dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł58 m² 2 665,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie 2-pokojwe na Żelechowie. Powierzchnia ponad 58 m2 to dwa rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka razem z wc i przedpokój. Mieszkanie zlokalizowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

276 000 zł39 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dwupokojowe mieszkanie, położone w cichej i bezpiecznej części Pragi w atrakcyjnej lokalizacji - okolice pl. Hallera i Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

35 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworcowa

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł103 m² 1 698,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! mieszkanie 5-pokojowe~~okazja! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 103,05 m2 położone przy ulicy Dworcowej w Legnicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowąża

Kraków,małopolskie

350 000 zł66 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja!sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe, łobzów, ulica Odrowąża, przecznica z ulicy Wrocławskiej, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł80 m² 4 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! nowe budownictwo / dwustronne / 2001r możliwość pełnego rozkładu ( można oddzielić aneks kuchenny od salonu) Mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Legnica,dolnośląskie

680 000 zł240 m² 2 838,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1907

Stylowy, elegancki lokal nadający się na biuro, o powierzchni 239,56 m2. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w najpiękniejszej dzielnicy Legnicy Tarninów. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawiory

Kraków,małopolskie

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-ćk, łobzów, okolica ulicy Czarnowiejskiej, świetna lokalizacja 20minut pieszo do Rynku Głównego, w niedalekiej odleglości Park Krakowski. wPełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł43 m² 3 930,23 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 43m2 na parterze wieżowca, na Bartodziejach. Duży pokój 16m2 z wyjściem na loggię , mały 11m2, kuchnia 7m2 z meblami w cenie, na podłodze terakota, osobno wc i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Kraków,małopolskie

557 000 zł70 m² 7 957,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Opis: apartament o metrażu 70 m2 i składa się z 3 pokoi, jasnej oddzielnej kuchni, przedpokoju , pokoju kąpielowego , garderoby, dwóch balkonów. Mieszkanie jest bardzo jasne, ciche pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł90 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie o powierzchni 90 m2 w kamienicy przy ulicy Wiejskiej w Warszawie. Warszawa Śródmieście Wiejska, mazowieckie. Rok budowy 1900. Cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

251 500 zł56 m² 4 515,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł52 m² 3 519,23 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, zadbane mieszkanie 52m2 na piątym piętrze wierzowca na Ogrodach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden jest przejściowy duży pokój 16m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł53 m² 2 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- do sprzedazy dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w wiezowcu z duzym balkonem w dzielnicy Wrzosowiak przy ulicy Wierzbowej.Nowe okna pcv z wystawa na strone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarii Polskiej

Tychy,śląskie

149 000 zł45 m² 3 289,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy- suble niska zabudowa- pierwsze piętro możliwość dużej aranżacji wnętrza Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo lubianej i rzadkiej dzielnicy suble-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Karpacz,dolnośląskie

173 016 zł32 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

**** cena promocyjna tylko teraz ****! bezpośrednio - bez pośredników - bezpośrednio! Oferuję mieszkanie w Karpaczu przy ul. Przemysłowej. - przedpokój 3,77m2 - sypialnia 5,74m2 - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

214 000 zł78 m² 2 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 78 m2 (mierzone po podłodze). Mieszkanie znajduje się w centrum Trzebiatowa, w bloku na trzecim piętrze, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

197 000 zł70 m² 2 814,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-6 (2x2) wielkopolska 197 000 Prestige Nieruchomości poleca do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M-6 w układzie 2x2, usytuowane na 7 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Kraków,małopolskie

569 000 zł66 m² 8 647,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-jk, kazimierz, przecznica z ulicy Starowiślnej, mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Budynek w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzęczkowicka

Mysłowice,śląskie

192 000 zł62 m² 3 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny trzypokojowy położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. W bloku jest oczywiście winda, ale w przypadku jej awarii żaden problem pokonać cztery piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przemysłowa

Karpacz,dolnośląskie

167 940 zł31 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

**** cena promocyjna tylko teraz ****! bezpośrednio - bez pośredników - bezpośrednio! Oferuję mieszkanie w Karpaczu przy ul. Przemysłowej. - przedpokój 4,31m2 - sypialnia 7,85m2 - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

460 000 zł76 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

W pełni umeblowany apartament na strzeżonym osiedlu w centrum miasta. Dwie sypialnie, salon z kominkiem! oraz aneksem kuchennym. W cenie apartamentu miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

390 000 zł204 m² 1 913,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 6 pokojowe o powierzchni 203 m2 znajdujące się w centrum Gryfic w odremontowanej kamienicy i zajmuje ono całe pierwsze piętro tej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

356 150 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-ćk, łobzów ( V ), langiewicza, dwa pokoje z ciemną kuchnią, łazienka, przedpokój, kamienica międzywojenna, pierwsze piętro, cicha spokojna ulica, wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł82 m² 4 123,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO negocjacji słoneczne mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu bartodzieje Cicha, spokojna lokalizacja, blisko punktów użyteczności publicznej ( sklepy, kościół, szkoła, przedszkole, rynek, szpital, poczta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu atrakcyjne mieszkanie w Katowicach w dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 90,25 m2 położony w kamienicy. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

429 000 zł60 m² 7 101,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Okazja!sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe-jk, łobzów, ulica Kazimierza Wielkiego mieszkanie znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku z windą, budynek około 10letni z wewnetrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł78 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne i wygodne mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Szczawna Zdrój, usytuowane w pięknym budynku. Na powierzchnię 77 m2 składają się dwa pokoje, jasna kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

116 000 zł37 m² 3 135,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim Na sprzedaż 2 pokojowy lokal mieszkalny położony na os. Piastowskim. Mieszkanie o pow. 37m2 znajduje się na 5 piętrze wieżowca i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Parkitka

Częstochowa,śląskie

670 000 zł128 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niezwykle atrakcyjne, komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Wykończone pod nadzorem architekta wnętrz w ciekawej aranżacji pomieszczeń. W mieszkaniu wyodrębniono dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł47 m² 4 010,18 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie atrakcyjnie położone, z okien widok na zieleń. Okolica cicha i spokojna. Mieszkanie bardzo słoneczne, rozkładowe, o funkcjonalnym układzie wnętrza. Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

149 000 zł67 m² 2 223,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! nowa cena 149 000 tys zł.! polecamy Państwu do kupna mieszkanie położone w kamienicy na parterze o powierzchni 67 m2, położone w samym centrum Gryfic. W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł61 m² 4 566,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż ładne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem położone na osiedlu na obrzeżach miasta. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogoczowiec

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

59 000 zł34 m² 1 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 Bogoczowiec super cena 59 000 zł cena podlega negocjacji Przedstawiamy Państwu mieszkanie typu M-2 w bardzo atrakcyjnej cenie, położone na parterze w niskim bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

175 700 zł34 m² 5 199,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponujemy państwu na sprzedaż mieszkanie w inwestycji , Osiedle wyżynna " w kompleksie dwóch budynków w dzielnicy Czuby os. Górki. Zakończenie inwestycji II kwartał 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligonia

Prudnik,opolskie

63 000 zł49 m² 1 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na ul. Ligonia na wysokim parterze w Prudniku. Lokal ten składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł73 m² 6 424,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 32 m wraz z lokalem użytkowym który ma 8m w centrum miasta w kamienicy przy ul. Sienkiewicza 2 obok Rynku Kościuszki. Świetna lokalizacja wszędzie blisko. wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

199 880 zł26 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

- polecamy - mieszkanie 1-pokojowe 26,3m2 położone na parterze kamienicy/oficyny W centralnej części prestiżowej ulicy Świętojańskiej w Gdyni. Cała kamienica wyremontowana w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł78 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w bloku z cegły na ivp z windą typu M4 o pow. 78m2 nie wymagające nakładów finansowych. Salon z aneksem kuchennym 30m2- na podłodze wysokiej klasy panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zgierz

Zgierz,łódzkie

135 296 zł34 m² 4 038,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Centrum Sikorska oferuje do sprzedaży nowe mieszkania od 33,50m2 do 178,20m2. Bez prowizji od Kupującego Proponowane przez nas mieszkania znajdują się w nowoczesnym budynku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij