dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

510 316 zł52 m² 9 724 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

768 810 zł52 m² 14 672 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

583 493 zł62 m² 9 460 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

500 000 zł37 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Мы также говорим на русском! vibehome ma przyjemność zaprezentować umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37 m , położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Łódź,łódzkie

393 333 zł40 m² 9 955,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Uwaga: zdjęcia mają charakter wizualizacji. Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego oferowania. Nowe mieszkanie w świeżo ukończonej inwestycji przy ul. Wodnej w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 910,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50,5 m2. Położone w jednej z najbardziej pożądanych części Legnicy. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skłodowskiej-Curie

Gdańsk,pomorskie

817 950 zł37 m² 22 299,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,2m2 położone na szóstym piętrze w wieżowcu przy ulicy Kwiatkowskiego. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Opole,opolskie

489 000 zł50 m² 9 696,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż oferuję bardzo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 50 m, położone na parterze solidnej kamienicy z 1912 roku przy ul. Kolejowej w samym sercu Opola -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 064 375 zł70 m² 15 314,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5m , położone na 1 piętrze nowoczesnej inwestycji w Podgórzu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowa

Kłodawa,pomorskie

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dom na sprzedaż Kłodawa - nowoczesny bliźniak z ogrodem, fotowoltaiką i kominkiem Szukasz miejsca, które łączy komfort domu, niskie koszty utrzymania i szybki dojazd do Trójmiasta? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

279 000 zł44 m² 6 355,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe, 2 pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze 1. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

470 000 zł35 m² 13 314,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

365 000 zł31 m² 11 831,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Biała Dolina - jedne z najwyżej położonych działek budowlanych w Szklarskiej Porębie na której zlokalizowana jest inwestycja Green Park Resort II. Czyste powietrze, obszary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł45 m² 15 784 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przytulne mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy, na Saskiej Kępie. Układ pomieszczeń: -salon - 16,23 m -sypialnia - 8,94 m -gabinet/pokój - 6,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nałkowskiej

Częstochowa,śląskie

206 000 zł30 m² 6 983,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 29,5 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Nałkowskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Źródlana

Krynica-Zdrój,małopolskie

305 000 zł36 m² 8 356,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie o pow. 36,5 m kw. ( dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój ) usytuowane na parterze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy przy ul. Źródlanej. Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sudecka

Świętochłowice,śląskie

430 000 zł49 m² 8 773,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł77 m² 8 116,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne takie mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut do wałów nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

939 000 zł60 m² 15 608,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków Prądnik Biały - ul. H. Pachońskiego Osiedle 5 Kolorów - trzypokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w garażu oraz systemową komórką lokatorską Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy, przyjdź bo warto to zobaczyć. Wspaniałe miejsce żeby zrealizować Twój Plan Życia! Lata temu sam to odkryłem oj dawno to było jeszcze nie było dróg i tylu udogodnień było po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

665 000 zł45 m² 14 712,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy! mieszkanie 2-pokojowe ( możliwość wydzielenia 3 pokoju )! bardzo dobra lokalizacja! Posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m2 na ul. Krzywy Zaułek - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Żyrardów,mazowieckie

384 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

: tym razem zaprojektowaliśmy kameralny niski blok blisko centrum miasta przy ul. Mostowej 5. Budynek składa się z 36 lokali mieszkalnych. Do pkp 10 minut piechotą. W pobliżu Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśny Dwór

Zielona Góra,lubuskie

483 650 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta w biurze prospace Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Leśny Dwór w Zielonej Górze. Osiedle oddalone jest od ruchliwych ulic, okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł19 m² 20 053,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka do generalnego remontu. Liczniki gazu i prądu zdjęte. Doskonała lokalizacja przy stacji Metra Pole Mokotowskie. Budynek z dostępem dla osób niepełnosprawnych. Wskaźnik rocznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł115 m² 20 506,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Ten przestronny apartament o powierzchni 114,6 m , położony w spokojnej i kameralnej części Ursynowa, łączy wygodę codziennego życia z harmonijnym układem wnętrz. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Średnia

Wągrowiec,wielkopolskie

579 000 zł79 m² 7 301,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Marzysz o porankach z kawą przy świetle wpadającym przez okna dachowe? A może szukasz bezpiecznej nieruchomości, która łączy komfort życia z potencjałem inwestycyjnym? bingo! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz , jasnego mieszkania z pięknym widokiem , gotowego do wprowadzenia od zaraz? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m z dużym balkonem , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

1 120 000 zł76 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Fort Forest w Gdyni Chwarzno. Lokalizacja Osiedle Fort Forest położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

336 356 zł34 m² 9 922 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korczaka

Gdynia,pomorskie

530 000 zł38 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Rezerwacja mieszkania do 16.02 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

551 755 zł42 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 42,5 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku w styczniu br.! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie (46 m2). Mieszkanie składa się z przestronnego, dobrze doświetlonego salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

665 000 zł79 m² 8 417,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż oferujemy dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, w niskim bloku, znajdujące się na osiedlu z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie: dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Gwiaździsta Są miejsca, które mają duszę.To jedno z nich.Pośród starych kamienic i zieleni, z widokiem, który zatrzymuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

509 895 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O inwestycji Nowoczesny budynek mieszkalny położony w spokojnej części Zaczernia, z dogodnym dojazdem do centrum Rzeszowa oraz głównych arterii komunikacyjnych. Kameralna zabudowa łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pychowicka

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł60 m² 18 221 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! 3 Pokoje 60,37 m2 + taras 32,24 m2 + postojowe w garażu - Zakrzówek- ul. Pychowicka Mieszkanie idealne na potrzeby rodziny 2 + 1, pary, pod inwestycję - bardzo dobra lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

589 123 zł73 m² 8 118 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 661 547 zł96 m² 17 307,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.