dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Kraków,małopolskie

2 900 000 zł130 m² 22 307,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

DO sprzedaży apartament 130 M2 na ulicy zwierzynieckiej W apartamentowcu angel plaza składający się Z: - 3 sypialni - salonu - otwartej kuchni na salon - 3 łazienek - przepokoju Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

608 013 zł76 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 75,68 m2, 4-pokojowe na 9 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, hall, łazienka, wc, dwa balkony. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie

Warszawa,mazowieckie

652 000 zł74 m² 8 752 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Eleganckie i bardzo zadbane mieszkanie gotowe do zamieszkania. Trzy jasne pokoje, duża wyposażona kuchnia z kompletną jadalnią, wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lipowa

Stegna,pomorskie

248 400 zł36 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oefrta bezpośrednia - tylko sprzedający ponosi koszty obsługi agencji! Baltic Park w Stegnie to Apartamenty wakacyjne usytuowane w malowniczym otoczeniu sosnowego lasu. Apartamenty Baltic Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wallisa

Świętochłowice,śląskie

76 000 zł33 m² 2 303,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe w Świętochłowicach, dzielnicy Lipiny. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ok 33 m2. Nieruchomość położona jest w niskim bloku na drugim piętrze. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

365 000 zł53 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Czerwone Maki na Osiedlu Europejskim o powierzchni 52,56 m2. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia otwarta na salon, przedpokój, sypiania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

157 000 zł40 m² 3 964,65 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO - sprzedaży mieszkanie na oś. "D" do sprzedaży bardzo ustawne, przytulne i słoneczne mieszkanie 2- pokojowe, typu M3 o powierzchni użytkowej 39,6 m2 usytuowane na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

129 000 zł63 m² 2 052,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprawie oferty zadzwoń pod numerlub, pełna oferta dostępna jest na naszej firmowej stronie , /tynscy Sprzedaż łączona - właściciel mieszkania poszukuje M2. Do sprzedaży jest mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

188 000 zł37 m² 5 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Jednopokojowe mieszkanie z możliwością podzielenia na dwa pokoje z aneksem kuchennym. Położone na 1 piętrze 4 - piętrowego budynku z windą z 2003r. Mieszkanie o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim do odbioru w styczniu 2016 w apartamentowcu Kamienica Muranów w Centrum Warszawy przy ulicy Dzielnej. Mieszkanie na 1 piętrze, duże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym terenie o powierzchni użytkowej 48 mkw wraz z murowanym garażem za cenę 145.000,00 Lokal mieszkalny usytuowany jest na 1 pietrze w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodków

Grodków,opolskie

130 000 zł52 m² 2 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mamy do zaoferowania bardzo ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m2 z balkonem na I piętrze w Grodkowie.~~Mieszkanie zostało niedawno częściowo odświeżone. ~~uwaga! Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł83 m² 12 708,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

VVillla Karolina to kameralny apartamentowiec o podwyższonym standardzie, z własnym basenem (tylko dla mieszkańców), salą fitness, reprezentacyjną recepcją i stałą ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejskiego

Częstochowa,śląskie

140 000 zł50 m² 2 808,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, połozone w Centrum, wszystkie okna wychodza na podwórko, cicho, spokojnie, blok ocieplony, mieszkanie ma funkcionalny układ, dużo pokój z wnęką, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

190 230 zł22 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja/ Łobzów w okolicy ul. Racławicka/ Kazimierza Wielkiego. Inwestycja polegająca na renowacji kamienicy oraz remontu mieszkań do standardu developerskiego, w sumie 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł62 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Elegancki i nowoczesny apartament w osiedlu Eco Parku. Świetna lokalizacja centrum Starego Mokotowa. Tuż obok piękne, zielone tereny rekreacyjne Pola Mokotowskiego. Do tramwaju 2 minuty, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł115 m² 10 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Apartament na sprzedaż wilanów apartment for sale in wilanów Do sprzedaży jest nowocześnie urządzony przepiękny, wykończony i umeblowany apartament w okolicy Wilanów Zawady. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

370 000 zł45 m² 8 207,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45,08m2 położone w kilkuletnim budynku przy ul. Ślicznej. Budynek z 2008 roku, wyposażony w nowoczesna windę, osiedle ogrodzone, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super okazja! idealne na inwestycje! media miejskie! Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Stare Miasto, przy Rynku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

