dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ametystowa

Gdańsk,pomorskie

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w pęknym widokiem. Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze 3-piętrowego bloku przy ul. Ametystowej. Na powierzchnię użytkową 32m2 (44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

183 000 zł21 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone przy ulicy Wrocławskiej (łobzów) w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi około 21 metrów kwadratowych. Składa się ono z ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł36 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w przyjaznej i spokojnej dzielnicy Karłowice. Na pow. mieszkania 36 mkw składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Wrocławia - Oporów. Mieszkanie jest kompletnie urządzone, więc można od razu w nim zamieszkać. Metraż to 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

266 000 zł68 m² 3 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe o pow 68 m2 zlokalizowane w centrum miasta usytuowane na parterze w kamienicy. Cicha i spokojna okolica, blisko do ośrodka zdrowia, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

175 000 zł33 m² 5 239,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjna kawalerka na Ujeścisku. Komfortowa, dobrze utrzymana kawalerka. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze 2-piętrowego budynku z 2003 roku. Na powierzchnię 33,4m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie do remontu za rozsądną cenę. Mieszkanie na Jakubskim Przedmieściu przy ulicy Prądzyńskiego o powierzchni 54 m2 składającego się z 3 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 37m2 w bloku z 2000r. ustawny pokój z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka do własnej aranżacji, przedpokój z extra miejscami na szafy (wnękową, na buty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Poznań,wielkopolskie

259 900 zł47 m² 5 529,79 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie po remoncie, 2 niezależne pokoje (21 m2 i 10 m2), znajdujące się niecałe 200 m2 od przystanku Pestki. Lokal znajduje się na wysokim parterze charakterystycznego 16 piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

154 742 zł40 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży w III etapie inwestycji komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złota Podkowa

Kraków,małopolskie

250 000 zł30 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne mieszkanie z balkonem i ogródkiem na Os.Złota Podkowa w rejonie ul. Tetmajera. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, łącznie z pralką. Pokój +aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mniszek

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w ocieplonym bloku na Osiedlu Mniszek. 2 pokoje, kuchnia, oddzielnie łazienka i toaleta, przedpokój oraz balkon loggia (długość balkonu 5,30m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

182 000 zł60 m² 3 008,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na I Rubinkowie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie posiada: 3 pokoje :duży 25m2 z wyjściem na duży balkon. Średni ok.12m2 i mały ok. 9m2 samodzielną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Słoneczne z południową ekspozycją okien 1 pokojowe mieszkanie z jasną kuchnią. Mieszkanie o powierzchni 32m2 lokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

100 000 zł33 m² 3 030,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! N sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym z cegły na osiedlu Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

228 000 zł39 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 39m2 z możliwością wydzielenia drugiego pokoju. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze budynku z 2003 roku na ul. Ceramicznej. Winda z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bronowice Wielkie

Kraków,małopolskie

414 711 zł65 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Simplerent oferuje do kupna fantastyczne mieszkanie o świetnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym, chronionym, monitorowanym i otoczonym zielenią osiedlu, położonym w centrum Bronowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł50 m² 6 972,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Koszty wynagrodzenia pośrednika pokrywa właściciel. Nabywca realizujący transakcję za pośrednictwem naszego biura nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika. Czy wiesz, że można połączyć życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie położone na III i IV piętrze w budynku z 1999 roku. Pierwszy poziom to otwarta, część dzienna - salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Łaziska Górne,śląskie

77 000 zł26 m² 2 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w Łaziskach, wysoki parter! 77 000 zł *okazja!* (oferta jest także dostępna w programie "mdm") Na sprzedaż kawalerka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

243 000 zł52 m² 4 648,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 52,28m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78m2, od strony południowo-wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

90 000 zł38 m² 2 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy~bezpłatne dordztwo kredytow~oferujemy Państwu na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku czteropiętrowym na najmłodszym osiedlu Bytomia arki bożka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

325 650 zł39 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży gotowe mieszkania na Szczęśliwicach.Inwestycja oddana do użytku. Mieszkania od 2 do 3 pokoi od powierzchni 38,97 m2 do powierzchni 68,64 m 2.Wszystkie mieszkania z balkonami .Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

284 200 zł58 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58,00m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 17,00m2, od strony wschodniej - aneks kuchenny o pow. 4,80m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

124 404 zł59 m² 2 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1pokojowe mieszkanie w Świebodzicach. Mieszkanie po kapitalnym romoncie gotowe do wprowadzenia. Na mieszkanie składa się duża kuchnia z oknem, pokój dzienny z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

718 000 zł98 m² 7 326,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bardzo cicha i spokojna okolica. W pobliżu, szkoła, przedszkole. sklepy, restauracje, na osiedlu place zabaw dla dzieci. Nowe okna [plastikowe, miejsce postojowe, mieszkanie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kolorowe

Kraków,małopolskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam Państwa o zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

189 712 zł48 m² 3 914,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Chorzów,śląskie

178 000 zł48 m² 3 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Różanej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Kołodzieja w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 37 m. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

139 900 zł47 m² 3 005,37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania M3, rozkładowe z balkonem na IX piętrze (żabieniec). Mieszkanie do gruntownego remontu. Na podłogach parkiet w dobrym stanie. Okna wymienione w kuchni i w jednym pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

310 000 zł63 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż: przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na 1 piętrze 2-piętrowego bloku wzniesionego na os. Na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotsisa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy na Biskupienie. Kamienica w idealnym stanie, elewacja bez żadnych ubytków, dach oraz strych po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł163 m² 9 509,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Apartament na sprzedaż W nowym wilanowie apartament na sprzedaż W wilanowie Przedstawiamy do sprzedaży piękny i duży apartament z widokiem na tereny Pałacu w Wilanowie. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Janczarów

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł170 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament do sprzedaży W wilanowie apartment for sale in wilanów Piękny, przestrzenny, wygodny apartament w samym sercu starego Wilanowa. Apartament składa się przestronnego hallu gdzie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Świebodzice,dolnośląskie

125 000 zł45 m² 2 753,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim na ulicy Bolesława Chrobrego. Słoneczne i ciepłe. Okna nowe pcv, na podłogach panele, ściany gładzie. Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

106 500 zł37 m² 2 862,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kopernika. Lokal usytuowany na 7 piętrze w wysokim bloku. Nieruchomość 37 m2 to 2 niezależne pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

221 970 zł45 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,30m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,00m2, od strony zachodniej - aneks kuchenny o pow. 4,00m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

165 000 zł70 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M6 (ukł.2x2)! os. Pawlikowskiego Cena do negocjacji! Mieszkanie M6 (ukł. 2x2) o powierzchni 70 m 2 , znajduje się w Żorach, na os. Pawlikowskiego, na 7 piętrze