dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

119 000 zł26 m² 4 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka położona w ścisłym centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie o powierzchni 26,5 mkw, składające się z pokoju, kuchni, łazienki z toaleta oraz małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

179 000 zł37 m² 4 832,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, położone na I piętrze budynku na Bydgoskim Przedmieściu. Idealna oferta do zamieszkania lub pod wynajem. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

ul.Wysłouchów. 1-pokojowe, po generalnym remoncie w 2013 r. mieszkanie o pow 34 m2. mieszkanie znajduje sie na parterze w bloku 10-pietrowym. Wymienione zostały wszystkie instalacje: wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne, umeblowane, 2 pokojowe, cicha okolica Kobierzyńskiej, dużo zieleni. Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 53 mkw., zlokalizowane na wysokim parterze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł46 m² 5 846,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, słoneczne, zlokalizowane w spokojnej, cichej okolicy w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Targówek. Dwa pokoje, okna z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

396 000 zł43 m² 9 209,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie jest wykończone, zamontowane są drzwi wewnętrzne, na podłodze położone są panele, ściany pomalowane na jasne kolory, w łazience ułożona jest glazura i terakota. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł48 m² 4 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie, znajdujące się na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku na Pomorzanach. Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, świetny dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

310 000 zł63 m² 4 952,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,6 zlokalizowane w Starym Bielsku, usytuowane na 1 pietrze w budynku 4 - kondygnacyjnym. Mieszkanie składa się z dwóch wydzielonych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Pruszków,mazowieckie

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu zamkniętym , w bloku oddanym do użytku w lutym 2012 r . W bloku zamontowana jest winda , budynek jak i cała infrastruktura osiedla jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korzona

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł66 m² 6 717,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu strzeżonym. Duża łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową. Kuchnia połączona z jadalnią wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Namysłowska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł47 m² 8 435,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie do wprowadzenia na zamkniętym osiedlu, ochrona. Pokoje: 22 i 15 mkw, na podłodze deski, kuchnia 8 mkw glazura, terakota, zabudowa kuchenna, sprzęt agd. Łazienka 4 mkw glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 000 zł50 m² 1 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej części Nowego Miasta. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc. do mieszkania przynależy Piwnica oraz strych. Ogrzewanie co gazowe. pod domem miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł96 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zamieszkaj z klasą w wygodnym lokum obok metra! Oferujemy pięknie utrzymane, przestronne i świetnie rozplanowane 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie; wykończone I urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

414 785 zł78 m² 5 341,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie od dewelopera I pcc! Nowoczesny, energooszczędny budynek wielorodzinny zlokalizowany na krakowskim Kurdwanowie Znajdą się tutaj 94 funkcjonalne, jasne mieszkania o powierzchniach od 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

340 860 zł60 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie od dewelopera I pcc! Energooszczędny kompleks mieszkaniowy przy Borkowskiej to dwa czterokondygnacyjne budynki mieszczące 89 mieszkań oraz efektowny, zielony dziedziniec pomiędzy nimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

285 714 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piła,wielkopolskie

150 416 zł38 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania W nowym bloku Z windą na zielonej dolinie przy rogu ulicy Młynarskiej i Promiennej mieszkania Z rynku pierwotnego Dla klientów biura wydajemy kupony rabatowe w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

161 569 zł41 m² 3 913,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o łącznej powierzchni 40m2. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie znajdujące się na III piętrze w bloku w pobliżu lasu. Lokal składa się z 2 pokoi (15m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

399 000 zł91 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne i tanie w utrzymaniu mieszkanie w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 91 m2 położone jest w doskonałej lokalizacji, nieopodal szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Knurów,śląskie

127 000 zł70 m² 1 814,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy słoneczne i ciepłe 4 mieszkanie składające się czterech pokoi: przestrzennego salonu z aneksem kuchennym i dużym balkonem w wieżowcu na 10 piętrze. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

111 000 zł38 m² 2 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu wyremontowane mieszkanie w Bytomiu dzielnicy Szombierki. Blok czysty i zadbany, po termoizolacji, wejście zabezpieczone domofonem. Nieruchomość o powierzchni 38m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł45 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w Centrum miasta! *okazja!* 105 000 zł - do negocjacji! ~ wyłącznie W invest nieruchomości ~ (istnieje także możliwość zakupu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Wincentego Wajdy

Katowice,śląskie

265 000 zł69 m² 3 840,58 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowe, oryginalne, komfortowe - dla rodziny! Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w Katowicach - Bogucicach ul. Wajdy: mieszkanie usytuowane na 1p/10p bloku, pow. 69m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł55 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy Bobrzyńskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

350 000 zł56 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jahody

Kraków,małopolskie

280 000 zł39 m² 7 201,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowa kawalerka z balkonem na Ruczaju, bardzo wygodna lokalizacja!~idealna inwestycja!~~zapraszam do oglądania mieszkania w nowym bloku na os. Ruczaj-Zachód, przy jednej z przecznic ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Pszów,śląskie

99 000 zł56 m² 1 767,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Możliwość zakupu bez wkładu własnego! M-4 typ nrd W bezpośrednim sąsiedztwie: sklepy spożywcze lekarz, przychodnia, apteka przedszkole, szkoły: podstawowa, gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 37,5, zlokalizowanego na Ruczaju na os. Europejskim przy ul. Bobrzyńskiego na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2006 r . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

307 600 zł52 m² 5 859,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie położone na kameralnym osiedlu budynków czterolokalowych. Każde mieszkanie z ogródkiem oraz miejscem parkingowym. Teren osiedla ogrodzony i zagospodarowany. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Najlepsze miejsce w najlepszej dzielnicy - centrum Kabat, minuta do tesco, minuta do metra (pierwsza stacja, przy wsiadaniu nawet w godzinach porannego szczytu zawsze znajdziesz miejsce, 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

180 000 zł62 m² 2 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana. Podpisana umowa przedwstępna. Trzypokojowe mieszkanie W niskim bloku Z pięknym widokiem na panoramę miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

245 000 zł65 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Gliwic. Atrakcyjna lokalizacja doskonale skomunikowana z centrum miasta Mieszkanie usytuowane na drugim i trzecim piętrze w niskim budynku. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne trzypokojowe mieszkanie (3 piętro) wraz miejscem w garażu podziemnym położone na granicy Piaseczna i Mysiadła w pobliżu ulicy Puławskiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

113 000 zł36 m² 3 138,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow 36m2 zlokalizowane w centrum miasta, usytuowane w niskim bloku na 1 piętrze. Mieszkanie słoneczne z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Legnica,dolnośląskie

240 000 zł74 m² 3 240,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie po remoncie kapitalnym o pow. 74,06 m2. Wymienione wszystkie instalacje, na ścianach położone regipsy i gładzie, podłogi w panelach (3 pokoje, przedpokój).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

300 000 zł56 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na oś Bol. Prusa, w spokojnej i ładnej okolicy w Pruszkowie. Mieszkanie jest umiejscowione na parterze czteropiętrowego bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janinówka

Warszawa,mazowieckie

318 000 zł48 m² 6 694,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, parking strzeżony, piwnica 7,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budryka

Siemianowice Śląskie,śląskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w Michałkowicach. Mieszkanie w stanie idealnym, bez koniecznych nakładów finansowych (pełny remont wykonano w 2010 roku) Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Firlika

Szczecin,zachodniopomorskie

175 000 zł50 m² 3 496,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie rozkładowe, czyste i zadbane. Metraż 50,05 m2. Dzielnica Drzetowo miejsce dobrze skomunikowane z Centrum oraz.