dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze na os. Stare Żegrze. Na powierzchnię mieszkania 64 m2 składają się: 3 pokoje, kuchnia, korytarz, łazienka i osobno wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł70 m² 5 602,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wysoki standard! Krzyki! Blisko Centrum! 70M2! Mam do zaoferowania piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w okolicy skrzyżowania Powstańców Śląskich z Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Skorosze z 2006 roku. Ulica Dzieci Warszawy. Lokal składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni. Parter. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czapskiego

Gostynin,mazowieckie

160 000 zł66 m² 2 442,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania mam mieszkanie M-4 z balkonem na 4 piętrze, 65,5 m2, ul. Czapskiego 4. Trzy pokoje, kuchnia, osobna łazienka i wc, korytarz. Powierzchnia pokoi: ok. 16,5m2, 15,5m2, 12m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

134 621 zł36 m² 3 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja! bez prowizji!~bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim w nowoczesnym budynku z windą. Oryginalny, przemyślany rozkład mieszkań, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmichowskiej

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przytulne dwupokojowe na Sępolnie! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 64 m2 na Sępolnie w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Poręba,śląskie

82 000 zł38 m² 2 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam , mieszkanie nadaje się do zamieszkania bez dodatkowego nakładu finansowego , istnieje możliwość pozostawienia mebli kuchennych , dodatkowych informacji udzielam pod nr. tel.   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Leszno,wielkopolskie

122 964 zł31 m² 3 950,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe osiedle w Gronowie tworzą cztery kameralne, trzypiętrowe budynki wielorodzinne, wyposażone w windy, z funkcjonalnymi, dobrze doświetlonymi mieszkaniami o powierzchni od 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9mkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, gładzie gipsowe na ścianach.Dwa pokoje 22/ z aneksem kuchennym/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karczemki

Gdańsk,pomorskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na Karczemkach, w prężnie rozwijającej się dzielnicy. Miłe i spokojne sąsiedztwo. Świetne połączenie z Gdynią i Centrum Gdańska, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

219 000 zł55 m² 4 003,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń-sprawdź! mieszkanie po remoncie osiedle mokre 3-pokojowe mieszkanie, rozkładowe, położone w bloku czteropiętrowym na Osiedlu Mokre Idealna lokalizacja na cele mieszkalne i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł56 m² 3 362,99 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie do sprzedaży rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56,20 mkw, z balkonem. Rozkład pomieszczeń: salon z balkonem około 16 mkw, sypialnie 12 i 10 mkw, ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Łódź,łódzkie

420 000 zł83 m² 5 060,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2000 roku (teren ogrodzony).~Mieszkanie nie wymaga wkłądu finansowego, 3 lata temu był robiony w mieszkaniu generalny remont.~Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

302 034 zł37 m² 8 270,37 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim. ani podatku pcc. Kawalerka o powierzchni 36,52m2. Piętro 3/6, ul. Konstancińska. Okna wychodzą na stronę północno-wschodnią. Kuchnia zamknięta, bez okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadmorska

Lębork,pomorskie

139 000 zł43 m² 3 224,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe mieszkanie w Lęborku przy ul. Buczka (opodal ogródków działkowych) o metrażu 43,11m 2. Nie wymagające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

287 000 zł67 m² 4 283,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecamy Państwu bardzo funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 67 m2 zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto na II piętrze bloku z cegły (1993 r.). Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł54 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,40m2, położone w Śródmieściu okolice Batorego. Spokojna, zielona okolica. Przy bloku znajduje się dużo zielni oraz dla chętnych możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Kraków,małopolskie

450 000 zł61 m² 7 340,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, salwator, ulica Fałata. Mieszkanie o powierzchni 61,3 m2 usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Warszawy

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe położone na Winogradach ( os. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

246 000 zł65 m² 3 808,05 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach/ os. Tysiąclecia ul. Ułańska: mieszkanie usytuowane jest na 10p/18p bloku; pow.64,60m2; składające się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

143 000 zł42 m² 3 386,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Tylko U nas 1500 złotych prowizji brutto od kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł118 m² 2 364,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Komfortowa, 4 pokojowa adaptacja poddasza, świeżo po remoncie znajdujące się w ścisłym centrum Szczecina, jednakże w bardzo cichym zaułku. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

286 511 zł35 m² 8 073,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 1 pokojowe, 35,49 m2: 2 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania IV kwartał 2016~~inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kurak

Zgierz,łódzkie

225 000 zł73 m² 3 082,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| do sprzedania nowoczesne mieszkanie o pow. 73 m 2 po generalnym remoncie! Duże, przestronne na osiedlu 650 -lecia w Zgierzu! Mieszkanie z salonem, 3 pokojami, kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

190 000 zł62 m² 3 062,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż, piła, centrum , dwa balkony. Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi , kuchni , przedpokoju, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Jagiellońskie

Kraków,małopolskie

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, bieńczyce, osiedle Jagiellońskie. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z 1964 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,półotwartej kuchni na przedpokój, łazienki z wc o łącznej pow. 56mkw. Mieszkanie dwustronne z orientacją na wschód- zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Tetmajera

Kraków,małopolskie

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartamentowiec w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa -bronowice Do sprzedania apartament o powierzchni całkowitej: 150 m2 96m2 + poddasze wysokie 34m2 + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł108 m² 7 004,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Eleganckie, gustowne i zadbane mieszkanie - apartament, czteropokojowe dwupoziomowe - wysoki standard w centrum Ożarowa Mazowieckiego. Mieszkanie własnościowe, bez obciążeń, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszyce

Piła,wielkopolskie

90 000 zł62 m² 1 458,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż piła os. Staszyce mieszkanie na I piętrze W budynku czterorodzinnym 2 pok., POW. 61,96 M 2 2 pom. Gospodarcze, wiata na samochód, ogród

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Lębork,pomorskie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 315 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 133 685 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

229 900 zł34 m² 6 761,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Stan developerski / Odbiór już w październiku 2015r. Do sprzedania jasne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 34,25 mkw. na wrocławskich Krzykach przy ul. Nyskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł35 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Bardzo ładne mieszkanie położone tuż przy Rynku z pełnym wyposażeniem Lokal składa się z pokoju dziennego pow. około 17m2, kuchni oddzielnej otwartej na przedpokój. Nowoczesna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

624 000 zł85 m² 7 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy nie przegap! * nowe mieszkanie 3-pokojowe Z antresolą *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Dziwnówek,zachodniopomorskie

442 595 zł52 m² 8 516,36 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży! Przepiękny apartament usytuowany bezpośrednio przy plaży Morza Bałtyckiego w uroczej i cichej miejscowości Dziwnówek. Apartament zlokalizowany jest w budynku 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hipoteczna

Łódź,łódzkie

145 000 zł47 m² 3 114,93 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 o powierzchni 46,55m2, położone na 4 piętrze wieżowca. Lokalizacja: bałuty, ul. Hipoteczna.~Mieszkanie czyste i zadbane, po starszej osobie, do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

436 841 zł88 m² 4 992,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 87m2, kuchnia możliwa oddzielna, usytuowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku. Lokalizacja: białołęka, ul. Zdziarska. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wałowa

Kraków,małopolskie

432 000 zł56 m² 7 783,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja Z 44 mieszkaniami dwupoziomowe I dwupokojowe W dzielnicy stare podgórze - ok. UL. Wałowa metraż mieszkania 55,50 M2 - dodatkowo balkon I taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

350 000 zł52 m² 6 739,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Grota Roweckiego. Mieszkanie o powierzchni 51,93 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2010 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie Kraków, mistrzejowice, os. Piastów. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

169 000 zł20 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Sprzedam kawalerkę przy pięknej, zielonej uliczce blisko pl. Grunwaldzkiego! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kamienicy z 1935r., w okolicy ul. Liskego. Lokal o powierzchni

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij