dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janinówka

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł34 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Budynek ocieplony, odświeżona elewacja. Instalacje wymienione. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia ciemna. Remont w mieszkaniu przeprowadzono w 2010 r. Pokój 20 m2. Kuchnia 5 m2 - zabudowana. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł107 m² 11 215 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament for sale in wilanów mieszkanie na sprzedaż W wilanowie W mieszkaniu została położona drewniana podłoga o ciepłym, brązowym odcieniu. W kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł71 m² 3 352,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż mieszkania w znakomitej lokalizacji. Centrum miasta, blisko Jasne Błonia, w pobliżu komunikacja miejska i wszystkie obiekty użyteczności publicznej. Dzięki położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Bieżanów

Kraków,małopolskie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Uwaga! Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający. Biuro Nieruchomości global oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. ok. 60 m2 w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł38 m² 10 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na wysokim parterze, ok.350 cm do parapetu. Rozkładowe, kuchnia widna. W pokojach na podłodze parkiet przykryty panelami.Glazura i terakota około 4 letnia. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe, wykończone, gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i ogródkiem. Dobra wiadomość dla Kupującego- przy zakupie tej nieruchomości nie płaci prowizji. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

222 000 zł35 m² 6 342,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie! Kamienica z mediami miejskimi! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy, położonej w doskonałej lokalizacji, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

878 000 zł87 m² 10 092 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny, świetnie zlokalizowany, apartament z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Mieszkanie, zaprojektowane przez pracownię jmw Architekci. Posiada, poza wygodnym salonem i częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

366 660 zł68 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej dzielnicy- politechnika o powierzchni 38 m kw, mieszkanie na drugim piętrze (blok ma cztery piętra). Wyposażenie mieszkania obejmuje meble, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

602 370 zł67 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie na pierwszym piętrze w dzielnicy Stare Miasto o powierzchni 66,93 m2, ekspozycja zachodnia. Cena ofertowa to: 602.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł74 m² 9 635,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Kamienica w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do ścisłego centrum miasta. Mieszkanie przearanżowane na cele biurowe - 4 pokoje, łazienka, toaleta oddzielnie. D o potrzeb mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

199 000 zł73 m² 2 726,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży znakomicie zlokalizowane duże czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na czwartym piętrze bloku czteropiętrowego położonego w bardzo cichej i spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

915 900 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania apartament 3 -pokojowy 64m2 usytuowany na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Zlokalizowany na Śródmieściu ul. Koszykowa. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł77 m² 3 653,44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne mieszkanie w centrum miasta, z pięknym widokiem. Lokal o powierzchni 76,64m2, składa się z 3 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł42 m² 4 976,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwa rozkładowe pokoje z kuchnią, łazienką, wc i przedpokojem o powierzchni 42m kw., DODATKOWO TRZECI POKÓJ zaadoptowany z korytarza o pow. 6,7m kw. za 37 zł/m-c (dzierżawa od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

272 805 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na 3 piętrze z balkonem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 41,97 m2, ekspozycja wschodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na parterze w kameralnym budynku, w którym mieszczą się 4 mieszkania. Do mieszkania przynależy 2 - stanowiskowy garaż i piwnica (80 mkw). Parter; z tarasem ok 30 mkw. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

189 000 zł30 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w Poznaniu, na Wildzie przy ul. Różanej. Ul. Różana leży na pograniczu dwóch dzielnic Wildy i Starego Miasta. Jest więc położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

357 000 zł68 m² 5 211,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż ładne, słoneczne mieszkania w bardzo dobrym standardzie na Gumieńcach. W pobliżu centrum handlowe, komunikacja miejska, szkoła, przedszkole oraz piękny park z placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji- w centrum Piaskowej Góry, a jednocześnie w pewnym oddaleniu od głównych ulic,wszędzie blisko a nie dociera hałas ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

175 000 zł66 m² 2 651,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 centrum cena. 175 tys Mieszkanie czteropokojowe w Centrum ul. Kościuszki , pow. 66 m kw,7 piętro wieżowiec. Układ okien wschód-zachód , duży balkon na całej szerokości pokoju. Osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

300 176 zł41 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Mieszkanie na I piętrze z balkonem (ekspozycja wschodnia) o powierzchni 41,12 m2 składające się z: - pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne, ciche mieszkanie na 3 piętrze.Okna wschód - sąsiedni budynek, zachód balkon z salonu - widok na panoramę Warszawy. Dobra komunikacja. Blisko dwa C.H.( Targówek, Marki). W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

376 656 zł57 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do zakupu wspaniałe, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym i monitorowanym osiedlu w centrum Bronowic Wielkich, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

505 920 zł57 m² 8 817,01 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rżąka

Kraków,małopolskie

348 000 zł61 m² 5 677 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow. 61,3m 2 w Krakowie (rżąka). Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z: 3 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gwardii Ludowej

Gliwice,śląskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne, jasne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Gwardii Ludowej. Mieszkanie z dużym słonecznym balkonem. Okna nowe pcv, drzwi wewnętrzne nowe, na podłogach panele/płytki. Łazienka wykafelkowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży 2 pokojowe 42 m2 słoneczne mieszkanie przy ul.Jagiellońskiej na Pradze Północ usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym bloku. Budynek z końca lat sześćdziesiątych. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

89 500 zł36 m² 2 486,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne M2 36m2, jednostronne z dużym balkonem , wystawa okien na wschód. Mieszkanie w standardzie podstawowym na podłogach lenteks na ścianach tapety.Wymieniona stolarka wew. i zew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Białystok,podlaskie

228 000 zł61 m² 3 713,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piaski *** 61,40 m2 *** Trzy pokoje Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 61,40 m2, znajduje się na I piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 331 654 zł121 m² 19 289 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania apartament 4-pokojowy, o powierzchni 120 m2. Kuchnia z aneksem (możliwość stworzenia oddzielnej). Umiejscowiony na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

506 000 zł56 m² 8 987,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym - osiedle Scandinavian House. Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatnie 30 tys zł. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł80 m² 8 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Ochota Szczęśliwice, przy ulicy Opaczewskiej, na tyłach centrum handlowego Blue City. Doskonała lokalizacja 5 min spacerem do parku, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł43 m² 4 427,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Polecam na sprzedaż mieszkanie atrakcyjnie położone w dzielnicy Pogodno. Okolica bardzo cicha i spokojna. W około dużo zieleni. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

183 000 zł52 m² 3 485,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 metrów na 3-im piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Pojezierska (ul. Sierakowskiego przy Olsztyńskiej blok stoi w większej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Waga! prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam państwa uwadze przestrzenne, czteropokojowe mieszkanie położone w sercu poznańskich Jeżyc (ulica Jana Długosza). Powierzchnia : 90m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bieżanów

Kraków,małopolskie

244 800 zł45 m² 5 400,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości global oferuje Państwu do sprzedażny nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. ok. 45m2. z tarasem i ogródkiem w kameralnym nowym budynku w spokojnej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicza

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Polecam do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem ( pierwotnie cztero pokojowe) o metrażu 62,85 przy ulicy Kuźniczej. na trzecim piętrze w dziesięcino piętrowym bloku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do ścisłego centrum miasta. W pobliżu szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe, usługowe. Mieszkanie rozkładowe - trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

247 401 zł39 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na drugiej kondygnacji z balkonem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 39,27 m2, ekspozycja wschodnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij