dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł42 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam ciekawą kawalerkę z możliwością przebudowy na dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Mieszkanie w super lokalizacji na ul.Bukowska 1, bezpośrednim sąsiedztwie ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m2. Jest bardzo dobrze wykończone. Znajdują się w nim: salon o powierzchni 20 m2, który jest połączony z kuchnią 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Puck

Puck,pomorskie

205 433 zł49 m² 4 181,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupuj bez prowizji! Na sprzedaż jedno z czterech mieszkań dwupokojowych z oddzielną kuchnią oraz wyjściem na przestronny balkon. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,13m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł76 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Górczewska Park na Warszawskiej Woli. Kondygnacja 5/5. Mieszkanie sklada się salonu, kuchni 2 sypialni łazienki oraz toalety.Duży hall. Ogromnym atutem sa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł53 m² 6 961,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie rozkładowe w niskim, kameralnym bloku na Pradze. Budynek z 2006 roku. Kuchnia widna, umeblowana. Pokoje 18m i 14m. Balkon. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arctowskiego

Gdańsk,pomorskie

263 000 zł49 m² 5 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetnie zlokalizowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie (48,9m2) na czwartym piętrze znajdujące się w Gdańsku na Morenie. Mieszkanie dostępne od lutego 2016 budeynek: - blok 8-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Malinka

Opole,opolskie

168 000 zł44 m² 3 826,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe osiedle bezpieczne Opole Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,90 m2, składające się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł87 m² 3 321,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa oferta - mieszkanie z tarasem, z niego widok na las. Duże trzypokojowe mieszkanie na Osowej Górze, o pow. 85m2, usytuowane na pierwszym piętrze bloku z cegły. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

252 000 zł33 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe przy parku Skaryszewskim. Mieszkanie w amfiladzie ( z pokoju większego wejście do sypialni i kuchni). wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne , gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealne dla rodzin z dziećmi na osiedlu plac zabaw oraz przedszkole.Cicha, spokojna okolica. Mnóstwo zieleni. Tuż przy bloku przystanek autobusowy- - linie 527, 120, 732, n11. W planach budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

590 000 zł126 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o pow. 126m 2 w Krakowie- podgórze. Mieszkanie znajduje się na drugim i trzecim piętrze trzypiętrowej Kamienicy. Kamienica z 1990r. Dużą zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Simplerent oferuje do kupna przestronne mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze kompletnie odnowionej i częściowo ocieplonej kamienicy z monitoringiem oraz własnym ogródkiem, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Simplerent Nieruchomości Spółka z o.o.oferuje do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Władysława Łokietka (Krowodrza) w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

344 520 zł31 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupuj I nie płać prowizji! Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa strona sprzedająca. Kraków, stare Miasto, ul. Lubelska Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 31,32m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

804 840 zł85 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji! Bez pcc! Nowe, wykończone przez dewelopera mieszkanie (rynek pierwotny) w apartamentowcu na prestiżowym Mokotowie. Trzypokojowy apartament o powierzchni niespełna 90m2. Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

140 000 zł55 m² 2 542,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dostępne W MDM, dwupokojowe mieszkanie, boczna ulica białego kamienia Na sprzedaż gustownie urządzone mieszkanie, składające się z dwóch pokoi, jeden z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł46 m² 3 899,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecam rozkładowe, słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone w Dąbiu. Za dodatkową opłatę można nabyć garaż blaszany. Nieopodal cała infrastruktura miejska przystanki, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 12 Marca

Reda,pomorskie

154 000 zł38 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjną, kameralną, nową inwestycję komfortowych mieszkań w wysokim standardzie. Zlokalizowana w pięknej, cichej i spokojnej dzielnicy Redy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

252 000 zł61 m² 4 131,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizja w studioj Nieruchomości wynosi jedynie 1% brutto ceny transakcji! Zapraszam do zakupu mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 61 m 2. Pokój dzienny z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Derby

Warszawa,mazowieckie

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka własnościowa 27m2 parter , osiedle strzeżone , balkon , w/c glazura i terakota, aneks kuch.- meble kuch. zostają plus agd. w przedpokoju szafa z lustrami zostaje. Niski czynsz 310.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Tychy

Tychy,śląskie

86 000 zł26 m² 3 269,96 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz małego mieszkania blisko centrum - gdzie wszystko będziesz miał W zasięgu ręki ? Ta oferta jest skierowana do Ciebie. Nieruchomość znajduje się na os M na 5 piętrze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł50 m² 4 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji, w środku osiedla, wokół dużo zieleni, puszcza Bukowa. Na całym osiedlu jest wszystko, czego potrzeba do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, w pobliżu stacji metra Młociny, po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Nowa kuchnia w aneksie, w pełni wyposażona w sprzęt agd. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do kupna bardzo ładne, przestronne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze zadbanej kamienicy zlokalizowanej w sercu krakowskiego Kazimierz. Nieruchomość o powierzchni 54m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Rzeszów,podkarpackie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe przy ul. Zbyszewskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. Przy wejściu do klatki domofon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pok z łatwą aranżacją na 3 , możliwość dokupienia miejsca garażowego za 30.000 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ligota

Katowice,śląskie

169 000 zł55 m² 3 092,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe przestronne mieszanie o powierzchni 54 m 2 w Ligocie - Kokocińcu. Niewątpliwym atutem jest korzystny układ lokalu duży , przestronny pokój gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,40m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,40m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,90m2, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

343 000 zł62 m² 5 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na osiedlu Staroniwa - 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia Państwu mieszkanie ma osiedlu Staroniwa przy ulicy Krośnieńskiej. Nieruchomość znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Warszawa,mazowieckie

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na warszawskim Rakowcu (zielona Ochota), piętro 10/10, o powierzchni 49 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju z pawlaczami i zabudowaną szafą (trochę ponad 5 m2), widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

103 000 zł40 m² 2 575 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze. Znakomita lokalizacja, blisko, szkoła, markety, przystanki autobusowe. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mała Góra

Kraków,małopolskie

289 000 zł60 m² 4 800,66 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Simplerent oferuje do sprzedaży komfortowe i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze (winda) bloku z 1980r znajdującego się przy ul. Mała Góra. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

444 108 zł53 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupuj I nie płać prowizji! Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa strona sprzedająca. Kraków, krowodrza, ul. Lubelska Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 52,87m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

310 000 zł68 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe położone w budynku w zabudowie szeregowej.Powierzchnia mieszkania ok 65m2, dodatkowo niewielki ogródek.Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu,ok 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerozolimska

Kraków,małopolskie

489 000 zł84 m² 5 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Simplerent Nieruchomości Spółka z o.o. oferuje do sprzedaży superkomfortowe mieszkanie położone przy ulicy Jerozolimskiej (podgórze) w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi około 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 r. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, składa się z trzech pokoi, w tym jeden z widokiem na Plac Konstytucji (okna wzmocnione więc przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jakubowska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł86 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie - Stara Saska Kępa. Standard wysoki. 2p bez windy, garaż podziemny, komórki lokatorskiej brak, ogrzewanie elektryczne. Z salonu widok na stadion, z drugiej strony mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł102 m² 7 768,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

DO sprzedania unikalne mieszkanie w kamienicy na Starej Pradze o powierzchni 102,34m2. Składa się się z trzech pokoi i dwóch łazienek, mieszkanie wysokie 320m., zachowana oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe w budynku z 2005 r. na osiedlu zamkniętym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marii Ludwiki

Koszalin,zachodniopomorskie

370 250 zł74 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz. Wybierzemy dla Ciebie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij