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - 500 m do stacji metra Wawrzyszew. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym - pokoje o metrażach: 18 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

| kraków, prądnik Czerwony, ugorek ul. Pszona Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 34,2 m2, usytuowane na wysokim parterze w 3 piętrowym nowym bloku z 1999 roku. Pokoje jasne 11,3/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Kraków,małopolskie

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

| kraków, bronowice Wielkie, ul. Stawowa Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym zadbanym i ogrodzonym ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 2 piętrowym bloku na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

| kraków, prądnik Czerwony, ul. Nuszkiewicza Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze, w budynku przy ulicy Nuszkiewicza. Blok trzypiętrowy z 1998r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

185 000 zł36 m² 5 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| kraków , Nowa Huta , Stara Huta, w pobliżu Plac Centralny os. Na Skarpie Do sprzedania mieszkanie o metrażu 36 m , usytuowane na na wysokim parterze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| kraków, nowa Huta, bieńczyce, os. Wysokie Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o metrażu 57 m , usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym z lat 70- tych. stan mieszkania: okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bursztynowa

Kraków,małopolskie

430 000 zł67 m² 6 417,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| oferujemy Państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 67m, zlokalizowane na ogrodzonym osiedlu w rejonie Prądnika Białego, ul. Bursztynowa. Mieszkanie posiada: 2 sypialnie (okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ursynów

Ursynów,mazowieckie

235 104 zł32 m² 7 386,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie jednopokojowe, 31,83m2, 1 piętro w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, ursynów, ul. Kłobucka. Do lokalu przynależy loggia o powierzchni 4m2. Termin oddania II kwartał 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myczkowskiego

Kraków,małopolskie

477 000 zł85 m² 5 611,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Ładne, urządzone-2 balkony-spokojne, chronione osiedle- możliwość wydzielenia 2 odrębnych mieszkań mieszkanie dwupoziomowe położone na II i III piętrze + antresola na poddaszu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł42 m² 4 639,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowe mieszkanie w Śródmieściu powstałe w wyniku adaptacji strychu. W pobliżu liczne sklepy i lokale gastronomiczne, basen sds, urząd Miasta oraz Jasne Błonia, targowisko Manhattan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Media miejskie Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 46m kw. w dzielnicy Fabryczna, okolice ulicy Pereca. Lokal składa się z: dwóch pokoi oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowa

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

135 000 zł48 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% Prezentujemy Państwu bezczynszowe 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na I piętrze budynku, usytuowanego na Starówce Kamieńskiej.