dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

350 900 zł57 m² 6 156,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta na Wyłączność. Na sprzedaż oferuję przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wałbrzycha - Piaskowa Góra. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł37 m² 10 642,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Spółdzielcze własnościowe bez kw Przedmiotem oferty, jest umeblowane mieszkanie 2 pokojowe (37,49 m2) z oknami od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

733 432 zł43 m² 17 017 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 059 000 zł51 m² 20 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: metraż: 50,6 m2, dwupokojowe wspaniała loggia o powierzchni 5,9m2! Jest to dodatkowa ekstra przestrzeń użytkowa! cena obejmuje mieszkanie w stanie wykończonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Jastrzębia Góra,pomorskie

515 000 zł42 m² 12 232,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament nad morzem z basenem, sauną, siłownią, placem zabaw - Jastrzębia Góra 3 pokoje | balkon | parking | komórka lokatorska Szukasz miejsca, które łączy komfort, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

601 384 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta specjalna ograniczona czasowo rabat - 1250 zł/m2 kraków - mistrzejowice 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 800 zł43 m² 14 522 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w stylu loftowym o powierzchni ok 44 m2. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy z 1943 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

457 459 zł46 m² 10 032 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowe mieszkania w Łodzi! podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz idealnego mieszkania w świetnej lokalizacji i w super cenie? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

366 348 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł74 m² 11 252,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zielone, zamknięte osiedle niskich budynków przy ulicy Kamińskiego. Mieszkanie na wysokim parterze z wyjściem do pięknego i bardzo dużego ogródka z widokiem na drzewa iglaste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł40 m² 8 755,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy z ogrodem. Budynek Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

569 763 zł68 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Suwałki,podlaskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Suwałkach, (okolice Kaczego Dołka ). Powierzchnia: 47m2, położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Układ mieszkania: - salon - sypialnia (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Stepień

Stepień,zachodniopomorskie

200 000 zł53 m² 3 794,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na jezioro. Stepień, gm. Biały Bór. Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,71 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Rybnik,śląskie

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Teraz nowa atrakcyjna cena 339 000 zł! Przestronne mieszkanie przy ulicy Kilińskiego - M4 (63 m ) na 8. piętrze (nad piętrem jest jeszcze piętro niezamieszkane techniczne więc strop ani nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Poznań,wielkopolskie

689 000 zł65 m² 10 649,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w niskim bloku, wśród zieleni na Grunwaldzie I ul. Międzyborska. Na sprzedaż zadbane, bardzo dobrze doświetlone, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barbary

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł40 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2-pokojowe mieszkanie w centrum | 5 minut do Rynku | idealne pod wynajem Na sprzedaż komfortowe i ciche mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

530 000 zł55 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetne trzypokojowe mieszkanie w popularnej lokalizacji - dzielnica Piasta II. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego budynku z wyremontowaną klatką schodową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł70 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy aa sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałym punkcie Natolina. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2001 roku. Ma powierzchnię 70 m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popradzka

Warszawa,mazowieckie

887 000 zł70 m² 12 689,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wracasz z miasta, wysiadasz z pociągu, kilka minut spaceru i jesteś w domu. Cisza, zieleń, balkon z kawą. I żadnych remontów. Mieszkanie przy ul. Popradzkiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

842 000 zł44 m² 19 136,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł37 m² 18 551,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 000 zł61 m² 7 738 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,61 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku , w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Fordonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł39 m² 24 359 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na sprzedaż ul. Wałowa, warszawa | 2 pokoje | 9. piętro Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Wałowej, w ścisłym centrum Warszawy.Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na osiedlu Bocianek położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na balkon typu loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł57 m² 7 012 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które od razu zachwyca przytulnością i świeżością? Takiego, do którego możesz wprowadzić się od razu bez dodatkowych remontów i stresu? To miejsce spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

869 000 zł70 m² 12 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Idealne mieszkanie dla rodziny | 3 pokoje, duży ogródek, blisko szkoły i tramwaju | Osiedle Pogodne Szukacie miejsca, które będzie wygodne na co dzień, bezpieczne dla dzieci i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej dzielnicy Warszawy -ursus. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Hirszfelda

Gdańsk,pomorskie

345 500 zł26 m² 13 288,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż bezczynszowa kawalerka z możliwością korzystania z ogrodu oraz dużą komórką w świetnej lokalizacji - Gdańsk ul. Hirszfelda 8 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Bardzo dogodna lokalizacja - znajduje się blisko stacji skm, centrum miasta, szkół oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sierpińskiego

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł41 m² 13 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam na dzień prezentacji w czwartek 12/02 od godz.14.00 do 16.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Rakowcu , przy ulicy Sierpińskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

601 000 zł70 m² 8 622,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane w Legionowie, przy ul. Czarnieckiego. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

642 000 zł32 m² 20 176 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,82 m2 znajduje się na piątym piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Gliwice,śląskie

279 000 zł30 m² 9 259,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 30,13 m2, zlokalizowane w Gliwicach, dzielnica Zatorze, przy ul. Czarnieckiego 2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,7 m , usytuowane na trzecim piętrze kameralnego, czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł68 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 1984r. na warszawskim Gocławiu. Informacje o mieszkaniu: powierzchnia: 68 m powierzchni mieszkalnej plus 3 m dołączonej garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dragana

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł61 m² 10 130,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania Z oddzielną kuchnią, ze świetnym widokiem oraz przystankiem tramwajowym, jak I autobusowym blisko budynku? ta oferta jest dla ciebie! atuty: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł22 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

587 277 zł55 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olecko,warmińsko-mazurskie

250 000 zł35 m² 7 208,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Olecko, ulica Zamkowa, na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,68 m2 położone na parterze kamienicy w położonej tuż nad jeziorem Olecko Wielkie. Mieszkanie z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

428 980 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe | 48,2 m | Toruń - Rubinkowo, ul. Łyskowskiego Cena: 428 980 pln Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego mieszkania położonego w spokojnej.