dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Police

Police,zachodniopomorskie

136 000 zł31 m² 4 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie. Na podłodze nowe panele oraz nowe drzwi z ościeżnicami. W łazience nowa armatura sanitarna, nowe kafle, lampy. Kuchnia(do której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

70 000 zł20 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka świezo po kapitalnym remoncie. Składa się z pokoju,aneksu kuchennego w korytarzu oraz łazienki z wc ,umywalką i kabiną prysznicową.Nowe okno PCV z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

97 000 zł27 m² 3 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Kawalerka w starym budownictwie, w odnowionej kamienicy na Niebuszewie. Mieszkanie w standardzie podstawowym. Okna pcv, ogrzewanie elektryczne-2 tania taryfa. Wejście do korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

45 000 zł50 m² 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania mieszkanie na Białym Kamieniu przy ul. Daszyńskiego. W pobliżu sklepy i przystanek komunikacji miejskiej. Lokal wymaga odnowienia, składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł38 m² 8 634,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie usytuowane w świetnym punkcie Warszawy przy ul. Wałowej w mieszkaniu jest możliwość zaaranżować dodatkowego pokój poprzez przeniesienie kuchni do pokoju. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława

Żory,śląskie

148 000 zł56 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegółowy opis Do sprzedania w pełni wyremontowane mieszkanie M-4 w nowo ocieplonym bloku znajdujące się w świetnej lokalizacji w centrum Żor.Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł150 m² 2 807,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Stylowe z klimatem mieszkanie w odnowionej kamienicy niskoczynszowej, adaptacja poddasza o pow. użytkowej 113,91, całkowitej 149,60 m2. Brak strefy płatnego parkowania. Poddasze zaadaptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

268 184 zł48 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! inwestycja Inwestycja zlokalizowana na południu Krakowa, w pięknej, zielonej okolicy dzielnicy Podgórze Duchackie, 6,4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł62 m² 3 664 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam! 3 pok. 62,5m2, tylko 229tys do neg. Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Psie Pole- blisko ch Korona. Lokal znajduje się na parterze 1-piętrowej kamienicy z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł54 m² 4 944,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie 3 pok 54m2 w cenie 265000. Mieszkanie 3 pokojowe (w pełni rozkładowe) w bardzo dobrej cenie! Doskonałe dla rodziny jak i pod inwestycję. Trzy oddzielne pokoje, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł68 m² 6 646,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Budynek w cichej spokojnej okolicy. W pobliżu pełna infrastruktura. Budynek zadbany w dobrym stanie - dwie nowoczesne windy. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krowodrza

Kraków,małopolskie

1 150 000 zł76 m² 15 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kraków, ścisłe centrum, okolice Plant. Apartament w zamkniętym, chronionym, monitorowanym, zabytkowym budynku po remoncie kapitalnym i rozbudowie w 2010 roku. Powierzchnia 76 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Siemianowice Śląskie,śląskie

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO negocjacji! pierwsze piętro w dwupiętrowej zabudowie. Polecam ładną, ustawną kawalerkę z balkonem na ptasim osiedlu w Siemianowicach Śl.ul.Krucza, tereny rekreacyjne, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Librowszczyzna

Kraków,małopolskie

720 000 zł74 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży klimatyczny apartament dwupokojowy o pow. ok. 74 m2 w kamienicy na Starym Mieście w rej. ul. Librowszczyzna. Apartament usytuowany na drugim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł44 m² 4 971,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2 świeżo po kapitalnym remoncie, do którego użyto wysokiej jakości materiałów. Ściany gładzone malowane w całym mieszkaniu, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł130 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na parterze w kameralnym budynku, w którym mieszczą się 4 mieszkania. Do mieszkania przynależy 2 - stanowiskowy garaż i piwnica. Parter z tarasem i zejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

309 000 zł62 m² 4 983,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spokojna lokalizacja-kameralny blok-zadbane, osobna kuchnia, balkon Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania trzypokojowego zlokalizowana na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku os Rżąka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaden-Bandrowskiego

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie rozkładowe - trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. Mieszkanie w standardzie podstawowym do generalnego remontu. W pokojach na podłodze wykładzina pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazubów

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł69 m² 7 246,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. Mieszkanie zostało całkowicie odnowione w 2004 r. Pokoje o metrażach: 24 ; 13 ; 13 m2 podłogi drewniane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia widna [oddzielna]. Łazienka, toaleta razem. W pokoju na podłodze panele. Kuchnia zabudowana. W kuchni, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł60 m² 5 421,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Budynek na osiedlu zamkniętym. Cicha spokojna okolica. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. W pokojach na podłodze panele. Aneks zabudowana ze sprzętem agd. Sypialnia przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płońsk

Płońsk,mazowieckie

135 000 zł48 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą jest mieszkanie w Płońsku o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowane na I piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, 2 balkoniki, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł74 m² 4 527,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne, 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie, w pełni rozkładowe i funkcjonalne, z balkonem i widokiem na zielone skwery. Jednocześnie w bliskiej odległości do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

718 284 zł68 m² 10 569,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

La Clarte to inwestycja w miasteczku Wilanów u zbiegu ulicy Sarmackiej i Osi Królewskiej. Bliskość do nowo powstającego Centrum Galeria Wilanów, bogactwo sklepów, przedszkoli, kawiarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

240 975 zł38 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie 2 pokojowe na 6 piętrze z balkonem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 38,25 m2, ekspozycja południowa. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

366 000 zł83 m² 4 409,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie (83m2), 3 pokojowe, rozkładowe z 2 balkonami mieszczące się na 3 piętrze w kamienicy. Na podłogach w pokojach parkiety dębowe, na ścianach gładzie. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - do stacji metra ok 900 m. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie po remoncie - wykończone w wysokim standardzie - do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Police

Police,zachodniopomorskie

137 000 zł31 m² 4 419,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż kawalarkę po kapitalnym remoncie z dużym balkonem. Mieszkanie słoneczne, funkcjonalne. Duży pokój z niego przejście do kuchni. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł48 m² 3 896,91 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Słonecznym. Lokal położony na trzecim piętrze w wysokim bloku. Budynek ocieplony z lat 70-tych. Pokoje o powierzchni 23 i 11m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 990 zł46 m² 4 130,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim centrum miasta. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 46m2, usytuowane na 2piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Obrzycko

Obrzycko,wielkopolskie

119 000 zł52 m² 2 279,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta zweryfikowana przez pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Na sprzedaż lokal mieszkalny w Obrzycku. Położony w bloku na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł50 m² 5 120,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dwupokojowe mieszkanie na gądowie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w sześciopiętrowym bloku przy ul. Horbaczewskiego. Blok ocieplony z windą, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Wieluń,łódzkie

225 000 zł105 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam, duże, bez czynszowe, mieszkanie o pow. 105 m2 położone w ścisłym centrum Wielunia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi w tym jeden pokój z kominkiem, kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

461 448 zł64 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Królewskie Ogrody zlokalizowane są na zachód od centrum Warszawy, przy ul. Obozowej, w spokojnej i otoczonej zielenią dzielnicy Warszawy Woli.~ W pobliżu znajdują się Parki Moczydło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

164 000 zł38 m² 4 340,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Śliczne, wyremontowane mieszkanie na Starówce z pięknym, romantycznym widokiem. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz balkonu.Ściany gładzone, malowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł41 m² 2 414,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z jasną kuchnia i łazienką. Podwieszane sufity, na podłogach panele, parkiet i terakota w kuchni. W przedpokoju szafa zabudowana z lustrami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żylewicza

Gdańsk,pomorskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na morenie Oferowane mieszkanie mieści się na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1984r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (ok.21+10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

327 783 zł39 m² 8 505,01 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

235 000 zł50 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 50 mkw. położone w zielonej okolicy przy ul. Heleny na Bieżanowie Nowym. Lokal dostępny natychmiast. Piętro: 3/4. W mieszkaniu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

254 000 zł35 m² 7 355,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Ciekawe 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 34,53 mkw. położone na Kazimierzu przy ul. Starowiślnej. Dostępne w terminie do uzgodnienia. Piętro: 1/2. W mieszkaniu - przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czechów

Lublin,lubelskie

330 000 zł60 m² 5 508,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowa kameralna inwestycja na czechowie! kup już teraz! Czteropokojowe mieszkanie o pow. 59,91m2 na I piętrze energooszczędnego i nowoczesnego budynku na Czechowie. Zestawienie powierzchni: -.