dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

266 304 zł42 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,61mkw usytuowane na 2-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałowa

Kraków,małopolskie

224 000 zł28 m² 7 968,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja Z 44 mieszkaniami studio W dzielnicy stare podgórze - ok. UL. Wałowa metraż mieszkania 28,11 M2 - dodatkowo ogród O powierzchni 81 M2 bulwary

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubostroń

Kraków,małopolskie

345 000 zł52 m² 6 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe 52m2 mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie z 2010r. przy ul. Lubostroń w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą dwa oddzielne jasne pokoje, oddzielna jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 2-pokojowe przestronne mieszkanie (możliwość przerobienia na 3 pokoje). Piętro VI z VIII w prestiżowej inwestycji Galeria Park Top. Znakomita lokalizacja tuż obok centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Kraków,małopolskie

202 000 zł24 m² 8 388,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowa oferta - kameralna inwestycja Z 44 mieszkaniami studio W dzielnicy stare podgórze - ok. UL. Wałowa metraż mieszkania 24,08 M2 - dodatkowo portfenetr O powierzchni 1,50 M2 bulwary

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Mława

Mława,mazowieckie

102 000 zł36 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w nowym bloku w Mławie przy ul. Leśnej Mieszkanie o powierzchni 36,70 m, położone na II piętrze bardzo przestronne, ustawne i słoneczne Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne jasne mieszkanie z balkonem i piwnicą zlokalizowane na Krzykach w okolicy ulicy Krzyckiej. Duży jasny pokój około 25 m2 z wyjściem na balkon. Słoneczna kuchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

128 000 zł50 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 50m2, usytuowane na 2 piętrze w kamienicy 4 piętrowej przy ul. Lelewela. Mieszkanie po generalnym remoncie, do odświeżenia. Niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonerowska

Kraków,małopolskie

395 000 zł36 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ulicy bonerowskiej Z przyjemnością oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Bonerowskiej na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjnie położone mieszkanie M4 w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje w bloku z nowej cegły na piętrze IV - ostatnim. Mieszkanie ma powierzchnię 65m2 i składa się z: salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Zadbane, w dobrym stanie, trzypokojowe mieszkanie na Ochocie. Blisko Park Szczęśliwicki - okolica spokojna, bardzo dobry punkt komunikacyjny. Pokoje ustawne, widna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

289 012 zł52 m² 5 557,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Strumykowa tworzą dwa nowoczesne budynki posiadające 3 i 4 piętra, parking podziemny oraz część usługową. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

197 046 zł32 m² 6 157,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oraz podatku pcc. Osiedle portowa składać się będzie z 12 czteropiętrowych budynków, w tym 2 biurowych, stanowiących ekran od ulicy Myśliborskiej. W sprzedaży znajdują się mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł66 m² 5 681,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

470 015 zł85 m² 5 529,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł109 m² 12 752,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam Serdecznie! Z przyjemnością Polecam Państwu piękny i reprezentacyjny Apartament 3 pokojowy (ok.110 m2) z miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz duża komórką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

420 028 zł71 m² 5 915,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Strumykowa 66m2 2pok możliowść przearanżowania na 3pok nowe Osiedle Strumykowa tworzą dwa nowoczesne budynki posiadające 3 i 4 piętra, parking podziemny oraz część usługową. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wolności

Kraśnik,lubelskie

219 000 zł75 m² 2 911,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! świetnie położone, bez czynszowe mieszkanie W centrum kraśnika! Słoneczne, dwustronne, na 1 piętrze kamienicy przy rynku. Znakomite miejsce do zamieszkania lecz także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Focha

Kraków,małopolskie

450 000 zł48 m² 9 278,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy zwierzyniec - ekskluzywny budynek - 18 nowych mieszkań mieszkania W metrażach od 20 M2 do 50 M2 W cenie już od 6250 zł mieszkania wykańczane W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

129 500 zł37 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 37 m2, położony na III piętrze bloku z cegły na osiedlu Nowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi w układzie przejściowym 15,90 m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bienia

