dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

673 372 zł79 m² 8 514 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Dolne

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł46 m² 12 008,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Atuty: - topowa lokalizacja w centrum Gdańska - 5 min do Dworca Głównego i ecs - Mieszkanie do remontu - możliwość stworzenia projektu według własnych potrzeb (większość ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Pabianice,łódzkie

299 000 zł40 m² 7 460,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w Pabianicach przy ul. Wyszyńskiego 3. Nieruchomość znajduje się w bloku z cegły, 7-piętrowym, z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

673 200 zł54 m² 12 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do odkrycia mieszkania, które łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i bliskość natury. To starannie zaprojektowana przestrzeń, stworzona z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł47 m² 14 021,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Piaski. Osiedle zielone, z duzymi przestrzeniami między blokami. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Katowic, przy ulicy Katowickiej, zaledwie kilkaset metrów od Spodka. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Drętkiewicza

Płock,mazowieckie

799 000 zł89 m² 8 959,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja mieszkania Wyjątkowe mieszkanie o wysokości 3,57 m przestrzeń jak w domu, wygoda jak w mieście. Najbardziej prestiżowa część miasta. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechów

Sulechów,lubuskie

559 000 zł60 m² 9 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowy trzypokojowy apartament - rezerwacja Oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane na kameralnym, nowoczesnym mini-osiedlu, zaledwie 2 km od centrum Sulechowa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

684 800 zł86 m² 7 986 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, ciepłe i bardzo słoneczne mieszkanie M3 w popularnym układzie szczecińskim , położone na 4. piętrze zadbanego bloku na cenionym osiedlu Glinki. Lokal funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Deotymy

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł51 m² 15 429,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Gotowe mieszkanie inwestycyjne na Warszawskiej Woli. Wyłącznie u Nas! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i , zlokalizowanego na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

972 366 zł79 m² 12 308,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Super mieszkanie dla dużej rodziny! Mieszkanie zostało podzielone na 2 oddzielne mieszkania. Bez prowizji! Mieszkanie ma 2 balkony z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł27 m² 22 185 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie w samym sercu Warszawy - przy ul. Złotej. Lokal na 1. piętrze zadbanego, 9-piętrowego budynku po remoncie (ocieplenie, klatka, instalacje), z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

584 076 zł55 m² 10 670 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

499 938 zł45 m² 11 132 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zabłocie

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł41 m² 26 829,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż klimatyzopwane 2 pokojowe mieszkanie 41M2 przy ul. Zabłocie, riverside, kraków Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

315 000 zł26 m² 12 333,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dostępna od zaraz kawalerka, zlokalizowana na osiedlu Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 25,54 m2, usytuowane jest na 5 pietrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mur Południowy

Choszczno,zachodniopomorskie

380 000 zł56 m² 6 810,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 4 pokojowe. 3 pokoje zamkniete, jeden otwarty na kuchnie i przedpokoj. Mieszkanie po remoncie, nowa elektryka, kuchnia i łazienka. Balkon z widokiem na ogród szkoly muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 822,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Jurija Gagarina - w kameralnej, powojennej kamienicy. Atuty: kamienica z cegły swa balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śródziemnomorska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł83 m² 21 686,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż - bezpośrednio - przestronne mieszkanie o powierzchni 83 m w Warszawie na Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze w ładnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

437 712 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w Łodzi cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, blisko centrum i uczelni? Kup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Chorzów,śląskie

289 000 zł48 m² 5 995,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja tylko W realton Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,2 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

426 360 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji Accanto | Cesja umowy deweloperskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

653 000 zł43 m² 15 357,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

539 448 zł52 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

259 000 zł50 m² 5 160,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Inowrocław, osiedle Piastowskie Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 50,19 m , położone na 4. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

139 000 zł64 m² 2 155,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone przy ul. Niepodległości 37 w Kruszwicy, zlokalizowane na 1. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł58 m² 13 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o pow. 58 m , usytuowane przy ul. Borowskiej, tuż obok Parku Skowroniego. To propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

848 000 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego przy ul. Na Błonie w Bronowicach. Mieszkanie: - salon, kuchnia jasna osobna, dwie sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

1 295 000 zł72 m² 17 986,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m , zlokalizowane na cenionym Osiedlu Nova Ochota przy ul. Łopuszańskiej 55 w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

381 150 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,12 m2 na parterze z ogrodem jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Wieniawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sochaczew,mazowieckie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam wyremontowane gotowe do zamieszkania, dwustronne (północ - południe) mieszkanie o pow. 63 m z dużym balkonem i piwnicą, położone na 3 piętrze w bloku przy ul. 1 maja 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł36 m² 27 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Idealny punkt do mieszkania, idealny na wynajem krótko lub długo terminowy. 2 pokoje na drugim z czterech pięter, klasyczny balkon, kuchnia nowa w anksie, łazienka glamour. Wszystkie materialy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 000 zł30 m² 11 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 29,71 m , położony na parterze budynku wielorodzinnego oddanego do użytkowania w 2025 roku, na osiedlu Górzyskowo. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

381 502 zł25 m² 15 199,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Mieszkanie idealne dla studenta lub pod dalszy wynajem. Komfortowa kawalerka w świetnej lokalizacji- 2 minuty do Ronda Rataje. Bardzo dobra komunikacja miejska w każdą część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

512 000 zł31 m² 16 264,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

568 000 zł58 m² 9 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pleśniarowicza na osiedlu Krakowska - Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga- sprawdź aktualność oferty ceny Dbasz o swoją aktywność fizyczną i szukasz mieszkania? To mieszkanie jest idealne dla Ciebie! lokalizacja Naramowice oferta jest przykładowa, zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

289 397 zł28 m² 10 208 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025