181 390 zł19 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

-polecamy, okazja - okazja - słoneczna kawalerka W ścisłym centrum gdyni! przy skwerze kościuszki! wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja! zadbane mieszkanko o powierzchni 18,7m2, wysokie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dąbrowa

Gdynia,pomorskie

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Bdb. lokalizacja, spokojnej część dzielnicy Gdynia Dąbrowa, ostatnia linia zabudowy, piękny widok na Trójmiejski Park Krajobrazowy. Budynek ogrodzony. Komunikacja - b.dobre połączenie z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kupna pięknej, słonecznej i ustawnej kawalerki, zlokalizowanej na 2 piętrze, w niskim, ocieplonym bloku na osiedlu Przyjaźni, w Poznaniu. Mieszkanie odświeżone, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

95 000 zł34 m² 2 835,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe w bardzo dobrej lokalizacji w centrum miasta w pobliżu Alei, a jednocześnie w cichym spokojnym miejscu, o powierzchni 33m2 , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, salwator, kościuszki, mieszkanie w trakcie remontu. Pokoje i pomieszczenia: pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie ,łazienka,przedpokój., Piętro: IIp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym, blok - I piętro! W cenie zabudowa kuchenna, (płyta gazowa, piekarnik elektryczny z termoobiegiem). Idealna lokalizacja - do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

454 300 zł59 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

- uwaga - - - uwaga! - doskonałe położenie! - tylko 7.700 zł./m2! - centrum miasta, pierwsza linia zabudowy od Alei Piłsudskiego, blisko morza, bulwaru nadmorskiego, urzędów, komunikacji, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3-pokojowy lokal mieszkalny położony na czwartym ostatnim piętrze budynku z 1994roku na Osiedlu Śląskim. Osiedle bardzo dobrze zagospodarowane oraz z komunikowane z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

419 534 zł64 m² 6 582,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie w stanie deweloperskim. ani podatku pcc. Mieszkanie w programie MDM. Mieszkanie o powierzchni 63,73, na 1 piętrze, przy ul. Siedleckiej, 4-pokojowe. Pełna własność gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

179 000 zł75 m² 2 389,85 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 mkw, usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu - osiedle Południe. W lokalu znajduje się również widna kuchnia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

370 737 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

ani podatku pcc. Prezentowana inwestycja, mieszcząca się na warszawskim Targówku, obejmuje zamknięte osiedle z podziemnymi garażami. Miejsce to jest dobrze skomunikowane z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 50 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

sprzedaż , Mieszkanie 1-pokojowe, bronowice Małe, ulica Armii Krajowej. Mieszkanie 1-pokojowe na I piętrze II piętrowego budynku z 1999 r. na zamkniętym terenie/ kameralne osiedle przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

245 000 zł53 m² 4 600,08 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie po remoncie w ocieplonym wysokim bloku w spokojnej okolicy. Na lokal o powierzchni 53m2 składają się 2 rozkładowe pokoje - 25m2 i 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Wrocławska Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania typu M-2, położonego na 6 piętrze w wysokim bloku. W pokoju na ścianach gładzie, na podłogach panele. Kuchnia otwarta na salon, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanckorońska

Kraków,małopolskie

219 000 zł32 m² 6 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe idealne pod inwestycję/ Stare Podgórze okolica ul. Lanckorońska. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 mieści się na parterze w kamienicy dwu piętrowej. Okna skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Toruń,kujawsko-pomorskie

119 000 zł47 m² 2 531,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W cenie nowa instalacja ogrzewania gazowego w lokalu. Atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Rybnik,śląskie

111 200 zł61 m² 1 823,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M - 4 o powierzchni 60,98 m 2 położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Os. Południe w Rybniku. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

949 000 zł74 m² 12 824,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

DO sprzedaży mieszkanie W angel city O powierzchni 74 M2 I składa się Z: - 2 sypialni( jedna z garderobą) - salon z jadalnią i otwarta kuchnią - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

155 000 zł51 m² 3 045,19 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w wieżowcu na 4-tym piętrze w dzielnicy Tysiąclecia o pow. prawie 51mkw. Mieszkanie zadbane, okna pcv, na podłogach panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

278 000 zł57 m² 4 877,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezwykła okazja - najwyższy standard, w najniższej cenie! Przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2. Usytuowane na wysokim parterze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja jedynie Z doświadczonym I licencjonowanym pośrednikiem! 100 % satysfakcji Z zakupu! Polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe położone na Piątkowie ( os. Sobieskiego ).