dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

499 000 zł58 m² 8 537,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Oferta nr: 3277 ostatni lokal (poddasze) na IV piętrze w odnowionej, odrestaurowanej kamienicy z windą. Kamienica z roku 1911 roku rejon ulic ; Zwierzyniecka, retoryka, felicjanek, mała,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł80 m² 3 243,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży nowe, wygodne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79,84 m 2 , usytuowane na I piętrze w nowym budynku w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe, czechów Dolny, os. Moniuszki Mieszkanie: - powierzchnia: 47m2 , - 2 rozkładowe pokoje (20m2, 11m2), kuchnia, łazienka z wc, przedpokój - balkon - standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hallera

Sosnowiec,śląskie

120 000 zł40 m² 2 962,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w Sosnowcu przy ul. Generała Józefa Hallera - Nowa Cena mieszkanie Nieruchomość o powierzchni użytkowej 38,5 m2 składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błeszno

Częstochowa,śląskie

109 000 zł51 m² 2 137,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m kw. usytuowane na 9 piętrze, w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie jest duże i słoneczne. Na powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

305 703 zł70 m² 4 369,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 70 m kw. Usytuowany jest na pierwszym piętrze siedmiokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł42 m² 4 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 42 m2, położone w urokliwej okolicy bydgoskich Glinek. Biała Posesja poleca, słoneczne mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł43 m² 8 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Gotowe do zamieszkania, w bardzo dobrym stanie, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Wawrze. Na terenie ładnie zagospodarowanego, ogrodzonego i chronionego osiedla. Dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

89 000 zł33 m² 2 696,97 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 33m2 usytuowane na 6 piętrze bloku położonego na Os. Śródmiejskim w Bielsku-Białej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

177 500 zł50 m² 3 557,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MDM*** mieszkanie 2 pokoje*** cegła *** wrocławska Polecam Państwu mieszkanie położone w estetycznym bloku z cegły ( 1995 ) położone na III-cim piętrze. Lokal jest dwustronny, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

43 500 zł30 m² 1 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30m2, położone na wysokim parterze w kameralnej kamienicy. Dzielnica Stary Zdrój ( okolice Placu Gedymina ) Lokal składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielskiego

Kraków,małopolskie

275 000 zł43 m² 6 456,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ładne, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Bielskiego (bieżanów ) w nowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz- nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

330 000 zł68 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy 4 - pokojowe mieszkanie o nietypowym rozkładzie pomieszczeń na os. Wysoki Stoczek w Białymstoku. Lokal jest dwupoziomowy i składa się z kuchni połączonej z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Gdańsk,pomorskie

329 000 zł69 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Słoneczne mieszkanie w centrum nowoczesnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 69,3m2, spółdzielczo własnościowe, położone na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topolowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

120 000 zł51 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle zielone! blisko Katowic! ***do negocjacji**** Do negocjacji! 1 piętro! Polecam państwu 2 pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śl.ul.Topolowa osiedle na granicy z Katowicami dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Lublin,lubelskie

326 000 zł78 m² 4 190,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w niskim bloku na granicy Czubów i lsm. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, gdzie balkon znajduje się na poziomie pierwszego piętra. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta Bałuty, julianów. Do sprzedania mieszkanie po remoncie. Rozkładowe, trzy pokojowe. Nowe okna pcv, w oknach moskitiery, blokady. Okna północ-południe. Drzwi antywłamaniowe. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

205 000 zł63 m² 3 253,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wysłana z systemu bck Galactica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

115 000 zł54 m² 2 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, układ niezależny, 54m2 na Osiedlu Stroszek w Bytomiu.Kuchnia widna, łazienka razem z wc.Ogrzewanie centralne.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Budynek świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł67 m² 4 253,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 67m2 na II piętrze bloku z cegły w Centrum. Teren wokół budynku ogrodzony. Brama wjazdowa na pilota. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grębocin nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

205 000 zł49 m² 4 158,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Grębocin - Mieszkanie o powierzchni 49,3m2 ulokowane w Toruniu w pobliżu ulicy Nad Strugą. Lokal usytuowany na parterze czteropiętrowego bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lubomin

Lubomin,dolnośląskie

58 000 zł53 m² 1 090,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w malowniczej części Lubomina. 3 pokoje, otwarta kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, garderoba oraz przedpokój. mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł49 m² 5 020,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam! W dobrej lokalizacji dla rodziny i pod inwestycję, dwupokojowe mieszkanie rozkładowe, na wysokim parterze przy ul. Drzewieckiego. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

109 000 zł37 m² 2 971,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Dąbrowa. Do własnej aranżacji. Usytuowane na drugim piętrze czterokondygnacyjnego bloku. O powierzchni całkowitej 36,80m2 Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

129 000 zł29 m² 4 448,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmieście Bydgoskie - Mieszkanie o powierzchni 29m2 ulokowane w Toruniu w poblizu Starówki. Lokal usytuowany w czteropiętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta na Mokotowie Dolnym , w spokojna zielonej okolicy .WARTE m.in.pod INWESTYCJE! (wynajem, np.:dla studentów, singla, pary, rodziny na KORZYSTNYCH warunkach ). Ciche, dwupokojowe ,widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Giżycka

Poznań,wielkopolskie

117 920 zł21 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję \"willa Marina\" - budynek apartamentowy przy ulicy Giżyckiej 5 w Poznaniu. Atrakcyjna lokalizacja oraz wyjątkowa architektura, zastosowanie materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

***** dlaczego warto tu zamieszkać ***** - okolica zaliczana jest obecnie do 50 najbardziej prestiżowych adresów w stolicy (średnia cena sprzedaży mieszkań wynosi ok. 13.000 zł za m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Gdynia,pomorskie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie w dzielnicy Obłuże w Gdyni. Jednopoziomowe mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym (14,5 m2), sypialni (14 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wyobraź sobie moment, gdy po ciężkim, męczącym dniu w pracy, wracasz do miejsca, gdzie jest ciepło, przytulnie i bezpiecznie. Siadasz wygodnie w fotelu i popijając aromatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

989 820 zł92 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowny apartament klasa A przy Rynku o pow.90 m2 na sprzedaż. Jedna z najpiękniejszych odrestaurowanych kamienic Starego Miasta, centralne położenie oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

137 168 zł38 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecamy do zakupu mieszkanie 2 pokojowe położone na Grunwaldzie (ul. Galileusza ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta warta zainteresowania! Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym,poszukiwanym piętrze ocieplonego bloku z cegły z 2004 roku.Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

145 000 zł37 m² 3 879,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży lub zamiany na większe mieszkanie z dopłatą, atrakcyjną kawalerkę położoną przy ulicy Zwycięstwa w Opolu. Mieszkanie zlokalizowane w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

210 000 zł60 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

M4 na III p. (Bałuty) z balkonem, zadbane, słoneczne. W pełni rozkładowe. Toaleta osobno. Mozna wprowadzać się od razu ew. odświeżyć. Na podłodze parkiet. Glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Polecam bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe wyremontowane w układzie niezależnym. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw Powierzchnia całkowita 38m2 na którą składają się: - pokój 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

106 000 zł38 m² 2 789,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze położone na osiedlu 1000-lecia. Na podłogach położone są panele, na ścianach tapety. Atrakcyjna lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł90 m² 2 768,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 90m2 w dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

290 000 zł80 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie typu M-5 o powierzchni całkowitej 80 m2, po kapitalnym remoncie w 2005r. Mieści się ono na IX- piętrze w XI-piętrowym bloku, usytuowanym przy ulicy.