dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

106 000 zł51 m² 2 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

( mieszkanie spełnia warunki programu MdM - „Mieszkanie dla Młodych”! Możliwość sfinansowania zakupu z budżetu państwa w wysokości 10-35% ceny) Dwupokojowe, obszerne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł108 m² 5 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ulica podwale tuż przy akademii muzycznej - 1 piętro - 108mkw - wysokość mieszkania 4M - ogrzewanie miejskie! w bliskim sąsiedztwie Rynek, z okien widok na fosę miejską i Bulwar Tadka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł93 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Luksusowe mieszkanie na sprzedaż praga południe Na sprzedaż nieszablonowe, luksusowe mieszkanie 4-pokojowe w prestiżowej inwestycji na Pradze-Południe. Budynek kameralny, mieszkalno-biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

278 000 zł67 m² 4 167,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o dużym potencjale na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na Czubach. Mieszkanie jest odświeżone. Kuchnia i łazienka wymagają remontu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 000 zł31 m² 4 161,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie w wieżowcu typu M2 o pow. 31m2 na Xp po kapitalnym remoncie. Pokój 18m2- na podłodze panele, ściany gładzie. Oddzielna kuchnia- płytki na podłodze oraz w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe mieszkanie w Jabłonnej w nowym budownictwie o pow. 65m2. Mieszkanie wykończone, umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie ciche i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garibaldiego

Częstochowa,śląskie

145 000 zł53 m² 2 715,36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży proponujemy mieszkanie położone w Centrum, w bloku na IV pietrze, blok ocieplony, pomalowany, brama zamykana na pilota, wewnętrzny parking, mieszkanie wymaga odswieżenia, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

298 500 zł46 m² 6 489,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu wybudowanym przez firmę deweloperską ataner. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi ,kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

342 930 zł50 m² 6 834 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na woli Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do Centrum oraz innych dzielnic Warszawy. Duże okna zapewniają w mieszkaniach świetne nasłonecznienie. Dla wygody mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł47 m² 3 942,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Niebuszewo, mieszkanie dwupokojowe z oddzielną zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym w ocieplonym bloku o łącznej powierzchni 46,93m2. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

267 670 zł59 m² 4 536,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- szeroka oferta mieszkań O zróżnicowanym metrażu magda janik, tel. Polecam Państwu mieszkanie deweloperskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Marki,mazowieckie

275 000 zł60 m² 4 604,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe bezpośrednio od dewelopera~~mieszkanie spełnia warunki MDM - ostatni lokal na tym osiedlu~~bezpośrednio do sprzedania mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł56 m² 11 652,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwustronne mieszkanie z balkonem, na Wspólnej w w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w starej kamienicy z cegły, położona jest na 4 piętrze bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

138 000 zł52 m² 2 628,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Piękne M3 na os. Tatarkiewicza! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 52,5 m2 połozone na 3 pietrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

495 000 zł108 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Centrum Niepołomic Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwu poziomowe o powierzchni 108m2 położone w centrum Niepołomic. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, na podłogach panele- dąb, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

257 000 zł50 m² 5 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie typu M4 w cichej i spokojnej okolicy - osiedle Górzyskowo Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden z aneksem). Salon: 17.5m2 Sypialnia I: 13.5m2 Sypialnia II: 9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł83 m² 3 120,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie na poddaszu, bardzo przestronne, o powierzchni całkowitej 120m2 i użytkowej 82m2. Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, pokoju, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kułakowskiego

Kraków,małopolskie

329 000 zł44 m² 7 443,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe-jk, borek Fałęcki. Ładne mieszkanie na kameralnym , ogrodzonym osiedlu w bardzo spokojnej okolicy. W niedalekim pobliżu hipermarkety, parki zieleni, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

1 075 000 zł106 m² 10 141,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na osiedlu oaza. Patio osiedla obfituje w zadbaną zieleń oraz wodne kaskady, które nadają całej kompozycji wyjątkowy charakter. Części wspólne apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

145 000 zł47 m² 3 117,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,51m2. Lokal położony na 2 piętrze w niskim ocieplonym bloku. Pokoje rozkładowe 23m2 i 9m2, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Superkomfortowe w dużym standardzie mieszkanie na Osiedlu Lotnisko, powierzchnia 60m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, osobno toaleta, przedpokój, balkon. W pokojach na podłogach panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

599 000 zł82 m² 7 271,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, łobzów, na ul. Głowackiego, III piętro. Blok z roku 2000, IV piętrowy. Duże pokoje, nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

509 000 zł55 m² 9 207,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, salwator, ulica Kościuszki, prestiżowa lokalizacja, w niedalekiej odległości bulwary wiślane, spacerem kilka minut na Wawel, do Rynku Głównego pieszo 15minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł113 m² 10 619,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na V piętrze nowoczesnego apartamentowca, blisko metra Wilanowska. Na 113 metrach jest : Część dzienna: salon połączony z kuchnią 37,38 m2 łazienka 4,32m2 Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

195 000 zł42 m² 4 638,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

295 000 zł67 m² 4 402,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowy apartament w trzypiętrowym bloku z 2005r. na Parkitce. Wysoki standard wykończenia, ciekawy układ, bardzo słoneczne. Salon połączony z kuchnią, dwa pokoje, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

195 734 zł24 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość idealna dla singla lub pary, doskonałe mieszkanie na inwestycję Blisko do stacji metra Warszawa Wileńska Ulica Mała w Warszawie biegnie od ulicy Inżynierskiej do Konopackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł56 m² 2 107,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Zielona Trzypokojowe mieszkanie na 5 piętrze 10 piętrowego bloku z którego w stronę zachodnią jest panorama miasta a przy dobrej pogodzie widać góry. Widoków nie przesłania inny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

1 006 050 zł106 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Obecnie mieszkanie 3 pokojowe, można je jednak przearanżować na mieszkanie z 3 sypialniami oraz aneksem kuchennym w salonie. Słoneczne mieszkanie usytuowane na zamkniętym terenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł91 m² 10 154,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Funkcjonalny apartament o powierzchni 91m2 znajdujący się przy Al. Jana Pawła II. Lokal składa się z: - pokój 21m2 (wyjście na loggię 5m2) - pokój 16m2 + garderoba 1,5m2 + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł80 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji na Ursynowie. Mała odległość do stacji metra - Imielin. Stan mieszkania bardzo dobry. Składa się z salonu z kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Świętochłowice,śląskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w trakcie remontu generalnego, wkrótce nowe zdjęcia. Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Świętochłowicach, dzielnicy Piaśniki. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł39 m² 4 358,97 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kontakt: mieszkanie typu M3 o pow. 39m2 w wieżowcu na viip po remoncie. Dwa pokoje ( 16 i 8m2)- na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia- płytki na podłodze oraz w pasie roboczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe mieszkanie w Krakowie, mistrzejowice, osiedle Oświecenia. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na siódmym piętrze w 10 piętrowym bloku z 1991 roku. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł71 m² 4 070,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Budynek z cegły. Nowa elewacja i wymienione instalacje. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, idealna na inwestycje pod wynajem. Mieszkanie słoneczne, ciepłe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biała Posesja Nieruchomości, poleca M4 z widokiem na panoramę miasta. Lokal położony jest na Błoniu jednej z najbardziej pożądanych osiedli z pełną infrastrukturą komunikacyjną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Sosnowiec,śląskie

143 000 zł50 m² 2 851,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, środula, wita Stwosza, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż bardzo jasne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawelska

Rybnik,śląskie

134 000 zł61 m² 2 196,72 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 rybnik - nowiny Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Wawelskiej w Rybniku. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą. Winda zatrzymuje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Chorzów,śląskie

90 000 zł34 m² 2 654,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Karłowicza w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 33,9 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerska

Lublin,lubelskie

288 500 zł60 m² 4 848,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na Czubach. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Rycerskiej, składające się z kuchni, przedpokoju, łazienki, wc i trzech pokoi.