Częstochowa,śląskie

180 000 zł59 m² 3 040,54 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe i wygodne mieszkanie po remoncie o pow. 60 m2 położone na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Bienia w dzielnicy Błeszno. Trzy pokoje i kuchnia w zabudowie - dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

225 000 zł58 m² 3 886,01 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, położone na siódmym piętrze w bloku z windą. Stolarka okienna pcv, wnętrze do odświeżenia. W pokojach na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

512 000 zł62 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, parter w czteropiętrowym budynku z 1998 roku, przy ulicy Kompasowej, praga Południe. Teren zamknięty z ochroną i monitoringiem. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

179 900 zł38 m² 4 734,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu mieszkanie 2 pokojowe położone w zielonej okolicy Górczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania garsonierę w dzielnicy Grzegórzki. Mieszkanie po remoncie obejmującym malowanie, wymianę podłóg i ogólne odświeżenie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł53 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie hipoteczne - 2 pokoje, 53,46 m 2 przy ul. Szymanowskiego, na pierwszym piętrze w 7 piętrowym budynku z windą; cegła z lat 50. Duża kuchnia z widokiem na plac Hallera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 900 zł48 m² 3 539,58 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na Szwederowie. Składa się a pokoju z dużą loggią i widokiem na panoramę miasta, małego pokoju, kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pamiątkowa

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknej kawalerki, usytuowanej na 4 piętrze w apartamentowcu przy ulicy Pamiątkowej. Powierzchnia mieszkania to 40 m2. Dodatkowym atutem jest przynależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł73 m² 3 219,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 73m2 składające się z czterech pokoi: salon o powierzchni 22m2 z wyjściem na dużą loggię, i trzy pokoje 12m2,10m2 i 10 m2, kuchnia 8m2, duży przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Sopot,pomorskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Dobra lokalizacja! Miejsce świetnie skomunikowane z całym Trójmiastem. Do kolejki skm 3 min., połączenie autobusowe ze wszystkimi dzielnicami Sopotu. Do centrum Sopotu spacerkiem 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł42 m² 2 606,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42 m 2 na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki. Spokojna, cicha i zielona dzielnica. Serdecznie zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

199 990 zł47 m² 4 255,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią o metrażu 47,18m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Duży pokój posiada okno na południe, kuchnia oraz drugi pokój na północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Lębork,pomorskie

110 000 zł41 m² 2 709,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 33 547,78 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 76 452,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

360 000 zł90 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, osiedle Centrum B. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,76 m2 usytuowane na szóstym piętrze sześciopiętrowego bloku z lat 50 - tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł125 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Piękne nowoczesne mieszkanie w pobliżu metra Wilanowska. Mieszkanie składa się z widnej kuchni połączonej z jadalnią. Na przeciw kuchni znajduje się salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

225 000 zł38 m² 5 998,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Agencja Nieruchomości Tecnocasa oferuje do sprzedaży- mieszkanie przy ul. Pużaka w Krakowie. Mieszkanie w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70., o powierzchni użytkowej 37.10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane na ulicy Obozowej (ruczaj), usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

295 000 zł45 m² 6 557,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się przy ul. Raciborskiej, ruczaj, dębniki. Mieszkanie znajduję się na poddaszu trzy-piętowego bloku z 2002 r. a jego powierzchnia wynosi 44,99 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Kraków,małopolskie

259 000 zł38 m² 6 840,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zespół Annderson oferuje mieszkanie 37,86m2, dwa pokoje, ul.Pużaka (obok ul. Rydla i ul. Radzikowskiego), dzielnica Prądnik Biały. Słoneczne mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł74 m² 2 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M-4 w zadbanym domu 6 rodzinnym na Szwederowie. Mieszkanie o pow. 75m2 składa się z 3 pokoi o powierzchniach odpowiednio: 30, 17 i 6m2 oraz kuchni o pow. 9,5m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij