dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł42 m² 3 349,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam przestronne mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, nowoczesny designe. Wymienione zostały wszystkie okna, drzwi oraz instalacje.Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł58 m² 10 551,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Kamienica w dobrym punkcie komunikacyjnym, szybki dojazd do centrum miasta. Budynek w starej cichej części Saskiej Kępy blisko Ronda Waszyngtona i Francuskiej przy małej jednokierunkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czarkowo

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł70 m² 3 710,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne mieszkanie położone na drugim piętrze niskiego bloku z 2008roku na Osiedlu Czarkowo. Mieszkanie o powierzchni 69,80m2 na których rozmieszczono salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bieżanów

Kraków,małopolskie

299 000 zł59 m² 5 029,44 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3pokojowe o pow. 59,45m 2 w Krakowie- bieżanów. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Składa się z trzech nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

186 000 zł33 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: słoneczne mieszkanie jednopokojowe z osobną widną kuchnią i dużym balkonem usytuowane na 1 piętrze bloku na os. Dywizjonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

240 000 zł53 m² 4 519,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Super oferta! Mieszkanie o powierzchni 53,8m2 w Wejherowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego bloku. Na lokal składa się wyposażona kuchnia w zabudowie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł50 m² 4 307,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na spokojnym osiedlu w lewobrzeżnej części Szczecina. Lokal położony na 4 piętrze w niskim bloku. Ocieplony budek z 1991 roku. Na powierzchnię 49,91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Piastowskim. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie - rozkładowe o powierzchni 49 m2. W skład mieszkania wchodzi: odrębna , widna kuchnia, 2 pokoje,łazienka , wc, balkon, piwnica. Mieszkanie wraz z wyposażeniem kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł57 m² 10 087,70 zł/m²

 

Piętro:7/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - z całodobową ochroną. Lokalizacja: rondo Daszyńskiego, ok. 3-4 minuty drogi, stacje metra, autobusu, tramwaju, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

182 000 zł30 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż apartament 1-pokojowy na malowniczym osiedlu Dolina Słońca w prestiżowej sypialni Szczecina, jaką bez wątpienia jest Bezrzecze. Osiedle ogrodzone, dozorowane i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bieżanów

Kraków,małopolskie

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe o pow. 36m 2 w Krakowie- bieżanów. Mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z : pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

149 000 zł42 m² 3 547,62 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na os.Zawadzkiego. Mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na 12p z dużym balkonem z którego rozpościera się widok na las Arkoński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

228 000 zł48 m² 4 745,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa wyłącznie sprzedający! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48,05 m2 położone w Wejherowie. Nieruchomość mieści się na wysokim parterze kameralnej kamienicy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biruty

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł60 m² 7 820,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd tramwajem do stacji Metra Dworzec Gdański. Do stacji Metro Dworzec Wileński dojazd 3 przystanki. W okolicy pełna infrastruktura. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

198 870 zł36 m² 5 449,99 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja w XV dzielnicy , os. Bohaterów Września -srebrnych Orłów Inwestycja będzie oddana w 2 kw 2016r. Dostępnych ok 100 mieszkań Możliwość zakupu mieszkań w programie MDM ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy blisko centrum miasta. Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Hallera

Warszawa,mazowieckie

248 000 zł36 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Polecamy słoneczną, cichą kawalerkę z balkonem w kamienicy na Pradze. Możliwością adaptacji na dwa pokoje o łącznej powierzchni 36 m. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze(winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim bez prowizji. Szeroki wybór mieszkań na terenie całej Warszawy. Zaoszczędź do 30 tys. złotych korzystając z programu Mieszkanie Dla Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

476 000 zł105 m² 4 533,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie 4 pokojowe w Centrum, ul. Jagiellońska. Mieszkanie znajduje się na Ip. w kamienicy trzypiętrowej. Wejście frontowe. Lokal nadaje się znakomicie również na biuro, kancelarię czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Uwaga! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedania piękne dwupokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 zlokalizowane w Płaszowie w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne 3 pokojowe mieszkanie położone w malowniczej, cichej i zielonej części lewobrzeżnego Szczecina. Dwa poziomy rozplanowane są na 70 m2 powierzchni całkowitej (49m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł24 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładnie rozplanowana kawalerka na Gocławiu w świeżo oddanym budynku na osiedlu park Ostrobramska wybudowany przez uznanego developera firmę Skanska. Mieszkanie jest wykończone ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie o pow. 70m2 w Dąbrowie Górniczej (gołonóg), położone na 7 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie. Mieszkanie jest po remoncie, remont został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

359 464 zł55 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

368 928 zł68 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł74 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w okolicach szpitala nr2. 3 pokoje, kuchnia, duża łazienka z wc, zabudowana loggia. mieszkanie rozkładowe w pięknie wyremontowanym budynku. Aktualnie ogrzewanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myczkowskiego

Kraków,małopolskie

477 000 zł85 m² 5 611,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu, mieszkanie dwupoziomowe, na 2 i 3 piętrze w budynku 3-piętrowym + antresola na poddaszu. Powierzchnia użytkowa 75m2, powierzchnia całkowita 85m2. I poziom (35m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

229 000 zł68 m² 3 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w bloku 11-piętrowym. Pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia, przedpokój, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne, trzypokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na ul.Tysiąclecia. Pokoje są niezależne, widna kuchnia, przedpokój,łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł74 m² 7 906,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Kameralny budynek w cichej spokojnej okolicy. Komunikacja: stacja metra 10-15 min spacerem, w pobliżu przystanek autobusowy. Budynek ogrodzony. Mieszkanie czteropokojowe, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

160 000 zł54 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i dość dużego korytarza jak widać na zdjęciach. Do mieszkania przynależy również piwnica. Jest centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

294 625 zł47 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł77 m² 6 981,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rozkładowe, ciche mieszkanie 77 m2, 3 pokoje (20, 16 i 11 m2) w budynku z 2006 roku w doskonałym punkcie komunikacyjnym w pobliżu Ronda Wiatraczna. Kuchnia (11 m2) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

366 000 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. Cicha spokojna okolica - dużo terenów zielonych. W pobliżu przystanek komunikacji miejskiej - autobus, tramwaj. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

248 000 zł58 m² 4 313,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bardzo ładne mieszkanie w Śródmieściu. Przestronny, słoneczny salon, piękne wyłożone kafelkami łazienki oraz duża przestrzeń to bez wątpienia atuty tego mieszkania. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł59 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bemowo - budynek z 2001r. - mieszkanie 2 pokoje 59m2. Lokal składa się z kuchni z oknem otwartej na salon -.6,7m2, dużego salonu -. 24,3m2 z którego jest wyjśćie na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wrocław,dolnośląskie

276 819 zł52 m² 5 298,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie z możliwością zakupu w programie MDM. Idealne miejsce do zamieszkania, spokojne, zaciszne wśród zieleni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

248 990 zł62 m² 4 042,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Państwa Mam do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe osiedlu Zielone Wzgórza w niskim, czteropiętrowym budynku. Nieruchomość składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

345 000 zł64 m² 5 390,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oddzielne pokoje, jasna kuchnia, balkon-mieszkanie o korzystnym układzie znajdujące się przy ulicy Fatimskiej. Składa się ono z czterech nieprzechodnich pokoi, oddzielnej, jasnej kuchni,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij